TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Cemal Can fanları bu akşam sadece Danla Bilic 40-50 bin oy attı diyor. Toplam oy sayısı 1.5 milyona yakın, oradan hesapla bakalım %5 fark nereden oluşmuş? Bugün gördüğüm bütün ünlüler Cemal Can'a çalıştı, kaç sene önce şampiyon olmuş kişilerin ne kadar kitlesi olabilir ki?

SMS sistemi sonucu etkilemese bu yarışmanın finali Perviz-Barış ya da Berkan-Barış olurdu. Acun'un işine geliyor ama küçük çocuklar Twitter'da sponsorluk dileniyordu buna el atılması lazım.
Sms sistemi keşke olmasaydı da o zaman da Barış’ı gömseydik. :) Çünkü performans yoktu.

• Beğendim
Reactions: Dosi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Cemal Can yarışmacıların yüzde 80 tarafından seviliyordu.... Doğal olarak tüm yarışmacıların sevenleride Cemale oy attı...
Barışı tutanlar doğal olarak biryerden sonra devre dışı kaldı..

Bu Sezonuda yedik,bitirdik.

Şimdi Sıra Masterchefde :D
Galiba ikinci Adem vakası oldu bu olay. O zaman da Adem kazanır diyordular yarışmacılar ogedaya destek çıktı. O kazandı.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Cemal Can fanları bu akşam sadece Danla Bilic 40-50 bin oy attı diyor. Toplam oy sayısı 1.5 milyona yakın, oradan hesapla bakalım %5 fark nereden oluşmuş? Bugün gördüğüm bütün ünlüler Cemal Can'a çalıştı, kaç sene önce şampiyon olmuş kişilerin ne kadar kitlesi olabilir ki?

SMS sistemi sonucu etkilemese bu yarışmanın finali Perviz-Barış ya da Berkan-Barış olurdu. Acun'un işine geliyor ama küçük çocuklar Twitter'da sponsorluk dileniyordu buna el atılması lazım.
Çok doğru söylüyorsun böyle olsa ciddi yarışma olsa ben de severek bakarım. Ama bu tarz işler saçma sapan aşk meşk şeyleri giriyor bir de her şeyi açıklamıyorlar.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
İki yarışmacıyı da seviyordum. Barış'a olan büyük destekten dolayı sosyal medyada kazanacağını düşündüm ama gönlüm bir tık Cemal Can'dan yanaydı. Kazanmasına sevindim.