TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir olaydan bahsetmemişim. Batuhan da Öykü ve İlayda’yı patlattı. :A Daha önce bir konuşmasında ikisi Merve’nin çok konuştuğundan ve kafa şişirdiğinden yakınmış. Merve bozuldu duyunca. :A İlayda da inkar etmedi. :A

Aleyna’yı çoğu konuda haklı buluyorum. Keşke Gönüllüler kaybetseydi oyunu, SMS sıralamasının nasıl şekillendiğini merak ediyorum :A
Çok konuşuyor kısmını anlatması fazla büyük detay değilmiş :A bu kadar gereksiz mevzularda mı konuşuyorlar :A
Demek ünlülerin vedası olacak. Doğan gider :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geldim. :A @dreamy @Dosi

Bu akşamki konsey de iyiydi ama bir dün etmiyor. :A Yine bombaların patlatıldığı anlar oldu. :A

Oyunu Gönüllülerin kazanmasına çok sevindim ama bu durumda Ünlüler'den Sergen gidecek gibi. :( SMS'te hep çok düşük gidiyordu başarılı performansına rağmen. Halbuki Survivor'u ciddi anlamda yaşıyor. Ada hayatı iyi, ne bulsa yiyor, avlanıyor, son zamanlarda düşüşte olsa da performansı iyi, kimseyle sorunu yok ve gerçekten içi dışı bir biri. Bugün konseyde de takımını çok güzel anlattı. İnşallah elenmez.

Batuhan'ın Poyraz'ı kıskandığına artık net eminim. Ona özendiğine de eminim. Üzgünüm Batuhan bu senenin şampiyonu Poyraz olacaktır. Sen de her zamanki gibi kafanı yana çevirip "tövbe estağfurullah" diyerek bozulacaksın. :A 20-25 oyundur Poyraz'ı gömüyorum diyorsun ama oynadığınız oyunlarda Poyraz seni daha çok yenmiş. :F Yalanlarına bir yenisi eklendi.

Poyraz'ın sevincine kafayı takmış durumda ama kendisi madem yıllardır Survivor izliyor bunu da bilmeli ki bu sevinci yapan yarışmacılar oldu. Üstelik Poyraz'ın tüm oyun sevinçleri Twitter'dan gördüğüm kadarıyla NBA sevinçleriymiş. Takımı zaten bugün full dolduruşa getirdi Batu'yu. Daha çok bilenirsin Poyraz'a. :A

Çağrı cidden rezil bir karakter ya hala takımında olan her şeyi ifşalıyor en ufak bir sinir anında. Hala nasıl onu yazmıyorlar da Sergen'i yazdılar anlamadım. Neyse Salı günü her türlü potada olacak zaten.

Merve Batuhan ve Aleyna olayını çok güzel aydınlattı. Dün ikisi de inkar ederken bugün motivasyon konuşması diye anlattılar. Aleyna sadece motivasyon konuşması yapmadı bildiğin sürekli seni konuşuyorlar dedi. Evet dediği gibi devlet sırrı değil ama gerek de yok yani. Zaten Poyraz'ın derdi de sırrımızı anlattından ziyade Batuhan'la yakın olması. Neyse ki Merve yalan söylüyorsun diyerek anlattı her şeyi. Bu arada Aleyna'yı gerçekten seviyordum, performansı da çok iyi biri ama ciddi anlamda oynuyor.

Yarınki oyun da ilginç. Poyraz oynamıyormuş, şansa baskette de yok. Üzücü oldu. Acun'un basket oyununda Dora'ya sinirlenmesi ve Çağrı'nın sürekli düşüşü güldürdü. :F

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710
Çok konuşuyor kısmını anlatması fazla büyük detay değilmiş :A bu kadar gereksiz mevzularda mı konuşuyorlar :A
Demek ünlülerin vedası olacak. Doğan gider :A
Ya ben kısaltarak anlattım biraz, kaptanlık seçimiyle alakalı bir mevzuydu. :A

Sanmıyorum, Sergen gidecek sanırım. :(

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Bu akşamki konsey de iyiydi ama bir dün etmiyor. :A Yine bombaların patlatıldığı anlar oldu. :A

Oyunu Gönüllülerin kazanmasına çok sevindim ama bu durumda Ünlüler'den Sergen gidecek gibi. :( SMS'te hep çok düşük gidiyordu başarılı performansına rağmen. Halbuki Survivor'u ciddi anlamda yaşıyor. Ada hayatı iyi, ne bulsa yiyor, avlanıyor, son zamanlarda düşüşte olsa da performansı iyi, kimseyle sorunu yok ve gerçekten içi dışı bir biri. Bugün konseyde de takımını çok güzel anlattı. İnşallah elenmez.

Batuhan'ın Poyraz'ı kıskandığına artık net eminim. Ona özendiğine de eminim. Üzgünüm Batuhan bu senenin şampiyonu Poyraz olacaktır. Sen de her zamanki gibi kafanı yana çevirip "tövbe estağfurullah" diyerek bozulacaksın. :A 20-25 oyundur Poyraz'ı gömüyorum diyorsun ama oynadığınız oyunlarda Poyraz seni daha çok yenmiş. :F Yalanlarına bir yenisi eklendi.

Poyraz'ın sevincine kafayı takmış durumda ama kendisi madem yıllardır Survivor izliyor bunu da bilmeli ki bu sevinci yapan yarışmacılar oldu. Üstelik Poyraz'ın tüm oyun sevinçleri Twitter'dan gördüğüm kadarıyla NBA sevinçleriymiş. Takımı zaten bugün full dolduruşa getirdi Batu'yu. Daha çok bilenirsin Poyraz'a. :A

Çağrı cidden rezil bir karakter ya hala takımında olan her şeyi ifşalıyor en ufak bir sinir anında. Hala nasıl onu yazmıyorlar da Sergen'i yazdılar anlamadım. Neyse Salı günü her türlü potada olacak zaten.

Merve Batuhan ve Aleyna olayını çok güzel aydınlattı. Dün ikisi de inkar ederken bugün motivasyon konuşması diye anlattılar. Aleyna sadece motivasyon konuşması yapmadı bildiğin sürekli seni konuşuyorlar dedi. Evet dediği gibi devlet sırrı değil ama gerek de yok yani. Zaten Poyraz'ın derdi de sırrımızı anlattından ziyade Batuhan'la yakın olması. Neyse ki Merve yalan söylüyorsun diyerek anlattı her şeyi. Bu arada Aleyna'yı gerçekten seviyordum, performansı da çok iyi biri ama ciddi anlamda oynuyor.

Yarınki oyun da ilginç. Poyraz oynamıyormuş, şansa baskette de yok. Üzücü oldu. Acun'un basket oyununda Dora'ya sinirlenmesi ve Çağrı'nın sürekli düşüşü güldürdü. :F
Nihayet Aleyna'yı eleştiren bir yazı :A
Uzun özet iyi oldu :A
Ya ben kısaltarak anlattım biraz, kaptanlık seçimiyle alakalı bir mevzuydu. :A

Sanmıyorum, Sergen gidecek sanırım. :(
Doğan dururken Sergen mi gidecek:bağır:
Şuan adaylarda kim var?

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710

Aleyna kısmı dışında katılıyorum. :A

Merve’nin anlattığı konuşma farklı bir yerde mi olmuş? Birleşme partisinde öyle bir konuşma olmamıştı aralarında? Aleyna adada söylediklerini inkar etti orada haksızdı ama Poyraz’ın adada “stratejilerimize kadar anlattı” deyip Acun’un karşısında tam tersini söylemesi de mobbing yapıldığını kanıtlıyor...
------

Şuan adaylarda kim var?
SMS’i düşüktü son haftalarda. :( Fazla ön plana çıkmadığı için sanırım, tek hız/performans yetmiyor.

Dün Doğan’la İsmail çıktı. Bugün de Sergen’le Batuhan çıktı...

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Özgür and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Merve’nin anlattığı konuşma farklı bir yerde mi olmuş? Birleşme partisinde öyle bir konuşma olmamıştı aralarında? Aleyna adada söylediklerini inkar etti orada haksızdı ama Poyraz’ın adada “stratejilerimize kadar anlattı” deyip Acun’un karşısında tam tersini söylemesi de mobbing yapıldığını kanıtlıyor...
------

SMS’i düşüktü son haftalarda. :( Fazla ön plana çıkmadığı için sanırım, tek hız/performans yetmiyor.

Tüm takım aday olmuş :F
Doğan elenir bence.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710
Tüm takım aday olmuş :F
Doğan elenir bence.
Bilemiyorum artık, zaten Sergen elenmezse o elenir. İkisinden biri yolcu. :A Sergen çok sempatik bir kişilik birleşme partisinden sonra daha çok sevdim kendisini. Umarım gitmez. :(

Kızların dokunulmazlığı vardı bu hafta, yoksa böyle bölünmeler olmazdı. İlayda yazılırdı diye düşünüyorum. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bilemiyorum artık, zaten Sergen elenmezse o elenir. İkisinden biri yolcu. :A Sergen çok sempatik bir kişilik birleşme partisinden sonra daha çok sevdim kendisini. Umarım gitmez. :(

Kızların dokunulmazlığı vardı bu hafta, yoksa böyle bölünmeler olmazdı. İlayda yazılırdı diye düşünüyorum. :A
Zaten 3 kız kalmış. Bir zahmet dokunulmaz olsunlar :A ünlüler takımının erkekleri zayıf galiba. İzlediğimde açık ara bu çok iyi diyeceğim biri yok. İsmail en iyileri gibime geliyor

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710
Zaten 3 kız kalmış. Bir zahmet dokunulmaz olsunlar :A ünlüler takımının erkekleri zayıf galiba. İzlediğimde açık ara bu çok iyi diyeceğim biri yok. İsmail en iyileri gibime geliyor
İsmail en iyisi. Diğerleri hakkında karşılaştırmayı yapamıyorum, oyunları dikkatli izlemiyorum çünkü. Sadece Doğan ve Çağrı en kötüleri ondan eminim :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Şuan adaylarda kim var?
Eleştirilerimle burada olmaya devam edeceğim merak etme. :A

------

Bence Merve'nin anlattığı başka şey çünkü çok emindi Batuhan isim verdi falan diyerek Reşat'tan bahsetti. Yani Aleyna ve Batuhan daha önce de konuşmuş olabilirler. Bir de şunu düşündüm maalesef her anı göremiyoruz belki de birleşmedeki konuşmanın devamında vardı ama kesildi. Çünkü Acun hep diyor ya tamamını yayınlayamıyoruz süreden dolayı diye. Böyle düşünüyorum. :A

Poyraz'ın durduk yere mobbing uygulayacağını düşünmüyorum belki onlara anlatan kişi olayı farklı da anlatmış olabilir. Ayşe'nin ortalığı karıştırdığını da düşünüyorum. :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: dreamy and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Bence Merve'nin anlattığı başka şey çünkü çok emindi Batuhan isim verdi falan diyerek Reşat'tan bahsetti. Yani Aleyna ve Batuhan daha önce de konuşmuş olabilirler. Bir de şunu düşündüm maalesef her anı göremiyoruz belki de birleşmedeki konuşmanın devamında vardı ama kesildi. Çünkü Acun hep diyor ya tamamını yayınlayamıyoruz süreden dolayı diye. Böyle düşünüyorum. :A

