TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

Berna, Rio'ya gitmişti? Aleyna gidememişti? Sözde starımız. :A
------

Birleşme ne zaman? 12 erkek, 7 kız kalmış diyorlar. Doğru mu?
birleşme partisi 8 nisanmış, tv de ne zaman yayınlanır belli değil büyük ihtimal 2 erkek gidecek ya da 1 erkek gidecek , oyunlar oynanacak 2. erkek elemesi birlşem partisinden 2 gün sonra falan olacak

Berna zar zor gitmişti. :A Ayrıca olay Aleyna’nın gidip gitmemesi değil Berna’nın kendi alanında yarışmayı kazanamamış olması. :A

Bu arada Aleyna Rio’ya gitmemiş olabilir ama en fazla gündem olan onun dansıydı ve koreografisi yapılmış gerçek dansçılar tarafından zamanında. Zaten oylamayı antiler yüzünden kaybetmişti. :A

Haticeye değil neticeye bakıyoruz. Aleyna tam bir loser, Berna ise winner. Kabullenirsen iyi olur. :A

birleşme partisi 8 nisanmış, tv de ne zaman yayınlanır belli değil büyük ihtimal 2 erkek gidecek ya da 1 erkek gidecek , oyunlar oynanacak 2. erkek elemesi birlşem partisinden 2 gün sonra falan olacak
Kadın elemesi yok yani? :A

Bu arada ömrümüz uzadı İsot. Berna ve Aleyna en az 1 ay daha oradalar sanırım. :A @dreamy

• Harika
Reactions: kerem
Haticeye değil neticeye bakıyoruz. Aleyna tam bir loser, Berna ise winner. Kabullenirsen iyi olur. :A

Kadın elemesi yok yani? :A

Bu arada ömrümüz uzadı İsot. Berna ve Aleyna en az 1 ay daha oradalar sanırım. :A @dreamy
en çok onlara yaradı :X sema diskalifiye olmasa son 16 ya kalacak 6 kadın belliydi şimdi aleyna ya da bernadan biri kalacak onun yerine :X

Sadece düelloya bakarak bu yargıya varmak komik. Genel performans ve birebirde kim önde acaba? :A
------

Gözlerimiz şenlensin birleşmede. 😍😍
Bıktık erkek yarışından. Survivor'ı kadınlar yönetmeli. :A

Birleşmeden sonra ikimiz şutlanacağız büyük ihtimalle. Hemde arka arkaya. :A
------

en çok onlara yaradı :X sema diskalifiye olmasa son 16 ya kalacak 6 kadın belliydi şimdi aleyna ya da bernadan biri kalacak onun yerine :X
Son 6'lının bir önemi mi var? (b)

Birebirde Berna önde. Genel performansta ise Aleyna önde. Aysu, Aleyna'ya en az %20 katmış demiştim. Dediğim doğruymuş. :A

Birebirden kastım diğer yarışmacılarında dahil olduğu şu sıralamaydı:

Aysu ile oynadıklarını çıkarırsak da ortalaması Berna’dan yüksek oluyor. :A
------

Aleyna, Damla ve Berna’nın güzelliklerini düşünüyorum birleşmede… 🫠

Öyle olma ihtimali yüksek. Benim içime nedense Merve’nin de kazara elenebileceği doğuyor. :A

• Beğendim
  • Harika
Reactions: 12.Adam and kerem

------

Son 6'lının bir önemi mi var? (b)
yoooo sadece sema kalsaydı nagihan, sema, seda, damla, merve, nefise kalırdı son 16 ya 5 erkek 3 kadın takımlar karışır gibiydi :X aleyna ve bernadan biri belki elenmiş bile olabilirdi

Birebirden kastım diğer yarışmacılarında dahil olduğu şu sıralamaydı:

Aysu ile oynadıklarını çıkarırsak da ortalaması Berna’dan yüksek oluyor. :A
------

Aleyna, Damla ve Berna’nın güzelliklerini düşünüyorum birleşmede… 🫠

Öyle olma ihtimali yüksek. Benim içime nedense Merve’nin de kazara elenebileceği doğuyor. :A
Objektif olarak bakarsak çok denkler aslında, biri diğerinden üstün değil. Atış konusunda çok iyi değiller maalesef. :A

Dekolteli ve mini giyinsinler, gözlerimiz bayram etsin ramazan ramazan. :bhr:

yoooo sadece sema kalsaydı nagihan, sema, seda, damla, merve, nefise kalırdı son 16 ya 5 erkek 3 kadın takımlar karışır gibiydi :X aleyna ve bernadan biri belki elenmiş bile olabilirdi
Şans önemli bir faktör. Kısmet bizeymiş. Berna katıldığı üç sezonda da %60'la oynuyordu. En kötü olduğu sezonda bu kadar ilerleyebileceğini hiç düşünmezdim. :A

• Harika
Reactions: dreamy
Objektif olarak bakarsak çok denkler aslında, biri diğerinden üstün değil. Atış konusunda çok iyi değiller maalesef. :A

Dekolteli ve mini giyinsinler, gözlerimiz bayram etsin ramazan ramazan. :bhr:

Şans önemli bir faktör. Kısmet bizeymiş. Berna katıldığı üç sezonda da %60'la oynuyordu. En kötü olduğu sezonda bu kadar ilerleyebileceğini hiç düşünmezdim. :A
şansın ötesi bence aleyna ve berna :X gizem tam açılmışken son 2 hafta %60-65 le oynarken gitti sakatlıktan
yağmurun bacağı alçıda o kesin gidici de gizemde bişiler yapmış olabilir macun reyting için berna ve aleyna daha değerli :X

şansın ötesi bence aleyna ve berna :X gizem tam açılmışken son 2 hafta %60-65 le oynarken gitti sakatlıktan
yağmurun bacağı alçıda o kesin gidici de gizemde bişiler yapmış olabilir macun reyting için berna ve aleyna daha değerli :X
Aysu, Gizem'e %25-30 istatistik sağlamış. Gizem, neredeyse başka kimseyle oynamamış gibi. Açıldığını düşünmüyorum. Zayıf rakibinden dolayı yükselme yaşamıştır. :X

Sadece düelloya bakarak bu yargıya varmak komik. Genel performans ve birebirde kim önde acaba? :A
------

Gözlerimiz şenlensin birleşmede. 😍😍
Aysu, Gizem'e %25-30 istatistik sağlamış. Gizem, neredeyse başka kimseyle oynamamış gibi. Açıldığını düşünmüyorum. Zayıf rakibinden dolayı yükselme yaşamıştır. :X
Aman neyse kırmızı takım yarın eski moduna dönüyor gibi :X

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and dreamy