Survivor 2017 - 127. Bölüm (Çeyrek Final) Yorumları - Kıbrısta İlk Eleme

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
DCv3i2fXkAEuLBx.jpg

Tv8'in ve ekranların rekortmen yarışması Survivor 2017 127. bölümüyle bu akşam ekrana geliyor.

Yarışmada bu akşam Kıbrısta Yarı Finale kalmak için 2 dokunulmazlık oynanacak. Adaya Kıbrısta ilk veda edecek isim bu gece canlı yayınla belli olacak. 2 isim bu akşam 2 dokunulmalık oyunuyla Kıbrısta yarı finale kalmayı garantileyecek.

Survivor 2017 heyecanlı, bol kaoslu ve eğlenceli bölümüyle bu akşam 20:00'de Tv8'de.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
Bu akşamda sizinleyim :Z @EFE UYSAL oyun olacağı için kaçırmam. Zaten uzun zamandir yorumlar yapamadik mücadeleler hakkinda :D
Finalde gelmeye çalışırım ama @Bully etiketimi es geçti diye isteksizim :ppp: :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bu akşamda sizinleyim :Z @EFE UYSAL oyun olacağı için kaçırmam. Zaten uzun zamandir yorumlar yapamadik mücadeleler hakkinda :D
Finalde gelmeye çalışırım ama @Bully etiketimi es geçti diye isteksizim :ppp: :A
Es geçme yoktur gözden kaçmışlık vardır :A

Valla konuya gelmesen bile messenger'dan yazmak zorundasın zaten sözün vardı :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
Es geçme yoktur gözden kaçmışlık vardır :A

Valla konuya gelmesen bile messenger'dan yazmak zorundasın zaten sözün vardı :A
Yine başladı gözden kaçtı demeye :T: sana özelden hatirlatma bile yaptim :A
O değilde aylar önceki bildirim hala seni bekliyor :F ama umudu kesmiştim gerçi :D
Adem finale kalmazsa messengerede gerek kalmaz :D hem bence sen icinden kim daha bunla messengerde uğraşacakta dersin :D dün içerde ne iyi oldu forumda yorumlaninca :D
Bana da bakmadı.SS Bugün Adem elemeye kalırsa oy yağdıracağız :Z
Ay sen sus hele sen benim bildirimlerimin 70% geri dönüş yapmayan birisin. Yarismami ve diger yarismalarida eklersek 90% geri dönmüyorsun :A