Survivor 2017 - 127. Bölüm (Çeyrek Final) Yorumları - Kıbrısta İlk Eleme

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Sen futboldan uzaksan o senin sorunun :F
Survivor tarihinde rekor olacak yarışma sırasına beğenisi ilk 100 bini geçen yarışmacı :A:A:Z @Bully

öyle basit birisi demekki cnm duymadıma göre :A

ilhanımım dünya çağında bir oyuncuydu dünya tanıyordu :Z:Z:Z
Onu Acun bilerek eledi zaten Ogeday yoksa elenmişti geçme şansı yok İlhanı :A İlhanın intiikamı yakındır :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
öyle basit birisi demekki cnm duymadıma göre :A

ilhanımım dünya çağında bir oyuncuydu dünya tanıyordu :Z:Z:Z
He ondan Türk halkinim daha bir kaç aydir tanidigi Ogedaya elendi :Z oh olsun size :A @MasacRE-
Çagatayin darbesiyle ayni güne denk gelmeside çifte zafer oldu benim için :A @Bully

Survivor tarihinde rekor olacak yarışma sırasına beğenisi ilk 100 bini geçen yarışmacı :A:A:Z @Bully

Onu Acun bilerek eledi zaten Ogeday yoksa elenmişti geçme şansı yok İlhanı :A İlhanın intiikamı yakındır :A
Pek yakışıklı cıkmış :bhr:
@Çiğdem- Adem e kötü laflar demişti çekememisti yakışıklılığını :)

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
He ondan Türk halkinim daha bir kaç aydir tanidigi Ogedaya elendi :Z oh olsun size :A @MasacRE-
Çagatayin darbesiyle ayni güne denk gelmeside çifte zafer oldu benim için :A @Bully

Aynen @Çiğdem- hiç yakışıklığı değil diyordu lakap takmıştı kötü şimdi tutuyor Ademi :A
Yani izlemek istesem islerimi ertelerdim de gerek yok bu kadar izlememisim simdi hic strese giremem :A
Adem finale çıkınca izlersin :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

@Çiğdem- futbol konusunda ahkam mı kesmeye başlamış yine, sor bakalım 10 tane futbolcu ismi sayabiliyor muymuş :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Aynen @Çiğdem- hiç yakışıklığı değil diyordu lakap takmıştı kötü şimdi tutuyor Ademi :A

Adem finale çıkınca izlersin :A
Ay Adem @Çiğdem- in umrunda değilki. Ilhan'ın acısından dolayı mecbur kaldi kız :A

@Çiğdem- futbol konusunda ahkam mı kesmeye başlamış yine, sor bakalım 10 tane futbolcu ismi sayabiliyor muymuş :A
Yani. Kendi tuttuğu takımın oyuncularini bile bilmeyen biri :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Ay Adem @Çiğdem- in umrunda değilki. Ilhan'ın acısından dolayı mecbur kaldi kız :A

Yani. Kendi tuttuğu takımın oyuncularini bile bilmeyen biri :A
Bu adama yakışıklı değil diyen kendisi :A
DCzLfnfXUAAlodx.jpg