TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe ve Poyraz'ı da görmek çok istiyorum. Üçünün de katılmama sebebi aslında çok basit sebepler o nedenle bence hala umut var.
Bence okadar yeni isimler girmemeli. Eskilerden yapılması daha iyi ama 2 sene üst üste yarışan isimler olmuştu.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İzleyecek misin peki? :A videoyu daha açmadım. Damla Can var demişlerdi başta ama galiba yok. @MasacRE üzülecek :A
İki dizi izlemeye vaktim yok, haftanın her günü mümkün değil izlemem. Bakamayacağım yani. :(

Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe ve Poyraz'ı da görmek çok istiyorum. Üçünün de katılmama sebebi aslında çok basit sebepler o nedenle bence hala umut var.
Aleyna ve Poyraz'ın olduğu sezonu izlemedim ama ikisinin isimlerini çok duymuştum kesin olurlar diyordum. :X

• Beğendim
Reactions: Hazem and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İki dizi izlemeye vaktim yok, haftanın her günü mümkün değil izlemem. Bakamayacağım yani. :(

Aleyna ve Poyraz'ın olduğu sezonu izlemedim ama ikisinin isimlerini çok duymuştum kesin olurlar diyordum. :X
Her sene daha az izliyorum. Genelde sonlarda bakıyorum. Bu sene TR tatilim olacaksa daha da az bakarım çünkü ilk kez tr de iken takip etmeme durumum olur :A O Ses Türkiye gibi Survivor da artık sarmıyor. Zaten son senelerde sadece dokunulmazlık izliyordum. Konseyde en fazla bir kaç tane oluyordu.
İzleyenlere yorumda eşlik edebilmek için kısa kısa video izleyen biriyim :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Her sene daha az izliyorum. Genelde sonlarda bakıyorum. Bu sene TR tatilim olacaksa daha da az bakarım çünkü ilk kez tr de iken takip etmeme durumum olur :A O Ses Türkiye gibi Survivor da artık sarmıyor. Zaten son senelerde sadece dokunulmazlık izliyordum. Konseyde en fazla bir kaç tane oluyordu.
İzleyenlere yorumda eşlik edebilmek için kısa kısa video izleyen biriyim :A
Ben bir bıraktım tam bıraktım yani dediğin gibi eski tadı heyecanı yok. Eskiden heyecandan ekranı kapar başka odaya gider falan ne bileyim deli gibi fanatik gibi izlerdik. Ah ah çabuk geçiyor zaman...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben bir bıraktım tam bıraktım yani dediğin gibi eski tadı heyecanı yok. Eskiden heyecandan ekranı kapar başka odaya gider falan ne bileyim deli gibi fanatik gibi izlerdik. Ah ah çabuk geçiyor zaman...
Ben çok çılgın bir izleyiciydim. Tr de bile kaçırmazdım hatta bir keresinde 2 veya 3 Temmuz tarihinde olan finalde misafirlikteydim. Muhafazakar bir aile ve Survivor sevmeyen (açık oldukları için) bir ailede yatıya kalmıştım kumandayı aldım ve biraz izlemek zorunda kaldılar sjsjjsjjs
Sonra herkes odalara gitti. TV odası bana kalmıştı :A :A en son tatilde hâlâ sıkı izleyicimisin diye soranlar oluyordu :A

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben çok çılgın bir izleyiciydim. Tr de bile kaçırmazdım hatta bir keresinde 2 veya 3 Temmuz tarihinde olan finalde misafirlikteydim. Muhafazakar bir aile ve Survivor sevmeyen (açık oldukları için) bir ailede yatıya kalmıştım kumandayı aldım ve biraz izlemek zorunda kaldılar sjsjjsjjs
Sonra herkes odalara gitti. TV odası bana kalmıştı :A :A en son tatilde hâlâ sıkı izleyicimisin diye soranlar oluyordu :A
Hahaha bizde de elektrik gitmişti 2013 Survivor senesiydi, tabi o zamanlar Duygu-Hilmicem-Murat-Bozok falan epey olaylı bir yıldı deli gibi izlerim. Elektrik gidince kalkıp taksiye binip uzak akrabama gitmiştim. Normalde hiç evine bile gittiğim biri değil ama Survivor olunca gitmiştim ah ah :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hahaha bizde de elektrik gitmişti 2013 Survivor senesiydi, tabi o zamanlar Duygu-Hilmicem-Murat-Bozok falan epey olaylı bir yıldı deli gibi izlerim. Elektrik gidince kalkıp taksiye binip uzak akrabama gitmiştim. Normalde hiç evine bile gittiğim biri değil ama Survivor olunca gitmiştim ah ah :A
Survivor zamanında bize neler neler yapmadı ki :A artık bizde o heves ve enerji kalmadı. Yaşlandık :bilmem:
Düşün Survivor nedeni ile üye olmuştum buraya :A
Şu uzun yorumu yazmak için üye olmuştum :A :A @Maskeli Fedai
Gönulluler takimi
Sahra dun baya sacmaladi ve kendine rakip özlemi gördugu icin finali onun yapmasina icerledi.
Begum Özleme karsi gereksiz bir cikis yapti. Zatn oyunu aldiniz. Özleme sakince söyledi ama yinede gereksizdi
Nadya kavgalardan uzak durmaya calisan biri. Nadya ile merve oflazin yarislarini merak ediyordum eski kocasi mervenin yeni sevgilisi oldugu icin ama yarislarini görmiyecegiz galiba.
Özlem bence oldukca basarili bir yarismaci. Zaten aslanlar ve kanaryalarda ilk 4e girmisti.
Seda ve taner ayni basari oranlarinda. Tanerin zamaninda sampiyonluguna gelince, Aysindi galiba öyle bir takim arkadasi vardi ve o kiz tanerden cok cok gucluydu ama Acun herzaman kendi istekleri dogrultsuunda gittigi icin degisiklige gitti. Normalde ozamanlar finale kalanlar yarisip birinci belli olurken final oyunundan vazgecildi ve elenen arkadaslar birinciyi secti ve basarili kizlar kiskanildigi icn taneri birinci yaptilar.
Turabi ise Begume gereksiz yuklendi. Bence onun tavri aslinda Sahrayaydi. Begume icindeki pislik demek sen pisliksin demeyle bence ayni sey. Özlemi korumusi guzeldi aslinda ve Bozok Bernaya satasinda kizlarla satasma demeside iyiydi. Dunku oyunca Turabide Hilmicemde zayifti. Normalde ben sakat olsamda oynarim diyen Tuabi bakti basarili olamiyor “sakatligina” sigindi.
Unluler
Hakan survivor baslayacagini duydugumda favorilerim arasinda olur diye dusunmustum ama nedense herkes bir sekilde gercek yuzunu ortaya cikariyor. Normalde basarili birisi ama dikkatini baska seylere yönlendirmesi onu oyunlarda zayif kiliyor. Ahmetle kafayi bozmus ve bence Ahmette oyun performansi olarak fena degil.
Almeda son zamanlarda iyi yarislar cikariyor ve dilerim bu gece elenmez. Hem Sahra hemde Nadya gibi guclu birini parkurda yenmesi guzeldi. Ustellik onlardan daha once atislara yetisiyordu. Merve Oflaz tam bir hayal kirikligi oldu.
Berna ve Merve gucluler ve bence merve Aydin survivborun gelmis gecmis en basarili yarismacisi. Serenayda herzamnki gibi ilk baslarda hizli ama sonra gucunu kaybediyor. Gecen sene gibi zamanla malesef cok oyun verir gibi.
Pascal, Anil ve Dogukanda normalde basarililar ama kaybettikleri oyunlar genelde kilpayi oluyor.
Unluler kizlar sayesinde kazaniyor gönullulerde erkekler sayesinde. Survivorda her iki tarafta kizlar eksildikce unlulerin isi zor.Bence ileriki haftalarda Acun dengeyi saglamak icin degis tokusa basvurabilir ama bunun icin Tanerin elenmesi gerekir.
Ve bence survivorun birincisi belli. 80% eminimki Merve aydin birinci olacaktir. Garanti oldugu icin all stara gelmis olabilir diyorum cunku seneye kosusuna devam edecek ve ne diye risk alip gelsinki sms orani yuksek olan yarismacilarla yarismaya. Finalde Smsi yuksek gösterilerek yada finalde sms olmadan performansa görede yapilabilir.

Hasani yazmayi unutmusum. Bence adada simdilik en duzgun kisi Hasan.
Bozok ise bu sene daha guclu ama tavirlari cok kötu. Adalar birlesince dilerim unululer gönulluler olarak degilde bireysel olarak yarisirlar. Bundan sonra dilerim elemelerde hep zayif halkalar elenir. Guclulerin takimlarini izlemek daha zevkli oluyor. Kemik kadro 5 kisi kaldiklarinda belli olur. yarisma Allstar ama cok zayif kisiler var adada

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Survivor zamanında bize neler neler yapmadı ki :A artık bizde o heves ve enerji kalmadı. Yaşlandık :bilmem:
Boşluktan bakılır eğer bakılırsa, eskisi gibi fanatik olmanın anlamı yok :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Boşluktan bakılır eğer bakılırsa, eskisi gibi fanatik olmanın anlamı yok :A
Benim boşluğum yok izleyemem de sizin yorumlardan takip ederim en azından :A
------

HHahaha yoruma bak nasıl tuttuysan içinde… Ah ah ne analizler yapardık :(

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Benim boşluğum yok izleyemem de sizin yorumlardan takip ederim en azından :A
------

HHahaha yoruma bak nasıl tuttuysan içinde… Ah ah ne analizler yapardık :(
Sorma. Şuan okuyamıyorum. Forumdaki en uzun yorumum :A Günlerce acaba üye olsammı diye düşünmüştüm. Bunu yazarken silinmişti. Worda yazdım nasıl yazılacak falan demiştim sonra kopyala yapıştır yapabilmiştim. Forumu reyting ve sadece Survivor olarak takip ediyordum. Yılların birikimi olmuş yorumum :A

• Güldürdün