TV8 Survivor 2022 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Yok o anlamda demedim. Adem şu ana kadar oynamadığı için unutulmuştu ama adam çok iyi yarışmacı. Atakan'ı arka plana atar bu performansı. Sen de Atakancı olarak rahatsız olursun bu durumdan :A
Atakan performans sallantılı şuan.. Hatta yollasınlar Sürgüne..

Tebrikler bu arada.. Bakalım kimi yollayacağız.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and MasacRE
Bir daha beni çağırmayın, hep aynı sahneler :A

Her konuda haklı olan şampiyonum Serc** konusunda yine haklı. Hatta Ayşıl > Serc***. :A Gönüllüler'in garanti sayısı haline gelmiş birinin laf etmeye de hakkı yoktur.
------
Ni** geçen sefer yılan olarak gelmişti, şimdi de akrep. Şaşırtmıyor. :A Egoday'ıo falan alır gelir, yakın cayır cayır... :Z

• Olmamış
Reactions: 12.Adam and MasacRE
İtiraf ediyorum, Barış, Sercan hakkında doğru söylüyor.
İyi hazırlanmadığı konusunda haklı da sen kimsin Ayşıl'la aynı puanı toplayan birisin dediği insan kendi döneminde yerin dibine dibine sokuyordu bu adamı :A

İyi hazırlanmamış da olsa yavaş yavaş form tutuyor adam işte belli ve kapasitesi de Barış'ın epey üstünde yani :A

Batuhan ve Elif performanstan dolayı dokunulmaz, Ser*** iki kere gittiği için dokunulmaz. Çok saçma bir sistem.

Çenebaz Aycan da Nagihan'ı yazmış, kıskanmaya devam.

Barış'ımın isim yazarken ki halleri ne kadar tatlı ya. :bhr: Bir de "istediğim kişiyi yazamıyormuşum" diyor. :bhr:

Atakan - Furkan ve Barış'ım eşit oy alıp açık oylama yapılacak diye düşünüyorum. :A

Bu sana gelsin Ser*** :)

6rfyqfu.