TV8 Survivor 2023 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Halkımıza istediğini vermek boynumuzun borcudur Kendall beyciğim… @DarkLegenD

Onun dışında bugün, tam da Succession öncesi dizimizin bir sultanı ile donatılmış bir konu gelecek…
Neeeyyyy yoksa Shiobhan Roy sultanımın fotolarıyla donatılmış bir konu mu.. Ben iyi değilim...

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Neeeyyyy yoksa Shiobhan Roy sultanımın fotolarıyla donatılmış bir konu mu.. Ben iyi değilim...
Hbo Thumbs Up GIF by SuccessionHBO

• Harika
Reactions: MasacRE

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Biliyorum Miafitz'i. Ama takip ettiğim biri değil estetik falan yaptırdığından haberim yok. Eskiden bildiğim haliyle hoş bir kızdı ama. Elanur'dan iyiydi en azından :A
En azından mı? 😡 Estetiksiz Miafitz, paralel evrenlerdeki tüm Elanur'ların toplamından daha güzeldir. 🥰 Farklı klasmanlardalar maalesef. EM soylu bir burjuva, Elanur ise sabahtan akşama kadar tarlasıyla uğraşan bir köylü olabilir en fazla. ✍️

Miafitz mi… Acilen Survivor’a katılması gereken isimlerden…

Kendisinin fotoğrafları ile donatılmış bir konu da çok yakında Fav10’da… ✍🏻✍🏻✍🏻✍🏻✍🏻
2018-2019-2020 yıllarındaki fotoğrafları kullanırsın umarım. 🔥🔥

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
En azından mı? 😡 Estetiksiz Miafitz, paralel evrenlerdeki tüm Elanur'ların toplamından daha güzeldir. 🥰 Farklı klasmanlardalar maalesef. EM soylu bir burjuva, Elanur ise sabahtan akşama kadar tarlasıyla uğraşan bir köylü olabilir en fazla. ✍️

Elanur'dan güzel olması yeterli bir kıstas değil maalesef. O zaten cepte ama daha fazlası lazım :A Yine de @Sherlock beyciğimin konusunun ardından gerekli değerlendirmeleri yapar, masaya yatırırız elbette...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061

Bunların anaları babaları böyle diyordur bunlar için:A :A @Dosi @Yakamoz-Asi @The_Erinch @Angelica @serhatt @Alos
@Maskeli Fedai @Özgür

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: The_Erinch

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Acun her sene yeni takım deyip sadece 1-2 isim değişikliği yapıyor. Ünlülerden bir kızı karşı tarafa gönderip, gönüllülerdende ünlülere 1 erkek yollayıp takımı tamamlar :A erkeklerde değişiklik bekliyorum. Buse karşı takıma yollanır. Bie ihtimal Cansu
Bence artık kızlar erkekler değilde karışık yapıp 10 yapan bitirsin denilmeli. Sonuç olarak 3 kızdan biri sakatlanınca diğerlerine yük biniyor.
------

Nefise ile kardelen aynı takımda olmaz güç dengesi bozulur kadınların; geçen seneki Nagi & Hikmet gibi Asena & merve aynı takıma konabilir reyting için ; Osmancan la özgür farklı takımlara gidebilir diğerleri nal toplamasın heyecan gelsin diye :X
Asena ve Merve’yi aynı takımda olmasın diye ayırdılar :A onu yapmazlar

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Acun her sene yeni takım deyip sadece 1-2 isim değişikliği yapıyor. Ünlülerden bir kızı karşı tarafa gönderip, gönüllülerdende ünlülere 1 erkek yollayıp takımı tamamlar :A erkeklerde değişiklik bekliyorum. Buse karşı takıma yollanır. Bie ihtimal Cansu
Bence artık kızlar erkekler değilde karışık yapıp 10 yapan bitirsin denilmeli. Sonuç olarak 3 kızdan biri sakatlanınca diğerlerine yük biniyor.
------

Asena ve Merve’yi aynı takımda olmasın diye ayırdılar :A onu yapmazlar
Macunun reyting çareleri tükendi belli olmaz :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Onun dışında bugün, tam da Succession öncesi dizimizin bir sultanı ile donatılmış bir konu gelecek…

@Dosi @MasacRE @Gerekli24 bana güzellik konusunda demediğinizi bırakmadınız bak benden kötüsü varmış :A

@Sherlock belli ki dizi etkisinde kalmışsın yoksa yüzü dışında C sınıf.
Ne desen haklısın bu konuda @BARON男爵 , sadece Sherlock değil, Masacre’ninde zevkine uygunmuş. O kadar senden iyi dedik hemen akabinde gelen yoruma bak :A @Gerekli24
Bende çok iyi birini bekliyordum ama şaşırttılar

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Ne desen haklısın bu konuda @BARON男爵 , sadece Sherlock değil, Masacre’ninde zevkine uygunmuş. O kadar senden iyi dedik hemen akabinde gelen yoruma bak :A @Gerekli24
Bende çok iyi birini bekliyordum ama şaşırttılar
Üstelik ben survivor'da olan kızları yorumluyordum :A yaptığınız haksızlık büyüktü :bağır:

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@MasacRE yeni takınımız hayırlı olsun :A
Özgür ve Ertuğ aynı takımda, bu senin için yeterlidir :A benim içinde Asena ve Osman Can’ın kırmızı takımda olması o takımdan soğumama yetti.
Kırmızılardan sadece Murat’ı destekliyorum. Mavilerden sadece Halil’i sevmiyorum.

@The_Erinch senin yeni takımın kim?
Güç olarak mavilerin kızları daha güçlü, erkeklerde Ertuğ gücünü arttırırsa eşit durumda olurlar. Ertuğ’a pek hakim değilim. Erkeklerin performansına çok hakim değilim.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
@MasacRE yeni takınımız hayırlı olsun :A
Özgür ve Ertuğ aynı takımda, bu senin için yeterlidir :A benim içinde Asena ve Osman Can’ın kırmızı takımda olması o takımdan soğumama yetti.
Kırmızılardan sadece Murat’ı destekliyorum. Mavilerden sadece Halil’i sevmiyorum.

@The_Erinch senin yeni takımın kim?
Güç olarak mavilerin kızları daha güçlü, erkeklerde Ertuğ gücünü arttırırsa eşit durumda olurlar. Ertuğ’a pek hakim değilim. Erkeklerin performansına çok hakim değilim.
Benim rengim aynı 🤭🤭🤭 Osmancan geldi ki iyi oldu. Yusuf, Osmancan ve Nefise takip ediyorum 👍😊

• Güldürdün
Reactions: Dosi