Survivor 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Ben de reddediyorum :A Aleyna'nın en azından bir kişiyle temsil edilmesi gerekiyor forumda :A

Acun Tv8'in aşçısını getirince cimrilik yapıp ucuza kapattı bu sefer demiştim, demek Nusret de geldi ha günahını almışız o zaman kusura bakma Acun reis :A
Tamam, haklı bir nedenmiş. Bari şampiyon olursa koy. :A

Hem Damla hem Nagihan ilk elenenler olur. Adem kesin 3. koltuğun sahibi olur. Turabi'nin eleneceğini pek sanmıyorum ama Damla yapar belki sürpriz.

Bu oyunu da kaybetmesiyle birlikte Damla'nın şampiyonluk ihtimali mucizelere inmiş durumda şu an :T: Finalde Adem ve karşısında Anıl veya Hilmi olacak muhtemelen.

Böyle düşünsen bile @Dosi 'ye çaktırma. :A
Çok geç :A:A
Bende @MasacRE- gibi düşünüyorum. Belirtmiştim zaten ama hala bir umut var Nagihan için :A:A
Tek teselli en az 200 bin civarı değerinde ödül almış olması :D

Nagihan yarı finale çıksın, avatarımı değiştiririm o derece :A
Tamam unutma sözünü :A
Bende Damla şampiyon olursa avatar yapacam.
Peki Damla şampiyon olmazsa yine avatar yaparmısın Nagihan'i? bu iddiayada gir :A

@MasacRE- hazır dreamy kendi yazmışken birde onda deneyeyim bu şansı :F

Çok fazla mesaj yazmadığım için fazla bildirimim olmuyor genelde, o yüzden kolay oluyor bakması :A
Aa oda doğru. Benimkiker dengesiz. Bazen saatlerçe girmesem 30-40 oluyor, bazen 10.

Benimki 100 olsada bakıyorum hepsine :F

Akşamki oyun karışık oynanacak. Nagihan'ı gördüklerini iddia eden kişiler var. Bakalım gerçektende ödülü kazanmışmı.
Akşam hakedenler tur atlar inşallah. En az bir kadın yarışmacının son 4'te olmasını istiyorum. Damla olsa bile :A

Aa oda doğru. Benimkiker dengesiz. Bazen saatlerçe girmesem 30-40 oluyor, bazen 10.

Benimki 100 olsada bakıyorum hepsine :F

Akşamki oyun karışık oynanacak. Nagihan'ı gördüklerini iddia eden kişiler var. Bakalım gerçektende ödülü kazanmışmı.
Akşam hakedenler tur atlar inşallah. En az bir kadın yarışmacının son 4'te olmasını istiyorum. Damla olsa bile :A
Belki de kazanmamıştır, kazanan biri yanında Nagihan'ı götürmüştür? :A Bir de tv'de göründüyse mutlaka fotosunu da ekleyen çıkar, foto yoksa gördüm diyenler yalan söylüyordur :A

Belki de kazanmamıştır, kazanan biri yanında Nagihan'ı götürmüştür? :A Bir de tv'de göründüyse mutlaka fotosunu da ekleyen çıkar, foto yoksa gördüm diyenler yalan söylüyordur :A
Çok önemli değil bu ödül :A
Bugün maç izleyecem ben zaten. Sonra canlı yayına bakarım bende :D