TV8 Survivor 2023 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
ana kadro ünlüler berbat ötesi resmen bir taraf nuhun gemisi gibi keyif vermiyor şubattan sonra izlemeyi düşünüyorum ilk hafta eziyet çektim ve seçkin varken ümitin gitmeside nedir koskoca ümit erdim seçkin piriler gibi birinden daha mı az oy aldı şimdi kimse bana bunu inandıramaz..
Kalbin temizmiş. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ertuğ bu şekilde elenirse yazık olur. Adam gelir gelmez performansıyla fark yarattı ama Zeynep'in şaşkınlığından dolayı bir anda aday olarak buldu kendini. Normalde pek fazla kendini gösteremediği için oy alması çok zor bir isim yedekten de geldiği için ama bu durumdan dolayı belli bir miktar oy alıp kurtarabilir kendini.

Bir de bu seneki yeni kuralla birlikte yarın Yusuf'u yenip adaylıktan çıkma durumu da var Ertuğ'un. Yarın kazanırsa kendi kendini de kurtarabilir iş sms'e kalmadan :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Ertuğ bu şekilde elenirse yazık olur. Adam gelir gelmez performansıyla fark yarattı ama Zeynep'in şaşkınlığından dolayı bir anda aday olarak buldu kendini. Normalde pek fazla kendini gösteremediği için oy alması çok zor bir isim yedekten de geldiği için ama bu durumdan dolayı belli bir miktar oy alıp kurtarabilir kendini.

Bir de bu seneki yeni kuralla birlikte yarın Yusuf'u yenip adaylıktan çıkma durumu da var Ertuğ'un. Yarın kazanırsa kendi kendini de kurtarabilir iş sms'e kalmadan :D
Ertuğ'a çok haksızlık oldu. Zeynep acemice davrandı resmen. Yusuf'u yenemese bile yeni kuralla elenmez bence Ertuğ. Bölümü tamamlayayım tam olarak, yazacağım bölüme yorumumu. :D

• Beğendim
Reactions: MasacRE

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,226
Puanı
1,060
Kadınların arasında ki diyologlarda çok sıkıldım.. Pekte birşey anlamadım açıkçası.. Ada dışını, ada da bırakmaları lazımdı ama öyle olmayacağı belli.
Ünlüler gerçekten çok kötüler.. Biraz kıpranır gibi oldular ama netice yok...
Zeynebin bir anlık safozluğu ellerindeki kuvvetli bir adamdan olmalarına neden olabilir, yeni kural ile kurtulur belki.
Ünlülere bakan bir sempati terazim olsada karşı tarafta Kardelen gerçekten çok başarılı bir kadın, yeni Nagihan olabilir.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ertuğ'a çok haksızlık oldu. Zeynep acemice davrandı resmen. Yusuf'u yenemese bile yeni kuralla elenmez bence Ertuğ. Bölümü tamamlayayım tam olarak, yazacağım bölüme yorumumu. :D
Yusuf'u yenemezse adaylığı devam edecek ama. O zaman işi sms'e kalır.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Kadınların arasında ki diyologlarda çok sıkıldım.. Pekte birşey anlamadım açıkçası.. Ada dışını, ada da bırakmaları lazımdı ama öyle olmayacağı belli.
Zeynebin bir anlık safozluğu ellerindeki kuvvetli bir adamdan olmalarına neden olabilir, yeni kural ile kurtulur belki.
Ünlülere bakan bir sempati terazim olsada karşı tarafta Kardelen gerçekten çok başarılı bir kadın, yeni Nagihan olabilir.
Asla Nagihan'ım kadar kimse olamaz. O üç sene geldi ve üç senede performans da 1. idi. :bhr: Kardelen iyi performansı Allah var. Ama Nagi'm kadar sempatik değil. :D Net. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kadınların tartışması benim de hiç ilgimi çekmedi ya. Ne anlatıyorlar hiçbir şey anlamadım :A

İlk açıklanan kadrolara bakınca ünlülerin zayıf olduğu belliydi zaten de yedeklerden iyi yarışmacıları hemen ünlülere attı Acun. Bir de en zayıf halkalar da gitti Seçkin ile Berdan. O yüzden biraz daha dengelendi gibi durum. Zaten şu son iki günde best of'a kalıp son puanla kaybettiler.

Ben de bu arada ünlülere daha yakın hissediyorum. Dipten başlayıp adım adım zirveye çıkacak takımım hissediyorum güzel günler yakında :A

• Harika
Reactions: The_Erinch

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben de öyle demek istedim. :D Ertuğ gitmez hemen bence. All Star'lar gelecek deniyor. Doğru mu sizce? @The_Erinch
Doğru değil bence. Zaten bugün Acun'un konseyde bahsettikleri de doğru olmadığını doğruluyor gibi. Yedekler şu anda orada telefonsuz bir şekilde bekliyor diyor. Bu bahsedilen isimlerin hepsi Türkiye'den storyler atmaya devam ediyor hala :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Doğru değil bence. Zaten bugün Acun'un konseyde bahsettikleri de doğru olmadığını doğruluyor gibi. Yedekler şu anda orada telefonsuz bir şekilde bekliyor diyor. Bu bahsedilen isimlerin hepsi Türkiye'den storyler atmaya devam ediyor hala :A
Bence de doğru değil gibi ama çok düşerse reytingleri, getirir onları. :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Aziz çok uğraşıyor ama yarışma başladığından beri gönüllüler daha 1 oyun bile kaybetmedi. Bu şartlarda kaos çıkarmak çok zor maalesef orada :A
İzlesem kesin yine Ünlüleri tutardım ve kızardım her seferinde, iyi ki bakmıyorum.
Dengelenip sayıları azalınca haber edersin :A

Berdan abim gitmiş, iyice programı izleme hevesim kaçtı @xemrexxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Evet bir değişiklik yapıp günümde izledim ama bazı sahneleri kaçırdım. Bakacağım onlarada :A
------

Adam yarışmaya bile katılmış. Amca demek istemedim bundan dolayı :A
Sayende @Aserat ile iletişim problemini düzelttik.Bundan böyle seni de etiket listesine eklerim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi