Survivor 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Sakatlık hikayesi yalan değil mi sence de adam rahat rahat oturup yürüyor.s s
Bilmiyorum izlemediğim için ama Turabi'nin hiçbir oyunda oynayamayacağını ilk duyduğumda şampiyon olmasın diye yapılan bir şey olarak düşünmüştüm bence de öyledir 2 kere şampiyon olmuş bir adamı başka türlü şampiyonluktan edemezdi :A

Dün izlemedim programı sadece sahile Survivor yazdıkları ve Nagihan Damla ve Anıl otele giderken gördüm. Bugün baktım biraz ve ödülü kazanan Nagihan'mış.
Survivorun son oyunu alan kişi olması güzel.
@MasacRE- sen erkekler kazansın dedin ama 2 kız gitti ödüle Anıl ile birlikte:A
Nagihan son 3 oyunda 2 final ve son oyunuda kazanarak diğerlerindende iyi oluduğunu kanıtladı.

Nagihan'ı sokakta gördüğünü belirtten kişi doğruyu söylemiş :D
Bugün yarışma olurmu acaba, Aynı gün hem ilk 4lü hemde ilk 2 belli olabilir.

Dün izlemedim programı sadece sahile Survivor yazdıkları ve Nagihan Damla ve Anıl otele giderken gördüm. Bugün baktım biraz ve ödülü kazanan Nagihan'mış.
Survivorun son oyunu alan kişi olması güzel.
@MasacRE- sen erkekler kazansın dedin ama 2 kız gitti ödüle Anıl ile birlikte:A
Nagihan son 3 oyunda 2 final ve son oyunuda kazanarak diğerlerindende iyi oluduğunu kanıtladı.

Nagihan'ı sokakta gördüğünü belirtten kişi doğruyu söylemiş :D
Bugün yarışma olurmu acaba, Aynı gün hem ilk 4lü hemde ilk 2 belli olabilir.
Evet ben de baktım Youtube'a o kısımlara, Nagihan yalnız o istisna dediğim kısımdanmış. Sık sık gidiyormuş maçlara. Zaten erkek gibi bir tip hiç şaşırtmadı :A Damlam ilk kez futbol maçı izliyormuş :bhr: Bu arada izledikleri maç da Fransa-Danimarka'ydı, en gereksiz maça götürmüş Acun. Turnuvada 0-0 biten tek maç, izlerken uyuklamıştım gündüz vakti :A

Yani o olaydan dolayı birkaç gün ara vermek gerekir ama ne yaparlar bilmiyorum.

Evet ben de baktım Youtube'a o kısımlara, Nagihan yalnız o istisna dediğim kısımdanmış. Sık sık gidiyormuş maçlara. Zaten erkek gibi bir tip hiç şaşırtmadı :A Damlam ilk kez futbol maçı izliyormuş :bhr: Bu arada izledikleri maç da Fransa-Danimarka'ydı, en gereksiz maça götürmüş Acun. Turnuvada 0-0 biten tek maç, izlerken uyuklamıştım gündüz vakti :A

Yani o olaydan dolayı birkaç gün ara vermek gerekir ama ne yaparlar bilmiyorum.
Acun nerden bilsin berabere bitecek :A Oda onların şansızlığu :A
Nagihan sayesinde Damlan deneyim etmiş oldu :A Mükemmel şu Nagihan :A

Acun nerden bilsin berabere bitecek :A Oda onların şansızlığu :A
Nagihan sayesinde Damlan deneyim etmiş oldu :A Mükemmel şu Nagihan :A
O maçın zevksiz geçeceği belliydi, iki takımda amaçsız çıktı çünkü son maçtı. Ama program olarak o maç denk gelmiştir tabi :D

Damlam resmen topallaya topallaya yürüyordu acı çekiyorum diyor kız :T O yüzden bu haliyle ben kabul etmiyorum aldığı yenilgileri, sağlam bir Damla'nın ne yapacağı hiç belli olmazdı :A

O maçın zevksiz geçeceği belliydi, iki takımda amaçsız çıktı çünkü son maçtı. Ama program olarak o maç denk gelmiştir tabi :D

Damlam resmen topallaya topallaya yürüyordu acı çekiyorum diyor kız :T O yüzden bu haliyle ben kabul etmiyorum aldığı yenilgileri, sağlam bir Damla'nın ne yapacağı hiç belli olmazdı :A
Sağlam Damla'yıda yeniyorduk.
O değilde dün Damla ve Nagihan erkekleri yenip finali oynamışlar :F
istatik sıralamasında Nagihan Adem Damla :A Kızlara helal olsun :D

Mantıklı :)

Acun kalan her yarışmacıya 200 bin versin uzatmasın :D Şuan otelde konaklayanların masrafı program ertelendikçe fazla gelecek Acun'a :)

Bu sene çok uğursuz geçti, çoğu kişi ciddi sakatlıklar geçirdi.
Bir izleyici olarak benimde bakma hevesim kalmadı.
200.000 verirse herkese daha yüksek masraf olmaz mı daha az vermesi lazım :A Bir gün daha ara verip normal akışında tamamlar bence ya. Geçen sene de yine finale doğru tatsız bir olay yaşanmıştı, terör saldırısı mıydı neydi o zaman da kısa kesip bitirmişlerdi biraz ara verip finali normal yapmışlardı.

Bu sene senin dediklerinin üstüne yanlış format da soğuttu iyice. Bir de kaç yıldır yapılıyor program, aynı şeyleri görmek bir süre sıkıyor insanı.

200.000 verirse herkese daha yüksek masraf olmaz mı daha az vermesi lazım :A Bir gün daha ara verip normal akışında tamamlar bence ya. Geçen sene de yine finale doğru tatsız bir olay yaşanmıştı, terör saldırısı mıydı neydi o zaman da kısa kesip bitirmişlerdi biraz ara verip finali normal yapmışlardı.

Bu sene senin dediklerinin üstüne yanlış format da soğuttu iyice. Bir de kaç yıldır yapılıyor program, aynı şeyleri görmek bir süre sıkıyor insanı.
150.000 yazacaktım ama sonra dedim otel konaklamaları daha masraflı oluyordur :F

Herkes zaten bölüm başı para kazanıyor. Kimse eli boş dönmüyor bu yarışmadan. Amaç en kârlı dönen olmak :D
Yarın yada başka gün hepsi bir arada olur. Toplu sms yapsa final için oynayanlara haksızlık olur, yani avantajları yok olur. Önce 4.lüyü sonra kalanları aynı gün oylamakta o 4'lü için dezavantaj olur. Sms miktarı azalır.

Bir şekilde toparlar elbet Acun :D

150.000 yazacaktım ama sonra dedim otel konaklamaları daha masraflı oluyordur :F

Herkes zaten bölüm başı para kazanıyor. Kimse eli boş dönmüyor bu yarışmadan. Amaç en kârlı dönen olmak :D
Yarın yada başka gün hepsi bir arada olur. Toplu sms yapsa final için oynayanlara haksızlık olur, yani avantajları yok olur. Önce 4.lüyü sonra kalanları aynı gün oylamakta o 4'lü için dezavantaj olur. Sms miktarı azalır.

Bir şekilde toparlar elbet Acun :D
Aynı şekilde oylamaya da devam ettirebilir, sadece 2 veya 3 gün gecikmiş olur. Dediğim gibi geçen sene de öyle erteleme olmuştu, masrafları ayarlıyorlardır bir şekilde.

Bölüm başı parayı da all starlar alıyor olması lazım. Bir tek Anıl para almıyor muhtemelen orada garibim :A

Aynı şekilde oylamaya da devam ettirebilir, sadece 2 veya 3 gün gecikmiş olur. Dediğim gibi geçen sene de öyle erteleme olmuştu, masrafları ayarlıyorlardır bir şekilde.

Bölüm başı parayı da all starlar alıyor olması lazım. Bir tek Anıl para almıyor muhtemelen orada garibim :A
Yok herkes para alıyor diye biliyorum. Sadece Anıl'ınki baya azdır ama kendisi ev sahibi zaten. Memnundur oda :A

hayır herkes ilk bölümden itibaren alıyor en baş elenen daha az alıyor sadece. :)