TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,463
Puanı
1,061
Çok şükür Nagihan gibi haksızca, torpille son 11’e kalan birini desteklemiyoruz/desteklemedik. Aleyna da Berna da bileğinin hakkıyla gidebildikleri yere kadar gittiler. ✌🏻:A @kerem
Aman çok da tırt yani 1,5 ay sonra gelen Atakan damla ile aynı dayıda oyuna çıkmış :X yunus emre cezadan dolayı geride

Çok da fifi yani nagi en azından doktor raporlu az oynadı IMG_0447.jpeg

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,839
Puanı
710
Aman çok da tırt yani 1,5 ay sonra gelen Atakan damla ile aynı dayıda oyuna çıkmış :X yunus emre cezadan dolayı geride

Çok da fifi yani nagi en azından doktor raporlu az oynadı Ekli dosyayı görüntüle 126953
Başkalarından örnek vererek aklamaya çalışma favını. :A Damla kaçak dövüşerek aynı şeyi yaptı, Nagihan format tarafından kayırılarak oynamamasına göz yumuldu. İkisi de aynı şey benim için zaten. Ha Damla, ha Nagihan. İkisi de torpilli :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,463
Puanı
1,061
Başkalarından örnek vererek aklamaya çalışma favını. :A Damla kaçak dövüşerek aynı şeyi yaptı, Nagihan format tarafından kayırılarak oynamamasına göz yumuldu. İkisi de aynı şey benim için zaten. Ha Damla, ha Nagihan. İkisi de torpilli :A
Doktor raporu barsa gerisini konuşmam , mesela turabi de doktor raporu yoktu sın güne kadar :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,839
Puanı
710
Diğerleri de azıcık halkın gözüne girip Reyting yapsaymış :A

Neyse bugün mavi kaybederse damla girsin potaya zor duruyor :X

Yazılmaz ki Casper. :A Özgür ya da Batuhan potaya girer. Seda, Ogeday, Damla’nın oy üstünlüğü var şu anda takımda. Anca en kötü performansla çıkabilir ismi…

• Aynen
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,463
Puanı
1,061
Yazılmaz ki Casper. :A Özgür ya da Batuhan potaya girer. Seda, Ogeday, Damla’nın oy üstünlüğü var şu anda takımda. Anca en kötü performansla çıkabilir ismi…
Zaten potaya girerse elenir önemli olan potaya girmesi :F
------

4-1 den 5-4 öne geçtiler ogeday olsa fark atacaklardı bu durumda 😂😂

Son düzenleme:

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,604
Puanı
310
sonun bunlar gibi ibretlik olacak :A
Sen kendi sonunu çoktan hazırladın. 😂
Macun adil olsa şimdiye Nagihan'ın esamesi yoktu Yalan Survivor'ında. Arkada nelerin döndüğünü bildiğim şeyler var. Açtırma ağzımı bana @xemrexxx . Nisanın şampiyon olduğunda neler olduğunu bilen birisiyim. Nagihanda da üç aşağı beş yukarı aynı şey uygulanıyor. Kayırılan bir Nagihan var. Tarafsız birisi izlediğinde çok net anlar. 😂😂

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,463
Puanı
1,061
@Maskeli Fedai turabinin kitabını yazdığı için yokmuş aramızda , eeeee bir turabi bir @serhatt ikisinün de her yerini her kıvrımını her şeylerini bilirdi melun :A :A @Dosi @Zeyno @Angelica @ozmoturk @12.Adam

------

Macun adil olsa şimdiye Nagihan'ın esamesi yoktu Yalan Survivor'ında. Arkada nelerin döndüğünü bildiğim şeyler var. Açtırma ağzımı bana @xemrexxx . Nisanın şampiyon olduğunda neler olduğunu bilen birisiyim. Nagihanda da üç aşağı beş yukarı aynı şey uygulanıyor. Kayırılan bir Nagihan var. Tarafsız birisi izlediğinde çok net anlar. 😂😂
Nagi kayırılsa geçen sefer 6.olmazdu parkurda ogedayı, hikmeti bile yeniyordu :A

Bu sene de Reyting için karar nagi ye bırakıldı , diğerleri de reytingli olsaymış nagi giderdi :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,463
Puanı
1,061
Nisa gibi uzattın:A

• İlginç
Reactions: Hobbit

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,604
Puanı
310
@Maskeli Fedai turabinin kitabını yazdığı için yokmuş aramızda , eeeee bir turabi bir @serhatt ikisinün de her yerini her kıvrımını her şeylerini bilirdi melun :A :A @Dosi @Zeyno @Angelica @ozmoturk @12.Adam

------

Nagi kayırılsa geçen sefer 6.olmazdu parkurda ogedayı, hikmeti bile yeniyordu :A

Bu sene de Reyting için karar nagi ye bırakıldı , diğerleri de reytingli olsaymış nagi giderdi :X
Ne yanar dönersin he. İnandırıcı bir cümlen yok. 😂

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,739
Puanı
1,060
Çok şükür Nagihan gibi haksızca, torpille son 11’e kalan birini desteklemiyoruz/desteklemedik. Aleyna da Berna da bileğinin hakkıyla gidebildikleri yere kadar gittiler. ✌🏻:A @kerem
Bernacılar ve Aleynacılar:A

Survivor'ın en efsane oyunu olan güç oyununda 40 kiloluk Begüm'e karşı zorlamasına rağmen yenilip sakatlanmasını asla unutmayacağız. Nagihan sadece atıştan ibaret bir kadın. Küp düşürünce başarılı olmuş oluyor. :A

Sırf ağzı laf yapıyor bu sezonun yarısını yatarak geçirdi. Böyle bir rezalet olamaz. Ben diğer yarışmacıların yerinde olsaydım ortalığı birbirine katmıştım. Şampiyon olur mu bilemiyorum ama olursa dahi sezonun yarısını yatarak ve küp düşürerek bunu başarmış olacak. 10 yılda Survivor'ın geldiği hale bak ya, şaka gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,463
Puanı
1,061
Survivor'ın en efsane oyunu olan güç oyununda 40 kiloluk Begüm'e karşı zorlamasına rağmen yenilip sakatlanmasını asla unutmayacağız. Nagihan sadece atıştan ibaret bir kadın. Küp düşürünce başarılı olmuş oluyor. :A

Sırf ağzı laf yapıyor bu sezonun yarısını yatarak geçirdi. Böyle bir rezalet olamaz. Ben diğer yarışmacıların yerinde olsaydım ortalığı birbirine katmıştım. Şampiyon olur mu bilemiyorum ama olursa dahi sezonun yarısını yatarak ve küp düşürerek bunu başarmış olacak. 10 yılda Survivor'ın geldiği hale bak ya, şaka gibi. :A

Sadece küp düşürmekle %70 istatistik yapılmıyor :A yoksa herkes yapar :A

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,604
Puanı
310
Sadece küp düşürmekle %70 istatistik yapılmıyor :A yoksa herkes yapar :A
Kral sen hâlâ şu kısmı atlıyorsun. Oyundan kaçarak, oyun oynamayarak istatistiğini yukarıda tutuyor. Kendi seçebilsin diye. 106 oyuna çıkmış Nagihan, diğerleri ortalama 195 oyuna çıkmış. Sence kim daha Survivor olmuş oluyor. Aleyna'yı, Semayı sinsilik ile içten pazarlıklı olmakla suçlayan kadının, aslında Survivor tarihinin en sinsi yarışmacısı olmasını ne zaman göreceksin. 😅

Korkakların Survivor'da işi yok. Yarışmacı olsaydım Nagihan için yapılanları görseydim çoktan yarışmadan çıkmıştım. 😂

Not: Son 20 kişinin kaldığı dönemden itibaren herkes Nagihandan daha fazla Survivor olma rozetini takmıştır. 😎