TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,404
Puanı
1,061
Kral sen hâlâ şu kısmı atlıyorsun. Oyundan kaçarak, oyun oynamayarak istatistiğini yukarıda tutuyor. Kendi seçebilsin diye. 106 oyuna çıkmış Nagihan, diğerleri ortalama 195 oyuna çıkmış. Sence kim daha Survivor olmuş oluyor. Aleyna'yı, Semayı sinsilik ile içten pazarlıklı olmakla suçlayan kadının, aslında Survivor tarihinin en sinsi yarışmacısı olmasını ne zaman göreceksin. 😅

Korkakların Survivor'da işi yok. Yarışmacı olsaydım Nagihan için yapılanları görseydim çoktan yarışmadan çıkmıştım. 😂

Not: Son 20 kişinin kaldığı dönemden itibaren herkes Nagihandan daha fazla Survivor olma rozetini takmıştır. 😎
Ablaaaa aç istatistiklere bak mesela gizem, Aleyna ve pınar ın en çok oynadığı kişi Seda; 1,5 ay sonra gelen atakanla aynı sayıda oyuna çıkan damla. Var . Yani nagi korkuyor , kaçıyor iddian var ama diğer tarafta da istatistikle belgeli rakiplerin korkaklığı var. hadi nagihan kaçmış olsun senin dediğin gibi çıkıp niye en çok nefise ya da Merve yi seçmemiş rakipleri, geç bu işleri :)))))

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,604
Puanı
310
Ablaaaa aç istatistiklere bak mesela gizem, Aleyna ve pınar ın en çok oynadığı kişi Seda; 1,5 ay sonra gelen atakanla aynı sayıda oyuna çıkan damla. Var . Yani nagi korkuyor , kaçıyor iddian var ama diğer tarafta da istatistikle belgeli rakiplerin korkaklığı var. hadi nagihan kaçmış olsun senin dediğin gibi çıkıp niye en çok nefise ya da Merve yi seçmemiş rakipleri, geç bu işleri :)))))
Senin gözün körelmiş biz ne yapalım. Yarın öbür gün bir programda açıklama yaparda senin dediklerine ters bir durum olursa görüşürüz. 😎😂

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,404
Puanı
1,061
Senin gözün körelmiş biz ne yapalım. Yarın öbür gün bir programda açıklama yaparda senin dediklerine ters bir durum olursa görüşürüz. 😎😂
İstatistik tablosu ortada :X gizem, Aleyna , pınar elendi çoktan performans tablosu değişecek değil onlar için 😂😂

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,330
Puanı
264
En iyi olduğu dönemlerde Mustafa Kemal'i, Özgür'ü defalarca yazıp potaya sokan Merve'nin düelloya girdiği için ağlaması üzerine müstehak diyebilirim sadece 🤭🤭 2015 all star da kendisini severdim ama bu sezon fena soğudum.

Haftalar önce Seda için potaya girmekten korkuyor diyorlardı fakat görüyorum ki şu süreçte özellikle Merve, Atakan ve Hilmicem kuyruğu dik tutmaya çalışsalar da düellodan acayip korkuyorlar. Yüzlerinden okunuyor.

• Beğendim
Reactions: Hobbit

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,330
Puanı
264
Bu Hilmicem'in kendine özgü bi karakteri yok. Sıvı gibi bi şey. Kimin yanında durursa onun şeklini alıyor resmen. İzleyenler hatırlar 2013 yılında Murat ile kankaydı. Her ne kadar o dönem de desteklemesem de daha eğlenceli, daha sempatik bi tipti. 2015 yılında Turabi'nin yanındaydı ve hareketleri bile Turabi gibi olmuştu. Bu sene de Atakan ile iyi ve tamamen Atakan'ın tavrı ve tarzına bürünmüş halde izliyoruz. İlginç gerçekten 😄😄😄

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,330
Puanı
264
Nagihan hem pastam dursun hem karnım doysun modunda şu an. Kalmış 10 kişi hala düelloyu kaydırın diyor. Zaten yarışmanın yarısında yeterince imtiyaz tanınmış sana. Çık oyna elenirsen de elenirsin. Daha ne yapsınlar senin için.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,404
Puanı
1,061
Nagihan hem pastam dursun hem karnım doysun modunda şu an. Kalmış 10 kişi hala düelloyu kaydırın diyor. Zaten yarışmanın yarısında yeterince imtiyaz tanınmış sana. Çık oyna elenirsen de elenirsin. Daha ne yapsınlar senin için.
Burada macun haksız bence , yarışmacılara net bişi dememiş tüm oyun boyunca yunus emre mi Seda mı aday olacak hesabı yaptılar ayrıca sakatlığı gereksiz Yunan oyununda nüksetti yani Yunanistan’da Reyting düşükse tr deki yarışmacıların suçu ne

