TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,597
Puanı
310
Büyük sakatlık yaşayan Nagi'mi tabii ki yenersiniz. Ama o katıldığı her sene performans tablosunda liderdi yine öyle oldu ve gitti. Jübilemi yaptım artık gelmem dedi son konuşmasında da. Gelmez inşallah çünkü belli ki gelirse YİNE HAKKI YENECEK. Ama Allah büyüktür!
Bu sene özelinde daha çok diğerlerinin hakkı yendi gibi. Diğer senelerine saysın.

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,329
Puanı
264
Karma oyunlar kadınların üstünlüğü ile başladı. Yalnız kaptanlık oyunlarının kaldırılıp mevcut takımlarla devam edilmesi Atakan Hilmicem ikilisinin korunmasına yönelik bi hamle gibi geldi bana. Hazır üçlü koalisyonu kurdukları için her fırsatta Nefise ve Merve potaya sokulacak demek oluyor bu. Koca sezon şu iki şampiyonu farklı takımlarda görüp birbirlerine karşı mücadelelerini izleyemedik resmen. Hayır hangisi daha kötü onu görmüş olurduk en azından 😄😄😄

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,329
Puanı
264
2 oyun alan Hilmicem Ogeday'ın mağlubiyetlerini sayıyor. Aradaki fark şu Ogeday bugün sıfır çekse de potaya beni yazın diyebiliyor. Hilmicem gibi yazılma ihtimalini gördüğünde titreye titreye nasıl potaya girmem planları yapmıyor. İkisi de şampiyon 😄😄😄