TV8 Survivor 2023 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Pek tahmin gücüm yok. Asena demiştim ama Merve ile olan mevzusu nedeni ile tutulur mu bilmiyorum.
Aziz ve Barış gitmesi gereken isimler. Kadın fazlalığından dolayı Elanur harcanabilir.
Fragmanda Elanın kahkahasını kulağım seçti... Birde şarkı söylüyor tutabilir Acun.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sabah @Dosi ye sorduğumda Murat'ı hiç hesaba bile katmadı ama bana o elenebilir gibi geliyor :A
Şimdi yine hesaba katmadım. Murat elenirse kendisi sıkılıp talep ettiği için “elenmiş” olur :A
------

Fragmanda Elanın kahkahasını kulağım seçti... Birde şarkı söylüyor tutabilir Acun.
Ben Asena demiştim :A
Birleşme öncesi son elememi değil mi değişebilir.
Aziz ve Barış arasında olur gibi. Son kararım Asena :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şimdi yine hesaba katmadım. Murat elenirse kendisi sıkılıp talep ettiği için “elenmiş” olur :A
------

Niye talep etmiş olsun. 467667 yıl önce ÇGHB'de yer aldı diye milyonlarca insanın şu anda deli gibi Murat'ı mı destekliyor olması lazım :A
------

------

Asena da olabilir elenen. Murat veya Asena bence. Diğerlerinin eleneceğini sanmıyorum henüz :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Niye talep etmiş olsun. 467667 yıl önce ÇGHB'de yer aldı diye milyonlarca insanın şu anda deli gibi Murat'ı mı destekliyor olması lazım :A
Hayır, diğer eleme adaylarından daha düzgün bir profil sergiledi ve performansı onlardan kötü değil, ayrıca mağdur edilmişti. Artısı olur :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE