Survivor 2017 - 127. Bölüm (Çeyrek Final) Yorumları - Kıbrısta İlk Eleme

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O kadar aşık olan insan var Ademe boşuna instagram sayfasında paylaşımına 500 bin yorum yazılmadı :A:A
ee karizmatik adamda sevilir tipsiz demiyorum keşke sende karizmatik oslaydın mesala ama temiz yüzlüsün sempatiklik var sende :A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
aa yani yakısıklı değil cnm şimdi yalan söyleyemem ama karizmatik aa kaldıkı bazen karizmatik erkekler yakısıklı erkeklere oranla daha ön planda olabilir bir gürkan uygun örneği var :A :A :A

ademde @Bully gibi karizmatik kaanıda karizmatik bulduğumu söylerim zaten ademle örtüşüyorlar :F :F :F

@Bully
Yani @Bully sana göre yakisikli degilmi :O bence hem karizmatik hem yakışıkli. Zaten kara göz kara kaşlılar genelde öyle olur :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bana yakışıklı der herkes karizmatik denmez genelde :A:A
Yani @Bully sana göre yakisikli degilmi :O bence hem karizmatik hem yakışıkli. Zaten kara göz kara kaşlılar genelde öyle olur :A
hahhaha hayır ben dobrayımdır @Bully karizmatik sınıfında gürkan uygun karizması var zaten kaan bu sözümü daha çok seviyor :A :A :A

Sende karizma yok zaten cnm @EFE UYSAL :F ama yakısıklıya oranla sen sempatiksin oda iyi birşey tabi :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
hahhaha hayır ben dobrayımdır @Bully karizmatik sınıfında gürkan uygun karizması var zaten kaan bu sözümü daha çok seviyor :A :A :A

Sende karizma yok zaten cnm @EFE UYSAL :F ama yakısıklıya oranla sen sempatiksin oda iyi birşey tabi :A
Gördüğün resimleri diyorsan ççok eski resimlerim onlar :A:A 5 sene önceki fotolarım şimdi değiştim baya :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060

Biz yalanciktanmi diyoz :A herkesin bakış açısı farklidir tabiki :A bu arada @Bully oyun oynayacakti döndüğünde bildirimlere şok olacak :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Biz yalanciktanmi diyoz :A herkesin bakış açısı farklidir tabiki :A bu arada @Bully oyun oynayacakti döndüğünde bildirimlere şok olacak :A

haha sen ne diyorsan de cnm ben kendi görüşümü diyorum başkasına karışmam :A :A :A

O fotolarımı zaten pek beğenmemiştim zamanında boşuna atmışım :F:F Pro kamerayla çekildi diye attım galiba :A
ama yasından büyük gösteriyorsun şimdi dahada büyük gösteriyorsundur :A