TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710
Ayşe'yi sevdin, itici buldun, şimdide Poyraz :A
PC yi aldım. Bakarım birazdan
İşte bu sezon hala kimi desteklediğim net oturmuş değil. Zaman ne gösterecek bakalım bir gün Aleyna’dan da soğurum belki. :A
@dreamy @The_Erinch Az önce kanalı açtım reklam vardı ama altta yeni bölüm yazıyordu, bu akşam uzun mu sürdü yarışma?
Konsey bir saatten uzun sürdü. 23.30’da başlamıştı, biraz önce bitti. :A
------

Çok doğru...

Bu arada İlayda ve Melis’in Aleyna ve Batuhan konuşmasını diğer takıma direkt yetiştirmesi? :eek: İlayda olmadı bu, yakıştıramadım.

Yıllık kaos dozumu almış durumdayım... :A

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
İşte bu sezon hala kimi desteklediğim net oturmuş değil. Zaman ne gösterecek bakalım bir gün Aleyna’dan da soğurum belki. :A

------

Çok doğru...

Bu arada İlayda ve Melis’in Aleyna ve Batuhan konuşmasını diğer takıma direkt yetiştirmesi? :eek: İlayda olmadı bu, yakıştıramadım.

Bu ne be konseyi 20 dakika izledim, Batuhan olayları :A daha diğerlerine sıra gelmedi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
Bugün bende izledim bir yanda SÇK bir yandan survivor Batuhanla Çağrı kafamı şişirdi yahu ne çeneydi öyle takım arkadaşları ayıp etmiş yemin ettirerek size söylemiş siz niye gidip Poyraza anlatıyorsunuz ayıp yani Aleynanın yaptığı hiç hoş değildi herkes kızıyor twitterde bence elemeliler o kızı :D
------

------

Çok doğru...

Yalnız Aleynanın Ayşeye yaptığıda doğru değildi bugün :D

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710
Bugün bende izledim bir yanda SÇK bir yandan survivor Batuhanla Çağrı kafamı şişirdi yahu ne çeneydi öyle takım arkadaşları ayıp etmiş yemin ettirerek size söylemiş siz niye gidip Poyraza anlatıyorsunuz ayıp yani Aleynanın yaptığı hiç hoş değildi herkes kızıyor twitterde bence elemeliler o kızı :D
------

Yalnız Aleynanın Ayşeye yaptığıda doğru değildi bugün :D
Napmış? (b) Ayrıca Aleyna’nın bu konseyle birlikte potansiyel finalistlerden biri olduğunu düşünüyorum kolay kolay elenmez. :A
------

Aha aynı fikirdeyiz doktor beycim bende poyraza gıcık oldum yaa
Evet düne kadar severdim Poyraz’ı hatta en çok desteklediğim kişiydi. Bence herkese yüksekten bakan biri, hal ve hareketleri aşırı sinir etti beni...
------

32 dakika oldu, hâlâ onlar :A 38 dakikalık bir videoymuş. Bakalım daha neler izleyeceğim :A
6 dakika mı kaldı? Sadece ünlüler konseyini mi açtın acaba. Ya da daha 38 dakika mı var demek istedin anlamadım. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
Napmış? (b) Ayrıca Aleyna’nın bu konseyle birlikte potansiyel finalistlerden biri olduğunu düşünüyorum kolay kolay elenmez. :A
------

Evet düne kadar severdim Poyraz’ı hatta en çok desteklediğim kişiydi. Bence herkese yüksekten bakan biri, hal ve hareketleri aşırı sinir etti beni...
------

6 dakika mı kaldı? Sadece ünlüler konseyini mi açtın acaba. Ya da daha 38 dakika mı var demek istedin anlamadım. :A

Ayşeye elbise vermiş ya onu diyorum twiiterde ona kızıyorlardı ayrıca batuhana deyip bu ortaya çıkınca kendini kurtarmak için sancakayı katması ayıptı yani :D yok sms de birinci olamaz bence

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
------

------

Full Ünlüler konseyiymiş. Diğerini bulamadım daha. Yüklenir her an :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710
Ayşeye elbise vermiş ya onu diyorum twiiterde ona kızıyorlardı ayrıca batuhana deyip bu ortaya çıkınca kendini kurtarmak için sancakayı katması ayıptı yani :D yok sms de birinci olamaz bence
Tam alaka kuramadım abla dediklerinle. Aleyna Ayşe’ye en şık gördüğü elbiseyi almasını istemiş, bunu anlatarak olayı “ben sana bunları yaptım, şimdi sen onlarlasın”a getirdi.

