TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hanzade geçen haftada aday oldu ama sonuç :A
Ünlüler kaybetmediyse ozaman yolcu olabilir :A bakarım bir ara
Yok bugünkü oyunu da kaybetmişler çünkü konseyde Gönüllüler isim yazdı. :A Aleyna Çalışkan aday çıktı. :A

• Harika
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İyi yazık. 3 hafta üst üste sanki elenen onlarda oldu ama genelde ilk haftadan gelenleri yolcu ediyorlardı :A
Yalnız bugün programa denk gelmem hiç iyi olmadı haftalardır ne güzel izlemiyordum (anca reklam aralarında açıyorduk) şimdi bu kaosları görünce izleyesim geldi yine. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Yalnız bugün programa denk gelmem hiç iyi olmadı haftalardır ne güzel izlemiyordum (anca reklam aralarında açıyorduk) şimdi bu kaosları görünce izleyesim geldi yine. :A
Hahaha
İyi iyi sen izle, belki ben de bakarım :A şimdi kaos dedin, yarın video bakmak zorunda kalacağım :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Bu yarışmayı bende uzun zamandır bakmıyorum ama geçen en son sms'de Ayşe birinci çıkmış. YouTube'da görmüştüm ve Hanzade yine elenmedi :F @dreamy @The_Erinch @Zeyno45
Ben de bir buçuk haftadır koptum yarışmadan. :A Ayşe’nin birinci olduğundan haberim var, iyi ki canlı canlı seyretmemişim o anları...

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Seni bile başta elde etti ama sen sonradan bıraktın :A
Evrim efsaneydi :bhr:
Performansı gözümü boyamış meğerse. Bir de ilk başlarda tartışmalarda da haklı tarafta olunca desteklemiştim. Sonraki Aleyna Çalışkan olayı gözümde bitirdi, sonra da varoş varoş davranması... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Performansı gözümü boyamış meğerse. Bir de ilk başlarda tartışmalarda da haklı tarafta olunca desteklemiştim. Sonraki Aleyna Çalışkan olayı gözümde bitirdi, sonra da varoş gibi davranması... :A
Maalesef gönüllülerde en sona kalan kadın yarışmacı olur gibi. SMS de yükseldi madem :A ondan kurtuluşun kolay olmayacak :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Çok komik yorumlar okuyorum Hanzade ile alakalı :A 2 ay gibi uzun bir süre kalmakta başarı bence :A en azından ilk haftalarda gitmedi.

Tr de saat 3. Neden daha ayaktasın :A bizde 1 ve yavaştan süzülme vaktim geldi :A
Hele bu performansla büyük başarı. :A

Uyku düzenim son günlerde çok bozuk, artık 4 civarı uyumaya başladım. Hafta içi genelde erken kalkmama rağmen düzene oturtabilmiş değilim..

• Üzücü

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Hele bu performansla büyük başarı. :A

Uyku düzenim son günlerde çok bozuk, artık 4 civarı uyumaya başladım. Hafta içi genelde erken kalkmama rağmen düzene oturtabilmiş değilim..
Ben geçen hafta foruma girmedim günlerce ve erkenden uyuyordum. Dün gece tekrardan aktif oldum ve sonuç ortada :A

Uyku çok önemli ve aslında 1 gayet normal bir saat ama bazen 2yi buluyor ve bana geç gelmekte. Ben zaten 6 saat sonra uyanacağım ve yeterli bir uyku saati benim için. Siz öğrenci kişileriniz ve 4 çok düzensiz bir saat. Kendini zorla ve 1-2 gibi muhakkak uzanmaya bak. 1-2 gün sonra alışır bünyen. İnsan çok çabuk alışıyor.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
@Özgür bunda birşey çıkmaz ya. Yetişmeden yakalarlar.
Geçen sene yorumlar vardı fragman ayrı bölüm ayrı diye
Misal fargmanda : 'Hanzade ve Ayşe yumruk yumruğa'
bölümde "Hanzade ve Ayşe sımsıkı sarıldılar' :A