Survivor 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Ben de reddediyorum :A Aleyna'nın en azından bir kişiyle temsil edilmesi gerekiyor forumda :A
Nusret ödülü var. 😱 Keşke sürpriz yapsa da herkes yese ödülü. :D @MasacRE- @Dosi

Evet ya, zaten kaç kişi kalmış.
Bugün ikinci oyun olmayacakmı?(b)
gerçi dünde önce ödül vardı. Anlaşılan diğer oyun futbol ile çok çakışmasın diye geç yayınlanacak
Acun Tv8'in aşçısını getirince cimrilik yapıp ucuza kapattı bu sefer demiştim, demek Nusret de geldi ha günahını almışız o zaman kusura bakma Acun reis :A

Ben de reddediyorum :A Aleyna'nın en azından bir kişiyle temsil edilmesi gerekiyor forumda :A

Acun Tv8'in aşçısını getirince cimrilik yapıp ucuza kapattı bu sefer demiştim, demek Nusret de geldi ha günahını almışız o zaman kusura bakma Acun reis :A
Ama az kişi kalınca getirdi yani hala cimrilik geçerli :A

Nagihan ve Adem'de var yalnız :A
Diğer ülkelerin yarışmacılarida vardı.
Kişi başı 3 kilo et.
Bende birazdan birşeyler yerim. Acayip acıktım izlerken :F
Onlar çok yer tutturamaz ayarı sonra şişerler koşamazlar :A Neyse açtım şimdi ilk oyun oynandı yendi seninki Damlamı :T: Ama Damla önde bitirdi atışı yapamadı çok değişikmiş o atış yeri başım döndü izlerken daha ilk oyundan :A

Onlar çok yer tutturamaz ayarı sonra şişerler koşamazlar :A Neyse açtım şimdi ilk oyun oynandı yendi seninki Damlamı :T: Ama Damla önde bitirdi atışı yapamadı çok değişikmiş o atış yeri başım döndü izlerken daha ilk oyundan :A
Anıl iyi gibi.
Bende şimdi kapattım. Yemek yiyecem zaten. İzleyip strese giremem :F

Hem Damla hem Nagihan ilk elenenler olur. Adem kesin 3. koltuğun sahibi olur. Turabi'nin eleneceğini pek sanmıyorum ama Damla yapar belki sürpriz.
Adem kesin zaten aynen. Bana Turabi elenebilir gibi geliyor ya sakatlığının dezavantajı olacaktır :D Nagihan özellikle son zamanlardaki üst üste başarılı performanslarıyla şansını arttırdı ama Sms'i hala soru işareti :D Damla'nın ise Sms'leri iyi oluyor ve üstüne onun grubundaki iki kişinin dokunulmaz olması da avantaj. Damlam bu Smsi geçecek inşallah :bhr: