Survivor 2017 - 127. Bölüm (Çeyrek Final) Yorumları - Kıbrısta İlk Eleme

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hahhaha hayır ben dobrayımdır @Bully karizmatik sınıfında gürkan uygun karizması var zaten kaan bu sözümü daha çok seviyor :A :A :A

Sende karizma yok zaten cnm @EFE UYSAL :F ama yakısıklıya oranla sen sempatiksin oda iyi birşey tabi :A

Biz yalanciktanmi diyoz :A herkesin bakış açısı farklidir tabiki :A bu arada @Bully oyun oynayacakti döndüğünde bildirimlere şok olacak :A
Çiğdem sende Gürkan Uygun karizması var demişti, başta bir yadırgadım mesela niye Kenan demedin diye ama sonradan çok hoşuma gitti :A

Ayrıca beni yakışıklı bulduğun için teşekkür ederim Zeynocum :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem sende Gürkan Uygun karizması var demişti, başta bir yadırgadım mesela niye Kenan demedin diye ama sonradan çok hoşuma gitti :A

hahha aa ten renginde biraz andırıyorya ama gürkan uygun karizması daha havalı bence :F
ben sana içtenlikle bir değerlendirme yaptım cnm çok süslü püslü konusmam bu konularda ama en samimi düşüncem oldunu bil :bhr::bhr::bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060

Gece jeton düştü hemen :F sen uyumazsin bugün dinçsin :A

Çok uykum var hızlı hızlı bakıyorum bildirimlere, düzelttim şimdi hakkını verdim :A
Uykulu gelmedin bana :F demek gerçekten hep saf ayağına yatiyon kesinleşti :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hahha aa ten renginde biraz andırıyorya ama gürkan uygun karizması daha havalı bence :F
ben sana içtenlikle bir değerlendirme yaptım cnm çok süslü püslü konusmam bu konularda ama en samimi düşüncem oldunu bil :bhr::bhr::bhr:
Aa ben çok sevdim zaten Gürkan Uygun benzetmeni :A Adam cidden karizma :Z

Biliyorum canım sen karizma bulursun başkası yakışıklı bulur kişiden kişiye göre değişir tabii :A

Yok gerçekten uyku akıyor gözlerimden :A Dün gece çok da uyuduğum söylenemez birkaç saat işte :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060

Biliyorum canım sen karizma bulursun başkası yakışıklı bulur kişiden kişiye göre değişir tabii :A

Yok gerçekten uyku akıyor gözlerimden :A Dün gece çok da uyuduğum söylenemez birkaç saat işte :A
Haydi dogru yatağa :A
Dünden beri 200 mesaj yazmisim :O bugun baya kiydim internetime :A cok oyalanma artik uyu canim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

hadi gitde uyu bende canım sıkılınca geldim sahur yapıp ama 4 benim için rekor daha fazlasını zorlamaya gerek yok :A :A :A

CİCİLİ BİCİLİ RÜYALAR ÇOCUKLAR @efe UYSAL @Bully :bhr::bhr::bhr:

@efe UYSAL

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@Çiğdem- @Bully falan seni kandırmışlar sen tamamını izlesen Ademi tutmazdın Serhat Akına "alman erkeği" demişti sonra İlhanda üzerine alındı İlhanlada tartışmaları var Adem son haftalar ne olursa olsun hep İlhanı potaya soktu sms kapanınca değişti bence bu adamı tutma :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
@Çiğdem- @Bully falan seni kandırmışlar sen tamamını izlesen Ademi tutmazdın Serhat Akına "alman erkeği" demişti sonra İlhanda üzerine alındı İlhanlada tartışmaları var Adem son haftalar ne olursa olsun hep İlhanı potaya soktu sms kapanınca değişti bence bu adamı tutma :A
Serhat öncenona metrekaresine göre delikanlı gibi laflar etti olaylari kronolojik olarak inceleyelim :A

Ben @Bully'den daha yakışıklıyımdır :A Eyyyyy Bully sen kimsin yaaaaa :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Serhat öncenona metrekaresine göre delikanlı gibi laflar etti olaylari kronolojik olarak inceleyelim :A

O Serhat'ın ayıbı, altta kalmasın diye İlhan'ada bir gönderme yaptı hatta sonradan kamera röportajında sürekli İlhan'la kendi aralarında Almanca falan konuşuyorlar anlamıyorum nerden bileyim küfretmediklerini falan demişti :A @Çiğdem-

