TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

Adam reytingine bakıyor Yunus Emre'yi diskalifiye edebilecek cesareti yok zaten. Bi kaç ödül cezasıyla savuşturacak yine. Terbiye etmeye çalışacak sözde. Ben diskalifiye olmuş olmamışla ilgilenmiyorum devam etmesi kaos izlemek istediğim için işime bile gelir 😄😄 ama diğer yarışmacıların özellikle Seda'nın bu konudaki isyanını haklı buluyorum. Bu noktadan sonra Yunus Emre herhangi bii kadın yarışmacı ile girdiği en haklı polemikte bile nazarımda tartışmasız haksızdır.
Yaman dışında hepsinin 2.-3.-4. Survivorı bunu bilip gelmeliydi ler Acun reyting için her şeyi yapar :X

Geçen sene Merve çekip gitmişti onu örnek alabilirler yoksa katlanmak zorundalar
------

Doğru diyor aslında hastanede dönünde Aleyna sinir olmuştu :A
En çok Seda sinir oluyor :F

Yaman dışında hepsinin 2.-3.-4. Survivorı bunu bilip gelmeliydi ler Acun reyting için her şeyi yapar :X

Geçen sene Merve çekip gitmişti onu örnek alabilirler yoksa katlanmak zorundalar
------

Aynen çünkü Nagihanı yenemeceğini çok iyi biliyor :A

------

Katlanıyorlar zaten. Ne yapsınlar Yunus Emre var diye gitsinler mi 😄😄😄 Bu açıdan bakarsak Yunus Emre de her olayda benii tahrik ettiler, diskalifiye etmeye çalışıyorlar diye ağlamayacak o zaman. O da bunu bilerek geldi. Kudurtmalara katlanacak.
------

Bu arada Nagihan reis sahalara dönsün de hepsini sıraya dizsin diye bekliyorum. Meydanı boş bulanlar olmuş 😄😄

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
Katlanıyorlar zaten. Ne yapsınlar Yunus Emre var diye gitsinler mi 😄😄😄 Bu açıdan bakarsak Yunus Emre de her olayda benii tahrik ettiler, diskalifiye etmeye çalışıyorlar diye ağlamayacak o zaman. O da bunu bilerek geldi. Kudurtmalara katlanacak.
------

Bu arada Nagihan reis sahalara dönsün de hepsini sıraya dizsin diye bekliyorum. Meydanı boş bulanlar olmuş 😄😄
Geçen All star survivorda Hikmet 6.oldu kavga ede ede Yunus Emre nin yolu da öyle gibi bu gidişle 🤣

Queen had bildirecek yarın :oley:

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and soo
Geçen All star survivorda Hikmet 6.oldu kavga ede ede Yunus Emre nin yolu da öyle gibi bu gidişle 🤣

Queen had bildirecek yarın :oley:
Yunus Emre sms olsa bu dediğin olabilirdi bence ama güçlü bi potada daha erken elenir gibi geliyor bana ama yine de son 10 da olur.

Evet yarın Nagihan fiilen dönmese de ruhen dönüyor belli ki 😄👏

Yunus Emre sms olsa bu dediğin olabilirdi bence ama güçlü bi potada daha erken elenir gibi geliyor bana ama yine de son 10 da olur.

Evet yarın Nagihan fiilen dönmese de ruhen dönüyor belli ki 😄👏
Düelloda Yasin, Atakan, yaman, Sercan, hakanı eler bence ; Furkan, Batuhan ve özgürle de şansı var şu için

Elenmesi zor kısacası :X hızlandırılmış eleme ya da bireysele kadar kalıcı bu gidişle

Nagihan ödül oyununda döner bence bu hafta :X

Düelloda Yasin, Atakan, yaman, Sercan, hakanı eler bence ; Furkan, Batuhan ve özgürle de şansı var şu için

Elenmesi zor kısacası :X hızlandırılmış eleme ya da bireysele kadar kalıcı bu gidişle

Nagihan ödül oyununda döner bence bu hafta :X
Maviden Ogeday, Poyraz ve Furkan kırmızıdan da Hilmicem, Özgür ve Yunus Emre takımlarındaki son 3 erkek olarak kalacaktır. Ondan sonrasını tahmin etmek güç bence de. Tabi birleşme sonrası takımlar değişir muhtemelen.

Maviden Ogeday, Poyraz ve Furkan kırmızıdan da Hilmicem, Özgür ve Yunus Emre takımlarındaki son 3 erkek olarak kalacaktır. Ondan sonrasını tahmin etmek güç bence de. Tabi birleşme sonrası takımlar değişir muhtemelen.
Furkan zor bence elemede 2 atış olacakmış artık :X Furkan bir yerde düşer performans olarak

Birleşmeden sonra takımlar karışır zaten, nagihan oynar ; Aleyna ya da Sercandan biri Elenirse kırmızı takım yenilmez olur, Acun da takımları karıştırır