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,837
Puanı
710
Survivor'ın en efsane oyunu olan güç oyununda 40 kiloluk Begüm'e karşı zorlamasına rağmen yenilip sakatlanmasını asla unutmayacağız. Nagihan sadece atıştan ibaret bir kadın. Küp düşürünce başarılı olmuş oluyor. :A

Sırf ağzı laf yapıyor bu sezonun yarısını yatarak geçirdi. Böyle bir rezalet olamaz. Ben diğer yarışmacıların yerinde olsaydım ortalığı birbirine katmıştım. Şampiyon olur mu bilemiyorum ama olursa dahi sezonun yarısını yatarak ve küp düşürerek bunu başarmış olacak. 10 yılda Survivor'ın geldiği hale bak ya, şaka gibi. :A
Şimdi de kendisi için düelloyu erteletmeye falan çalışıyormuş, yüzsüzlük seviyesi şaka mı? :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,404
Puanı
1,061
Nagi yarın elenirse büyük ihtimal bu sezon da en iyi performansa sahip yarışmacı olarak bitirecek :X yani 4. kez en iyi performansla bitirmiş olarak tarihe geçecek :) bireyselde seda, nefise, Batuhan üçlüsü ogedayı biraz hırpalar çünkü :))))

elenmezse zaten sorun yok haftaya acun ve Atakan ın tayfası düşünsün :F :F

ayrıca sakatlığını abartıyor da olabilir yani bir sürpriz görebiliriz macun ters köşeleri sever :X

damla, hilmicem, Atakan, yunus emre bireyselde bişi yapamayacak gibi ama onların yerine özgür ya da nagi elenirse üzülürüm

Macun zamanında Sahra ve Bozok yüzünden 6'lı eleme yaptırmıştı bugün de aynı kararı alabilirdi ama zaten sms li sezonlarda olay çıkardınız diyerek hafta başı Batuhan ve nagihanı hedefe koymuştu, fırsatını bulunca kullanmak istedi sanırım

bu arada yukarıda tabloda görüldüğü gibi nagihanın galibiyet sayısı 57 tane daha fazla oyuna çıkmış Atakan, başından beri yarışan damla, iki takımda da yarışan yunus emre ile hemen hemen aynı (hilmicem sakatlık, Batuhan sonradan gelme nedeniyle 2 ay yarışmadı aslında onlar da dahil edilebilir) nagi 8-9 hafta değil de 7 hafta yarışmasa hepsinin önünde olacaktı :X yani nagi yatmış da diğerleri de pek işi yapamamış gibi bu sezon , yatarak ilerliyor hak yiyor iddiası saçma geliyor o yüzden, hadi hayırlısı

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,604
Puanı
310
Şampiyon ilan edin diyor 😂 Nede olsa Macun kankisi. Üzmeyin beni diyor.

• Güldürdün
Reactions: soo

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,604
Puanı
310
Nagihan ağlamış yine. Mutlu olunacak bir sebep daha. 😂😂 Acun'un eşref vaktine denk gelmesi ile Nagihan aday olmuş. Şoklardayım. Doğdu güneşim be. Macun yapar mıydın böyle şeyler sen. 😅😅😅

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: dreamy and xemrexxx

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,527
Puanı
1,060
Acun ne çabuk unuttu en çok reytingi Nagi'm sayesinde almıştı zamanında bu sezon. Nagi'm inşallah bu potadan çıkar dualarımız onunla. :bhr: Çıkmazsa bir daha gelmeyeceğiz zaten kolay kolay Survivor'a! Allah büyüktür yine hakkı yenmez umarım!

1716226142923.png

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,330
Puanı
264
Helal olsun Nefise'ye güzel strateji yaparak Hilmicem'in potaya girmesini sağlamış. Atakan'a da Yunus'u yazacağını ima etmiş. 🤭🤭 İşte beklediğim hareketler. Korkudan konseyde 5 kilo ter atan Hilmicem de bu üçlünün samimiyetini sorguluyormuş. Yallah düelloda sorgulamaya devam edersin. 😄😄