TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Poyraza inat bu kızı destekliyorum...Haftaya Sms 1. olacak..Yaz Kenara...
Abi... Çok doğru bir karar vermişsin, Poyraz kim bilmiyorum ama bu kız herkese inat desteklenmeli. :A
Fragman bomba bomba. 😱 Bol kaoslu. :Z

@Dosi @The_Erinch @dreamy

@Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai @Tolstoyevski izliyor musunuz bilmiyorum dün yapılan yorumlardan dolayı etiketledim. :A
Normalde @Sherlock izlemiyordu.Askerden gelen fikrini değiştirmiş olmalı. :A
Açıkçası ne karar aldığımızı ben de bilmiyorum izleyip izlememe konusunda ama desteklerimiz her türlü Aleyna ile olacak bundan sonra. :A @MasacRE @Maskeli Fedai

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: The_Erinch and Dosi
Parkur da ilginç geldi bana ya olaylı konsey bir yana oyunu izlemek için de sabırsızlanıyorum :A
bugün benim tembellik günüm. Dün acayip yorucu bir gün gecirdim ve bugünde aksine odamdan cikmama ve keyif günü ilan ettim :A yemek yapma derdim bile yok dünden kalma bol yemek var. Survivor ile tamamlarim günümü :A @Tolstoyevski

bugün benim tembellik günüm. Dün acayip yorucu bir gün gecirdim ve bugünde aksine odamdan cikmama ve keyif günü ilan ettim :A yemek yapma derdim bile yok dünden kalma bol yemek var. Survivor ile tamamlarim günümü :A @Tolstoyevski
Profil fotoğrafınla özdeşleşiyorsun giderek tam bir tembel kedi modu yani. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
AllStar’da Duygu Çetinkaya’nın elendiği ve Merve & Serenay kaosunun olduğu konseyle yarışacak kalibrede bir konseydi... :A @The_Erinch @Dosi @Özgür
Kumanda elimden alındı :T: yarın bakabileceğim gibi. Dokunulmazlık 9-6 iken gitti kumanda :A İP cihazımızı bozduğum için Avrupa yayını çok gerideydi :A

Son düzenleme:
Yav yarınki fragman da olay. 😱
Analiz ve Tespit... ✍️
Sen izliyor muydun ya? :A Bilmiyordum izlediğini. :A
Kumanda elimden alındı :T: yarın bakabileceğim gibi. Dokunulmazlık 9-6 iken gitti kumanda :A İP cihazınızı bozduğum için Avrupa yayını çok gerideydi :A
Çok şey kaçırdın. Hatta dur üstteki mesajıma Nisa-Sercan yüzleşmesinin olduğu konseyi de ekliyorum. Ona benzer bir mevzu vardı izlersen anlarsın. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Çok şey kaçırdın. Hatta dur üstteki mesajıma Nisa-Sercan yüzleşmesinin olduğu konseyi de ekliyorum. Ona benzer bir mevzu vardı izlersen anlarsın. :A
Ah ben dayanamam. Birazdan izlerim yüklenmişse :A

Hayır izlemiyorum,Sadece omurgasız @Sherlock un sık kullandığı kelime öbeği aklıma geldi. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and dreamy