TV8 Survivor 2022 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Adem'in gelir gelmez şov yapması, Best Of'a çıkması ile birlikte adada işler karışır. :A

Adem, hırs küpünü de kılıçları sapla. :bhr:

Kardeşim bu nedir böyle. Jordan mısın, Ronaldo musun nesin. Bu nasıl bir winnerlık seviyesi :A

Ekli dosyayı görüntüle 114284
------

Atakan ve Bora gelecek demiştin sen değil mi. İki tane de kız gelecek o zaman. Onlar belli değil sanırım?
En son şunu yazmıştım... @BARON男爵 @Sherlock beni niye gaza getiriyorsunuz. Zehirli oku atınca oyun kaybetmek nedir bilmeyen adam bugün ikide sıfır çekti ve kaybettiklerinden biri de Mert...
------

Ne yalan süpriz oldu.

Parviz ve Adem sürükleri ünlü erkekleri.
------

Dedim sana şarjı bitti.
Yok abi sebebini buldum ben. Zehirli oklarımla bitirdim dağ gibi adamı :A

Reisim yine şov yaptı :bhr:

En son şunu yazmıştım... @BARON男爵 @Sherlock beni niye gaza getiriyorsunuz. Zehirli oku atınca oyun kaybetmek nedir bilmeyen adam bugün ikide sıfır çekti ve kaybettiklerinden biri de Mert...
------

Yok abi sebebini buldum ben. Zehirli oklarımla bitirdim dağ gibi adamı :A

Reisim yine şov yaptı :bhr:
Heyecanlı gidiyor

Ve Kılıçcı bugün acımıyorrrrrrr

“Ulan bu ok zehirli işte, bu oku atmayın artık ya” dememiz lazımdı Utku beyciğim, haklısın. :A @BARON男爵

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
"Yaygara ne?" sorusuna "Senin yaptığın ve yapmaya çalıştıkların" deseydiniz ya Gönüllüler şu iftiracıya. :)