TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Oo güzel :A Sen bir ara Turabi'yi desteklemek gibi saçma işlere girmiştin. Bu sene özüne dönmene sevindim :A
Turabi’yi ciddi anlamda desteklemiyordum aslında şampiyon olmasını engellemek adına öyle bir hamle yaptım ve başardım şampiyon olamadı :A Cemal Can’ı da seviyorum şampiyon olsa sevinirim :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aa doğru o sene de aynı isimleri desteklemiştik :A Anıl, Damla benim de sevdiğim isimler. Bir de Hakan vardı benim o sene ama onu sen sevmiyor olabilirsin :A

Nisa çok tatlı kız ya, o gülümsemesi yeter :bhr: Performansı da baya iyi zaten, bu sayede epey ilerleyecektir bu sene :D
Hakan’ı Kızlar - Erkekler döneminde desteklemiştim ama Merve Aydın’ın da olduğu zamanlar sevememiştim niyeyse. :A

Kesinlikle çok tatlı hele o konuşması. :bhr: Ama Sercan’a kaptırdık sanırım. :A :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Boşlukçu Survivor, Yüzlerce kanal içinde hiçbirşey olmadığı için tercih edilen Survivor, 2 ratingleri görüp kapanacak Survivor.. Hekimoğlu, Kandil Özel Yayınları, Tv Filmleri, Eğlence Programları rağmen dün Akşamın En Çok Tercih Edilen Programı Oldu. Teşekkürler Survivor Sevenler❤️❤️❤️ @Hachiko @vadikızı @dreamy @EmreOzansoy @MasacRE @12.Adam @Özgür @MayısKralı @Bully @Dosi @RevaN

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Yunus Emre ve Gizem :A
gizem-birdal-6.jpg