Poyraz'ın durduk yere mobbing uygulayacağını düşünmüyorum belki onlara anlatan kişi olayı farklı da anlatmış olabilir. Ayşe'nin ortalığı karıştırdığını da düşünüyorum. :A
Güzel, farklı fikirler iyi oluyor. Herkes birden Aleynacı olmasın :A şuan durumu ne bilmiyorum ama izlediğim zamalarda fena biriydi :A Ayşe ile tencere kapak misali :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710

İlayda ve Melis'e söz verilseydi de açıklasalardı. Özellikle İlayda'da bir şeyler var. :A Batuhan ne güvenilmez adammış anında herkese anlatmış ya. :F

Sanmıyorum, Poyraz'ın güç zehirlenmesi yaşadığını düşünüyorum. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şırf işi garantiye almak için 2 metrelik adam çağırmış programa. Müthiş bir ego, kibir ve bilirkişi tavırlar. Yıllar geçtikçe her biri giderek artıyor ve ben hayret ediyorum. Kaybedince 10 yaşındaki çocuk gibi davranıyor, kilolarını vermek istemiyor ve sırf bu yüzden sahada yürüyor, rakibe müdahale etmiyor.

Bize 2 metrelik adam versen çiğ çiğ yeriz bunları. Teknik-taktik vs fizik kapışıyor bu maçta. Bakalım hangisi kazanacak.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Özgür

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
ne durumdasiniz @dreamy @Özgür @Zeyno45 @The_Erinch
ben son konseyi izledim ve su ceza kisimlarina baktim. Cok tepki var, Cemal Can'in jelibon olayi normal karsilanip ilayda'ya ceza fazla diye vs vs Batuhan'a biraz güldüm nedense. Aldigi icecek enerji icecegi veya alkol? ama anladigim kadari ile icmemis ne oldugunu bile bilmiyorum dedigine göre.
ve size elenen Dogan olur demistim :A

Dün baya bi bakindim yarismaya ve hakimim artik az cok :A

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
ben son konseyi izledim ve su ceza kisimlarina baktim. Cok tepki var, Cemal Can'in jelibon olayi normal karsilanip ilayda'ya ceza fazla diye vs vs Batuhan'a biraz güldüm nedense. Aldigi icecek enerji icecegi veya alkol? ama anladigim kadari ile icmemis ne oldugunu bile bilmiyorum dedigine göre.

İlaydaya verilen ceza bencede yersizdi ama verildi artık yapacak bişey yok 😉 Batuhan mizmizlandi baya ama bu konuda malesef haksız icecekte olsa sakladığı sonuçta içecekleri bile oyun kazanıp ödül olarak alıyorlar ,bencede @Dosi cim özellikle dünkü bölümü izlediğin iyi olmuş kilit bölüm buydu artık programın profösörüsün tebrikler 🤣🤣

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Son konseyi ben de izledim, dün pek bakamadım sadece. Poyraz sakat diye ama gönüllüler ödül oyunu kazandı ona sevindim :A Burada kimse olmayınca benim de yorum yapasım gelmiyor. :A

Geçen sene tüm Türkiye izliyordu diye Acun kıyamadı ya geçen senekiler Survivor yaşamadı bile bizden daha iyi şartlardaydılar biz evlerdeydik onlar habire ödül ve eğlence peşinde koşuyorlardı. :A

Cezalara gelince bence yerinde cezalar ama İlayda'ya fazla verilmiş ya sonuçta diğerleri onlara ait olmayan bir şeyi çalmışlar İlayda ise kendi hakkını bir başkasına vermiş üzüldüğü için. :A Batuhan'a ise çok güldüm ergen resmen ya kendini iyice rezil etti. :F Bence de alkol zaten ne olduğunu bilmiyorum falan dedi ve Acun'un geçen gün Survivor Ekstra'da söylediğine göre birleşme haftasında olmuş yani alkol olma ihtimali çok yüksek. :A

Doğan'ın gitmesine çok sevindim. :Z Her ne kadar bir ara Sergen gider desem de (smslerde hep geride oluyordu) içimden o eleme günü Doğan geçmişti. :A

• Güldürdün