Sancakay’ı söylemesinin de Batuhan’la ilgisi yok. Sancakay’ın Poyraz’ı doldurduğunu kanıtlamak için söyledi çünkü Poyraz inkar ediyordu. Aleyna haklı çıktı bir yerde, ama evet yaptığı hoş değildi... Herkes üstüne gelince döküldü artık...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bir yandan TV'den Survivor izleyip bir yandan Pazartesi günü yapacağım sunum için slayt hazırlıyordum. Bir baktım kaoslar o kadar büyüdü ki ödevi bıraktım. :FŞimdi işleri hallettim de öyle girdim foruma. :A

Gelmiş geçmiş en iyi konseydi ya her anından aşırı keyif aldım. :A Bu seneki kadro gerçekten reality anlamında çok iyiler. Geçen senenin ergen yarışmacılarına göre çok daha iyiler. :A Tüm ülke eve kapanınca ve başka izleyecek şey olmayınca hepimiz sardık ama bu kadro > 2020 kadrosu. :A Bu sezonun bu kadar az konuşulmasını da anlamıyorum her şey var. :A Bu sene izlemeyeceğim dedim (ki başlarda öyle de oldu ama itiraf etmeliyim ki YouTube'dan bölüm bölüm videolar izleyerek sözümü tutamadım) ama son 1-2 haftadır bayağı güzel gidiyor. :F

Konseyi izlerken İlayda gibi 'Yalan Rüzgarı' benzetmesi yapmıştım. :F İlayda yine harikaydı ya, İsmail'e ''hadi baaay'' diyerek adını yazması, ''Ben patlatırdım hepsini ama söz verdim'' demesi çok iyi. :F

Gelenin geçenin Batuhan'ı patlattığı, herkesin gülme krizine girdiği dakikalardan çok keyif aldım. :A Batuhan'ı sağlı sollu tokatladılar. :F Allahtan görüntüler veriliyor da Batuhan her ''Ben öyle söylemedim'' dediğinde rezil oluyor. :A Nefret ettiğim Doğan bile haklı konuştu. Merve Aydın'ı da hiç sevmem ama kendini o kadar güzel ifade edip Batuhan'ı o kadar güzel anlattı ki, helal olsun. Melis de hala sessiz sedasız Batuhan'ın yaverliğini yapsın. Üzülüyorum bu kadar başarılı yarışmacı olup böyle geri planda kalmasına. Çağrı SMS birincisi çıkınca yine kükremeye başladı. Acun'a bile resmen sitem etti. İsmail desen susuyor. Öfkesini kontrol edemeyen Çağrı yine saldırmaya başladı. O ada çok karıştı cidden. :A

Aleyna'nın Poyraz'a Batuhan konusunda verecek cevabı olmayınca konuyu Sancakay'a getirmesi ve onu bu konu üzerinden ifşa etmesi hiç iyi olmadı. Sancakay hoşlanıyor olabilir ki ''Poyraz bana Ilım diye'' seslendi videosu da var ama yine de yanlıştı. Ayrıca Aleyna'nın konseyde Ayşe'ye elbise meselesini açması da saçmaydı ya yeri mi cidden hangi arkadaş böyle yapar. Başlarda sevmiştim Aleyna'yı ama bana da yapmacık gelmeye başladı. Poyraz da sağlı sollu çok güzel goller attı. :Z ''Aşk adasına gelmedim ama belli ki kafalar hep orada'' kısmına güldüm. :F Harikasın POYRAZ. :Z Evet son zamanlarda biraz üstten konuşmaları var ama bu zamana kadar hatasız ilerleyen bir şampiyon olmadı. Bu da nazarlık olsun. :A

Neyse çok uzattım, yarın akşam kaos devam ediyor. :Z Mısır ya da cipsimi alıp keyifle izleyeceğim. :A Bundan sonra her türlü eleştiri ve lince rağmen Survivor savunacağım. :A :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
@dreamy @The_Erinch Az önce kanalı açtım reklam vardı ama altta yeni bölüm yazıyordu, bu akşam uzun mu sürdü yarışma?
Sadece konsey 73 dk.
------

Konsey 73 dk sürdü daha ne olsun @Dosi @dreamy @Özgür @Zeyno45 @Angelica @12.Adam

Son dönemlerin en iyi konseyi ki bence karşılığını aldı halen Trend Survivor en son baktığımda 150bin barajını geçmişti...Ki farklı isimlerde vardı.

Ratinge yansır mı bilmiyorum ama ülkecek kaos sevdiğimize eminim.

Konsey çok iyiydi...

Mervenin Batuhana çıkışı harikaydı...Çat Çat yüzüne herşeyi söylemesi ve Doğanında bunu destekleyici cümlelerle devam etmesi 10 Numaraydı.
Ama bir gerçek her konu Batuhana bağlanıyor

Çağrı gerçekten sorunları var...Ciddi anlamda bir el bombası;Acuna bile yürüdü bugün.

Aleyna nın tek hatası bana göre Batuhanla fazla samimi sohbeti ve anlattıkları olabilir onun dışında Poyrazın üst perde konuşmaları,gülüşleri yeterince geriyor beni.

Sancakay mevzu bombaydı ama zaten başlarda vardı öyle bir hava...

Varoş Ayşenin kaypaklığı...Poyraz onun için neler neler dedi ama gene gitti Poyrazın dibine!

Gönüllülerde sadece Aleyna destekliyorum.

Ünlülerde ise Merve ve Melis.

Yarınada Cmrt akşamını aratmayacak belli...
------

Sende bu akşamı benim zorumla izleyip,twitteki 3 5 yorumla uzman kesilmen yok mu..Efsosun Melekcim.

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060

Allah hepsini Aleynaya karşı korusun o nedir yahu öyle
------

Sadece konsey 73 dk.
------

Konsey 73 dk sürdü daha ne olsun @Dosi @dreamy @Özgür @Zeyno45 @Angelica @12.Adam

Son dönemlerin en iyi konseyi ki bence karşılığını aldı halen Trend Survivor en son baktığımda 150bin barajını geçmişti...Ki farklı isimlerde vardı.

Ratinge yansır mı bilmiyorum ama ülkecek kaos sevdiğimize eminim.

Konsey çok iyiydi...

Mervenin Batuhana çıkışı harikaydı...Çat Çat yüzüne herşeyi söylemesi ve Doğanında bunu destekleyici cümlelerle devam etmesi 10 Numaraydı.
Ama bir gerçek her konu Batuhana bağlanıyor

Çağrı gerçekten sorunları var...Ciddi anlamda bir el bombası;Acuna bile yürüdü bugün.

Aleyna nın tek hatası bana göre Batuhanla fazla samimi sohbeti ve anlattıkları olabilir onun dışında Poyrazın üst perde konuşmaları,gülüşleri yeterince geriyor beni.

Sancakay mevzu bombaydı ama zaten başlarda vardı öyle bir hava...

Varoş Ayşenin kaypaklığı...Poyraz onun için neler neler dedi ama gene gitti Poyrazın dibine!

Gönüllülerde sadece Aleyna destekliyorum.

Ünlülerde ise Merve ve Melis.

Yarınada Cmrt akşamını aratmayacak belli...
------

Sende bu akşamı benim zorumla izleyip,twitteki 3 5 yorumla uzman kesilmen yok mu..Efsosun Melekcim.

Senin zorunlanmı izledim şaka yapıyorsun abi herhalde :A fragmanı gördüm sana bile değil @Zeyno45 dedim ki bende izlicem fragman bomba dedim senin zorunla izlemedim abi ben ayrıcada izledim izlediğime göre yorumluyorum ben konuyu
------

Aleyna Poyrazdan hoşlanıyor net belli karşılık alamadığı içinde böyle konuşmuş :A
------

Tam alaka kuramadım abla dediklerinle. Aleyna Ayşe’ye en şık gördüğü elbiseyi almasını istemiş, bunu anlatarak olayı “ben sana bunları yaptım, şimdi sen onlarlasın”a getirdi.

Sancakay’ı söylemesinin de Batuhan’la ilgisi yok. Sancakay’ın Poyraz’ı doldurduğunu kanıtlamak için söyledi çünkü Poyraz inkar ediyordu. Aleyna haklı çıktı bir yerde, ama evet yaptığı hoş değildi... Herkes üstüne gelince döküldü artık...

Hani Ayşenin kıyafet beğenilmedi ya ondan benim hoşuma gitmedi o durum ya bence var haksız olduğunu çok iyi biliyordu Aleyna bunu kapatmak için Sancakay konusunu öne attı Aleyna çok fena bir kız ya dün yarışmada 17 rakamı yok diye bağırdı sonra dediki var dedim dedi fragmanda da batuhana dediğini başka şekilde anlatıyor resmen yalan söylüyor bence hepsinin Aleyna karşı dikkatli olmaları lazım

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710
Allah hepsini Aleynaya karşı korusun o nedir yahu öyle
------

Senin zorunlanmı izledim şaka yapıyorsun abi herhalde :A fragmanı gördüm sana bile değil @Zeyno45 dedim ki bende izlicem fragman bomba dedim senin zorunla izlemedim abi ben ayrıcada izledim izlediğime göre yorumluyorum ben konuyu
------

