TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Bir yanda ünlüler ve fenomenler, diğer yanda halk vardı. İlk seçenek kazandı :(

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,212
Puanı
1,060
Sonuç önemli. :Z Mağdura yatmakla olmuyor bu işler. Barış da siz de kendinize çok güveniyordunuz ama havanız söndü. :Z

Bugün hem karakter hem performans kazandı.

Mağdura hiç bir zaman yatmadı yatsadı yapılanları anlatırdı hep neyse Barışın canı sağolsun size iyi yorumlar :D

• Olmamış
Reactions: Özgür

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hak ederek şampiyon olacak iki kere sakatlık geçirdi ve hala bandajla yarışmaya devam ediyor
İkinciyi öğrenmek için izliyoruz biz zaten. :A Şampiyon belli. :Z

EcqyNVNXsAIivED
Saatler kaldı Şampiyon! :Z

Ec1hjEZXgAIuzzF
Şampiyon Barış Murat Yağcı! :Z

AHAHAHAHAHAHA, SESİNİZ ÇIKMIYOR...

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şaka mısınız cidden? Sizin arkanızda da Beşiktaş, Çarşı, eski şampiyonlar Adem ve Yusuf vardı. Barış destekçisi Ata Benli Panorama’ya çıktı.

@denizz19 u da eklemişsin. Bu kadar insan sence fenomen olduğu için mi destekliyor Cemal’i yoksa gerçekten hak ettiği için mi? Adam tüm ülkenin sevgisini kazandı.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: denizz19 and Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İlk izlemeye başladığım anda "Oğlum, işte bu lan benim destekleyeceğim adam." dedim. Naif, sakin, eğlenceli, enerjik, dalga-dümenci. Tam benlik bir yarışmacı. Ne yalan söyleyeyim en az yarı finali bekliyordum ama şampiyonluğu beklemiyordum pek.

Tamamen gırgır için izledim programı, tam 5 yıl sonra. İstediğim keyfi aldım diyebilirim. Barış kazansa da pek üzülmezdim.

#cCcCemalCanCansevencCc

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Şaka mısınız cidden? Sizin arkanızda da Beşiktaş, Çarşı, eski şampiyonlar Adem ve Yusuf vardı. Barış destekçisi Ata Benli Panorama’ya çıktı.

@denizz19 u da eklemişsin. Bu kadar insan sence fenomen olduğu için mi destekliyor Cemal’i yoksa gerçekten hak ettiği için mi? Adam tüm ülkenin sevgisini kazandı.
@denizz19 'un bu kişilerle yan yana getirilmesi bile bizim Marul Bey için onurdur. :A İyi tarafından bakalım. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061

Cemal Can fanları bu akşam sadece Danla Bilic 40-50 bin oy attı diyor. Toplam oy sayısı 1.5 milyona yakın, oradan hesapla bakalım %5 fark nereden oluşmuş? Bugün gördüğüm bütün ünlüler Cemal Can'a çalıştı, kaç sene önce şampiyon olmuş kişilerin ne kadar kitlesi olabilir ki?

SMS sistemi sonucu etkilemese bu yarışmanın finali Perviz-Barış ya da Berkan-Barış olurdu. Acun'un işine geliyor ama küçük çocuklar Twitter'da sponsorluk dileniyordu buna el atılması lazım.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi