TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet senle daha önceden de tutuyordu zevklerimiz, Ogeday'ı mesela sen de destekliyordun değil mi yanlış hatırlamıyorsam :A Bu sene sen de Nisa'yı seviyorsundur diye düşünüyorum, doğru mu? :A
Evet Ogeday'cıydım ben. :Z Sonraki sene de Anıl ve Damla. :A

Nisa'ya gün geçtikçe hayran olmamak elde değil... :bhr:

• Harika
Reactions: MasacRE

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Güldürdün
Reactions: Angelica

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bence asıl tepki oyları bu. :D Perviz kalsaydı üst üste SMS birincisi olurdu.

630C6AA2-5058-41A0-957B-A95E04EDF7FE.jpeg

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet Ogeday'cıydım ben. :Z Sonraki sene de Anıl ve Damla. :A

Nisa'ya gün geçtikçe hayran olmamak elde değil... :bhr:
Aa doğru o sene de aynı isimleri desteklemiştik :A Anıl, Damla benim de sevdiğim isimler. Bir de Hakan vardı benim o sene ama onu sen sevmiyor olabilirsin :A

Nisa çok tatlı kız ya, o gülümsemesi yeter :bhr: Performansı da baya iyi zaten, bu sayede epey ilerleyecektir bu sene :D

• Güldürdün
Reactions: Özgür

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ezgi'nin adaylığı düşünce üçüncü ismi açıklaması gerekmiyor muydu Acun'un?
Her şey Sercan için :A Sercan elenmesin diye Acun bey bu kuralı unutuverdi birden. Normalde 3 aday çıkıyor olmasının bir önemi yok bu hafta 4 aday çıkması lazımdı yani o kuralın yine uygulanması lazımdı. 3.yü açıklasa Ersin’i söyleyemeyeceklerdi ve yüksek ihtimal Sercan’ı söylerdi Ezgi. Ersin de Aşkım’ı söylese Sercan elenecekti :A Sercan’ı elememek için Parviz’i harcadı Acun yazık oldu Parviz’e. Haksız mıyım @MasacRE @Bully :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Her şey Sercan için :A Sercan elenmesin diye Acun bey bu kuralı unutuverdi birden. Normalde 3 aday çıkıyor olmasının bir önemi yok bu hafta 4 aday çıkması lazımdı yani o kuralın yine uygulanması lazımdı. 3.yü açıklasa Ersin’i söyleyemeyeceklerdi ve yüksek ihtimal Sercan’ı söylerdi Ezgi. Ersin de Aşkım’ı söylese Sercan elenecekti :A Sercan’ı elememek için Parviz’i harcadı Acun yazık oldu Parviz’e. Haksız mıyım @MasacRE @Bully :A
Sen yarışmayı izlemeyi bırakmamış mıydın ya. Baya iyi takip ediyormuşsun anlaşılan gizli gizli :A

• Güldürdün
Reactions: eskici

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yeni başladım 4-5 gündür boşluktan izliyorum sarmaya başladı yine beni :A
Yayın sırasında da gel yorumlamaya madem izliyorsun :A Dediğin olay için de kararsızım. Dediğin gibi Acun'un katakullisi de olabilir, her zaman 3 aday oluyor diye 3. olan isme de o yüzden isim söyletmemiş de olabilir :A

• Güldürdün
Reactions: eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Yayın sırasında da gel yorumlamaya madem izliyorsun :A Dediğin olay için de kararsızım. Dediğin gibi Acun'un katakullisi de olabilir, her zaman 3 aday oluyor diye 3. olan isme de o yüzden isim söyletmemiş de olabilir :A
Bakalım gelirim belki :A her zaman 3 aday oluyor ama bu hafta ada oylamasından 2 isim çıktığı için 4 aday olması gerekiyordu. Gerçi bu durumda da Ezgi, Ersin yerine Sercan’ı söyleyebilirdi Acun bunu nereden bilsin orası da var ama yine de Acun’un, Sercan’ın elenme ihtimalini düşürmek için böyle yaptığını düşünüyorum :A kimi destekliyorsun :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bakalım gelirim belki :A her zaman 3 aday oluyor ama bu hafta ada oylamasından 2 isim çıktığı için 4 aday olması gerekiyordu. Gerçi bu durumda da Ezgi, Ersin yerine Sercan’ı söyleyebilirdi Acun bunu nereden bilsin orası da var ama yine de Acun’un, Sercan’ın elenme ihtimalini düşürmek için böyle yaptığını düşünüyorum :A kimi destekliyorsun :A
Yani Ezgi ilk ikide olmasa 4 isim çıkacaktı o zaman. Öyle düşününce şimdiki durum garip geliyor insana gerçekten :A Aman ne bileyim, Acun'un işleri de hiç belli olmuyor ki :A Ben Nisa'yı destekliyorum. Senin var mı favorin :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Yani Ezgi ilk ikide olmasa 4 isim çıkacaktı o zaman. Öyle düşününce şimdiki durum garip geliyor insana gerçekten :A Aman ne bileyim, Acun'un işleri de hiç belli olmuyor ki :A Ben Nisa'yı destekliyorum. Senin var mı favorin :A
Yok artık :A Ben de Nisa’yı destekliyorum :A

• Harika