TV8 Survivor 2023 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Birleşmeden sonra durumlara göre favori belirlerim. Şu an için Ertuğ banada pozitif gelmekte. İlerde düzenli izlersem netleşir :A
Bugün eleme günü. Milli maç sonrası geçiş yaparım Survivor'a. Seni de bekleriz :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bugüne bakabilirim. Dokunulmazlık oyunlarını daha çok seviyorum ama kim ne durumda bi bakayım. En son bir sürü aday çıktı sanki :A
Açık arttırma var bugün. İlki sezonun en iyi reytinglerinden birini alınca anında ikinci açık arttırmayı patlattı Acun abim :A Ama maç günü yayınlaması pek iyi bir fikir gibi gelmedi bana. Maçın karşısında işi zor...
5 aday var. Murat,Aziz,Asena,Barış,Elanur. Tahminleri alalım :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Açık arttırma var bugün. İlki sezonun en iyi reytinglerinden birini alınca anında ikinci açık arttırmayı patlattı Acun abim :A Ama maç günü yayınlaması pek iyi bir fikir gibi gelmedi bana. Maçın karşısında işi zor...
5 aday var. Murat,Aziz,Asena,Barış,Elanur. Tahminleri alalım :A
Birleşme öncesi son elememi değil mi değişebilir.
Aziz ve Barış arasında olur gibi. Son kararım Asena :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Birleşme öncesi son elememi değil mi değişebilir.
Aziz ve Barış arasında olur gibi. Son kararım Asena :A
Birleşmenin tam öncesinde bir eleme daha olacak diyordu sanırım. O zaman bir eleme daha olacak gibi duruyor :A

Aziz ve Barış arasında Asena'da karar kılmak da iyiymiş :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Birleşmenin tam öncesinde bir eleme daha olacak diyordu sanırım. O zaman bir eleme daha olacak gibi duruyor :A

Aziz ve Barış arasında Asena'da karar kılmak da iyiymiş :A
Hakim değilim hiç ondandır :A daha takım oyunu devam edecekse Asena hanım durmaya devam eder, Acun 2 kadınla tek olsun istemez.
Aziz ve Barış en zayıfları, Asena ise en sevilmeyen yarışmacı izlenimi verdi bana, ondandır.

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hakim değilim hiç ondandır :A daha takım oyunu devam edecekse Asena hanım durmaya devam eder, Acun 2 kadınla tek olsun istemez.
Aziz ve Barış en zayıfları, Asena ise en sevilmeyen yarışmacı izlenimi verdi bana, ondandır.
Takımlar değişecek zaten. 2 kişiyle devam etmez gönüllüler :A Aziz ve Barış performans olarak zayıflar ama biri kaos machine olmasından ötürü diğeri de engeli sebebiyle yüksek oy potansiyelli isimler. Asena en sevilmeyen kişi bu arada evet o konuda haklısın. Nisa reisimin arkadaşı olarak yarışmaya +1 başlamıştı ama sanmıyorum ki bu kadını seven bir tane Nisa'cı olsun :A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Kafası çalışmıyor... Azar azarda olsa poça, simit alacaklardı... Bekleyip duruyorlar sonra ağlıyorlar