Aleyna Poyrazdan hoşlanıyor net belli karşılık alamadığı içinde böyle konuşmuş :A
------

Hani Ayşenin kıyafet beğenilmedi ya ondan benim hoşuma gitmedi o durum ya bence var haksız olduğunu çok iyi biliyordu Aleyna bunu kapatmak için Sancakay konusunu öne attı Aleyna çok fena bir kız ya dün yarışmada 17 rakamı yok diye bağırdı sonra dediki var dedim dedi fragmanda da batuhana dediğini başka şekilde anlatıyor resmen yalan söylüyor bence hepsinin Aleyna karşı dikkatli olmaları lazım
Yok artık abla o kısmı (17’yi) sence bilerek yanlış söylemiş olabilir mi? Poyraz’ın kazanması takımın kazanması, sonuç olarak Aleyna’nın karnının doyması demek? :A

Tamam işte bunları fragmanda bahsettiği gibi Batuhan’ın motivasyonunu yükseltmek için söylüyor zaten. (Poyraz konseyde sanki başka şeyleri de anlatmış gibi kıza ajan muamelesi yapıyor...) Birleşme partisinin o kısmını izlersen anlarsın. Batuhan kendi performansının kötü olduğunu düğündüğü için Aleyna bunları söylüyor:

EB723585-C566-4A05-B845-BD19C5A39EBB.jpeg

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Yok artık abla o kısmı (17’yi) sence bilerek yanlış söylemiş olabilir mi? Poyraz’ın kazanması takımın kazanması, sonuç olarak Aleyna’nın karnının doyması demek? :A

Tamam işte bunları fragmanda bahsettiği gibi Batuhan’ın motivasyonunu yükseltmek için söylüyor zaten. (Poyraz konseyde sanki başka şeyleri de anlatmış gibi kıza ajan muamelesi yapıyor...) Birleşme partisinin o kısmını izlersen anlarsın. Batuhan kendi performansının kötü olduğunu düğündüğü için Aleyna bunları söylüyor:

Ekli dosyayı görüntüle 101199
O kısmını izlememiştir ondan henüz yorum gelmez sana.

Ben sadece Aleynanın Sancakay mevzusunu ortaya atması ve Ayşeye sana elbise verdim deyip aslında farkında olmadan kızı rencide etmesini doğru bulmadım.

Ama kıza uygulanan mobing ve Özelliikle Poyraz ve Ayşenin söylemleri Aleynayı gözümde büyüttü.

Yarışmadan 3 kişiye destek veriyorum.
Elenirler giderler onu bilmem...

Merve,Melis ve Aleyna.

Ve umarım bu kadar istatistik olarak bayanın olduğu bir dönemde son 4 de bayanLAR olabilir.

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710
O kısmını izlememiştir ondan henüz yorum gelmez sana.

Ben sadece Aleynanın Sancakay mevzusunu ortaya atması ve Ayşeye sana elbise verdim deyip aslında farkında olmadan kızı rencide etmesini doğru bulmadım.

Ama kıza uygulanan mobing ve Özelliikle Poyraz ve Ayşenin söylemleri Aleynayı gözümde büyüttü.

Yarışmadan 3 kişiye destek veriyorum.
Elenirler giderler onu bilmem...

Merve,Melis ve Aleyna.

Ve umarım bu kadar istatistik olarak bayanın olduğu bir dönemde son 4 de bayanLAR olabilir.
Aynen o konuları ortaya atması doğru değildi zaten onu savunmuyorum. Ben de mobbing uygulandığını düşünüyorum. Ki zaten kızın üstüne bu kadar gelindiği için patladı ve ortaya döktü her şeyi.

İlayda’yla konuşmasını Ayşe abartarak anlatıyor, Batuhan ile konuşmasında da kıza ajan gibi davranılıyor... Konseyde Poyraz’ın üstten bakan tavırları, Ayşe’nin v*ş mimikleri aklıma geldikçe sinir oluyorum...

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Aynen o konuları ortaya atması doğru değildi zaten onu savunmuyorum. Ben de mobbing uygulandığını düşünüyorum. Ki zaten kızın üstüne bu kadar gelindiği için patladı ve ortaya döktü her şeyi.

İlayda’yla konuşmasını Ayşe abartarak anlatıyor, Batuhan ile konuşmasında da kıza ajan gibi davranılıyor...
İşte orada da galiba İlayda köprü...Sümsük kızda da var bilgiler...Bakalım onlarda dökülecek mi ileride...