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060

Ben @Bully'den daha yakışıklıyımdır :A Eyyyyy Bully sen kimsin yaaaaa :A
At fotografini yorumlaylim :A
Diyarbakirlimiydin sen ? Esmersen yada kara kaş falansan şüphem yok yakışıklılığından :F
Aa konuyu açman iyi oldu @Bully nin resmini ill gördüğümde aslında tatli bulmuştum. O resimdeki ilk izlenimdi :A yani tatli oldugunu yazmayi unuttum dün :F
Burada @MEnes hakindada birşeyler söylüyeyim. Oda çok yakışıklı üyelerden biri :bhr: kendisine belirtmistim zaten ve hala ayni fikirdeyim :D
Birisi acaba en yakışıklı kim yarışmasımı sunsa :A

Her şey ortada hak eden kazanmalı :)) @Çiğdem-

1Ogeday Girişken4482571915901.32
2Serhat Akın2981681303651.22
3Adem Kılıççı3591781813611.01
Edit: Serhat daha az oyuna çıkmış, fakat şöyle bir gerçekte var foruma dolu mesaj yazarsın bir günde ama kalitesiz olursa ne fark eder? :A
SERHAT'I öven bir mesaj galiba ? Neyse attim kalbi :D performansi en iyi olan yarismaci bence ve sakat olduktan sonra iyi performansla devam eden tek yarışmacı :Z

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Diyarbakirlimiydin sen ? Esmersen yada kara kaş falansan şüphem yok yakışıklılığından :F
Aa konuyu açman iyi oldu @Bully nin resmini ill gördüğümde aslında tatli bulmuştum. O resimdeki ilk izlenimdi :A yani tatli oldugunu yazmayi unuttum dün :F
Burada @MEnes hakindada birşeyler söylüyeyim. Oda çok yakışıklı üyelerden biri :bhr: kendisine belirtmistim zaten ve hala ayni fikirdeyim :D

SERHAT'I öven bir mesaj galiba ? Neyse attim kalbi :D performansi en iyi olan yarismaci bence ve sakat olduktan sonra iyi performansla devam eden tek yarışmacı :Z

Evet bende Serhat'ı destekliyorum, Serhat kazanamazsa Ogeday :D Sen?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
Evet bende Serhat'ı destekliyorum, Serhat kazanamazsa Ogeday :D Sen?
Kim alsa üzülmeyecem ama gönlüm Serhat'tan yana :bhr: Adem'i ilk baslarda desteklerdim ama Serhat daha ağır basiyor ve ünlücü olmama rağmen gönüllülerden en begendiğim Ogeday'dı. Oda sonuna kadar hakediyor

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Kim alsa üzülmeyecem ama gönlüm Serhat'tan yana :bhr: Adem'i ilk baslarda desteklerdim ama Serhat daha ağır basiyir ve ünlücü olmama rağmen gönüllülerden en begendiğim Ogeday'dı. Oda sonuna kadar hakediyor

Ben Adem'de biraz değişiklik fark ettim yoksa en başındaki hareketlerine bakarsak ve performansıda o kadar kötü değil yani o da hak ediyor. Ama dediğim gibi değişti, Serhat'ın aşırı doğal olduğunu düşünüyorum ve performansıda gayet iyi Sema'ylada dostlukları iyiydi bence hak ediyor :bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
Ben Adem'de biraz değişiklik fark ettim yoksa en başındaki hareketlerine bakarsak ve performansıda o kadar kötü değil yani o da hak ediyor. Ama dediğim gibi değişti, Serhat'ın aşırı doğal olduğunu düşünüyorum ve performansıda gayet iyi Sema'ylada dostlukları iyiydi bence hak ediyor :bhr:
Dediğim gibi kim alsa üzülmem. Adem de kesinlikle hakediyor. Serhat'in Fenerbahçeli futbolcu olmasi ve performansi ve baskalarinin Serhat'ı iddiali bulmamasindan dolayi ona olan sevgim daha büyüdü. Adem Serhati ezdi denildi gördük kim ilk yari finalist oldu :D
Haftalardir Serhat elenir diyenler oldu sonuç ortada :D ben hic bir zaman Serhat kesin finalde olacak kazanir diye iddialarda bulunmadim. Herzaman finali hakeden bir yarismaci dedim ve Sabriyeyle potada olduklarinda cok korkmustum :)
Serhati destekliyorum diye diger yarismacilara laf etmiyorum. Onlarda sonuna kadar hakediyor.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Evet Diyarbakırlıyım :A

Doğru tahmin :A @Bully ağlasın kendine :A