TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlk başta Kıvanç Tatlıtuğ'un kilo almış hali sandım yandaki herifi :A Kadına pek ısınamadım, siyah saç siyah gözlü varsa onu yeğlerim kara gözden şaşmam genelde :A
Aleyna şu sesini dinlediğimiz kız. Hakkını çok güzel arayan biri. Kıvanç Tatlıtuğ vs dediğin güreşte dünya şampiyonumuz. Yarışmanında en adil en kafası tilkiliğe basmayan kendi halinde biri. Adam hiç hesap kitap yapmadan doğru olanları yapıyor. Yanındaki kız için şike yapmadı diye linç yedi biraz. Ondan önceki günde oyun kaybedince şike yapıyor denilip linçlendi :A
O beğendiğin kız yarışmanın en itici kızıydı :A benimde en sevmediğim. Maalesef Berkay elenir ama kaybeden Ayşe olsun isterim. Diğer kızı aşırı kıskanıyor ve korkudan potaya sokamadı :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Aleyna şu sesini dinlediğimiz kız. Hakkını çok güzel arayan biri. Kıvanç Tatlıtuğ vs dediğin güreşte dünya şampiyonumuz. Yarışmanında en adil en kafası tilkiliğe basmayan kendi halinde biri. Adam hiç hesap kitap yapmadan doğru olanları yapıyor. Yanındaki kız için şike yapmadı diye linç yedi biraz. Ondan önceki günde oyun kaybedince şike yapıyor denilip linçlendi :A
O beğendiğin kız yarışmanın en itici kızıydı :A benimde en sevmediğim. Maalesef Berkay elenir ama kaybeden Ayşe olsun isterim. Diğer kızı aşırı kıskanıyor ve korkudan potaya sokamadı :A
Yok ben başka bir yarışmacıyı beğenmedim fakat kazanacak kadın siyah saç siyah gözlü olsun bari, zevklerimize uygun olsun diye temenni ettim :A Kalan kadın yarışmacılar içinde tek siyah gözlü bir kişi mi kaldı? :A

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yok ben başka bir yarışmacıyı beğenmedim fakat kazanacak kadın siyah saç siyah gözlü olsun bari, zevklerimize uygun olsun diye temenni ettim :A Kalan kadın yarışmacılar içinde tek siyah gözlü bir kişi mi kaldı? :A
Yahu sana attığım fotoda o 5 kişi kalmış. Baştaki kız ve erkek finalde. Diğer 3lüde 2 kişi daha ilerleyecek :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yahu sana attığım fotoda o 5 kişi kalmış. Baştaki kız ve erkek finalde. Diğer 3lüde 2 kişi daha ilerleyecek :A
Tamam o halde o kazansın madem, geçen sen başkanlık seçimimizde karşıttaydın malum ben de intikam alayım :A :bilmem:

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tamam o halde o kazansın madem, geçen sen başkanlık seçimimizde karşıttaydın malum ben de intikam alayım :A :bilmem:
Düzce milletvekilimı başkanı mı ne kızın arkasında ve oy atırıyor zaten :A Berkay içinde Beşiktaşlı futbolcular seferber olmuş :A Poyraz ise ağır favori. Berkay elenir gibi ama umarım sürpriz olur :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Düzce milletvekilimı başkanı mı ne kızın arkasında ve oy atırıyor zaten :A Berkay içinde Beşiktaşlı futbolcular seferber olmuş :A Poyraz ise ağır favori. Berkay elenir gibi ama umarım sürpriz olur :A
Ne zaman final yapıyor program.

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
@dreamy @xemrexxx @Angelica bu akşam toplanalım :A
Bu akşamda baştan sona izleyeceğim. Artık adaylar belli nasıl olsa. Ödülü kimin kazanacağı önemli değil. Konsey yankıları ve eleme kısmı en eğlenceli yanı olacak :A

Bu gece belli olacak ama karışıklık az çok giderildi :A eleme adaylarından biri Beşiktaş kalecisi in kardeşi :A
Şu ikili garanti finalde :
VeEkli dosyayı görüntüle 104220

Ve bu üçünden biri elenecek diğer ikili finale gidecek.
Ekli dosyayı görüntüle 104221

Ada masalı izlicem ama açarım yinede yazarım burayada :D

• Sinir Bozucu

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ne için :eek:
@xdragxx 1 tane kaçırdın yukarda :A sana çok büyük bir oyun oynayacağım yakında yarışmamda :A
Diss savaşlarının yanında sinir bozuculara yönelik de mi yarış olacak? :A O olursa pek katılım olmaz ve diss savaşlarının yapısını bozmaya gerek yok gibi :A

• Güldürdün

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,149
Puanı
1,061
@dreamy @xemrexxx @Angelica bu akşam toplanalım :A
Bu akşamda baştan sona izleyeceğim. Artık adaylar belli nasıl olsa. Ödülü kimin kazanacağı önemli değil. Konsey yankıları ve eleme kısmı en eğlenceli yanı olacak :A

Bu gece belli olacak ama karışıklık az çok giderildi :A eleme adaylarından biri Beşiktaş kalecisi in kardeşi :A
Şu ikili garanti finalde :
VeEkli dosyayı görüntüle 104220

Ve bu üçünden biri elenecek diğer ikili finale gidecek.
Ekli dosyayı görüntüle 104221
Biz de @xdragxx i eleyelim :A
------

Aksine yanlış yoldasın. :A
E4fHMczWYAIueSb.jpeg

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776