Survivor 2016 - 110. Bölüm (Final) Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Uyuyayim biraz. Sahurda bol bol internet paketim var damlarim buraya :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
@turkuazz 'ın deeiğini ben de üstüme alınıyorum. Benim torpilli dediğim isim yarışmanın ilk sembol oyunundan beridir Damla'ydı. @beyazsoy bilir. Zaten acunun yarişmalarda gösterdiği (oyun parkuru esnetme gibi) torpillerle kanıtladı. En son beli acıdı diye parkur değişti twitter galeyana geldi. O bölüm yayınlanmasaydı keşke :X
Torpil morpil yok damla semihi eledi işte)) gereksiz komplolar kuruyorsun hem kendinizi hemde bu komploların yankis olduğunu anlatmaktan bize gina geliyor

Acun damlaya başta takıldı baktı damladan malzeme çıkması sonra anlatigina göre atakana sarmış o da pas vermemiş en son nagigahana sarıp eğlence çıkarmış işte.. Acun espri üreteceği birileri bulup programı egleneceli hale getirmek istiyor ama Komploculuk bizim ata sproumuz senin ve @eskici bin suçu yok)))

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Senin için demiyorum bunu biliyorum sen damla için bunu söylüyorsun gerçi damlada bence buraya kadar hakkıyla geldi o ayrı konu.serkay kazanmış olsaydı konuşmalar farklı olurdu.bunu senin için açından söylemiyorum.
Bende üstüme aliniyorum acun serkayi sampiyon yapacak diye cok dedim ve yanildim seninde kafani sisirmis oldum biraz kusura bakma :D
Her seye acun komploları bozuyor aman her sene yine birileri komplo kurmaya devam ediyor geçen senede başkaların komploların yanlış olduğunu ispatlamakla uğraştım ben alindiğim kafa şişirilmeye seneye de başkaları çikar))
O zaman ben seneye yine bu teorilerle kafani sisirecem büyük ihtimal :A
Ben yokum bebeğim o zamanlar ayrılacağım. :A
Survivor bitimine yetişirim size. :Z

Çiçek yerine Kanal D logosu yok, kalite gelsin. :bhr: :Z

Aslan kardeşim benim, bunu bilmen de bir şeydir. Canın sağolsun. :A
Eyvallah kardesim adamsin adam :A böyle konusunca üzüldüm bende simdi survivorun bitmesine iyi mubabbet yapiyorduk burda :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Bende üstüme aliniyorum acun serkayi sampiyon yapacak diye cok dedim ve yanildim seninde kafani sisirmis oldum biraz kusura bakma :D

Eyvallah kardesim adamsin adam :A böyle konusunca üzüldüm bende simdi survivorun bitmesine iyi mubabbet yapiyorduk burda :D
Yok her sene başkası çıkıyor)))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Torpil morpil yok damla semihi eledi işte)) gereksiz komplolar kuruyorsun hem kendinizi hemde bu komploların yankis olduğunu anlatmaktan bize gina geliyor

Acun damlaya başta takıldı baktı damladan malzeme çıkması sonra anlatigina göre atakana sarmış o da pas vermemiş en son nagigahana sarıp eğlence çıkarmış işte.. Acun espri üreteceği birileri bulup programı egleneceli hale getirmek istiyor ama Komploculuk bizim ata sproumuz senin ve @eskici bin suçu yok)))
Damlayla Semih kavga ettiğinde yarişmanın başlarında "acun sembolu vererek bunu havalandır" dediğimin 1 ay sonrasında Damla ile senin nihal kavga edince hak bana hak vermiştin:F bunu da mı inkar ediyorsun? Damlayı biraz geri planda tuttu acun Serkayı öne cıkardı. Son duzlükte sigara içtiği halde bile (tvye yansıyor bide) yine de ceza meza vermedi. Oyunlarda kural esnetme parkur esnetmeler de cabası. Beli acıdığı için parkur değiştiğinde twitter galeyena gelmedi mi? Tamam sana göre acun hakkaniyetli biri.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860

Yok kusur olmaz o önemli değil ama demek istediğim şu sen ve çoğu kişi Acun komplo yapacak diye ısrarla konuştunuz bu konuyu çünkü o yarışmacıyı baştan beri Acun savunuyor dediniz o açıdan söyledim.yoksa kafa şişirme durumu yok:)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Damlayla Semih kavga ettiğinde yarişmanın başlarında "acun sembolu vererek bunu havalandır" dediğimin 1 ay sonrasında Damla ile senin nihal kavga edince hak bana hak vermiştin:F bunu da mı inkar ediyorsun? Damlayı biraz geri planda tuttu acun Serkayı öne cıkardı. Son duzlükte sigara içtiği halde bile (tvye yansıyor bide) yine de ceza meza vermedi. Oyunlarda kural esnetme parkur esnetmeler de cabası. Beli acıdığı için parkur değiştiğinde twitter galeyena gelmedi mi? Tamam sana göre acun hakkaniyetli biri.
Benim hak verdiğim kızın sinsiligi aslında kız sinsi de değilmiş ruhsuzmus sadece

Damlayı ayırmadı parkuru esnetme doktor kararı yahuu

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Benim hak verdiğim kızın sinsiligi aslında kız sinsi de değilmiş ruhsuzmus sadece

Damlayı ayırmadı parkuru esnetme doktor kararı yahuu
Ben sana Damalnın sinsiliğini demiyorum zamanı anlayamamişsin ki başka şeyler yazmışsın. Zamanı hatırlatmak için söyledim.

Semihin dizi acıdıgında doktora saydırıyordun. Kaldı ki damla için çeyrek final yarı final yarişlarında topu deliğe sokamadiği için deliği genişttiler. Nagihan ona gülüyordu:F bu da mı doktor tarafındandı?

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
@turkuazz 'ın deeiğini ben de üstüme alınıyorum. Benim torpilli dediğim isim yarışmanın ilk sembol oyunundan beridir Damla'ydı. @beyazsoy bilir. Zaten acunun yarişmalarda gösterdiği (oyun parkuru esnetme gibi) torpillerle kanıtladı. En son beli acıdı diye parkur değişti twitter galeyana geldi. O bölüm yayınlanmasaydı keşke :X
Damlanın da torpilli olduğu alakasız bir durum.bir bayan yarışmacı diye buraya kadar gelmiş olması bence sizin açınızdan torpili bakılıyor ama işin açıkcası damla hak etti buraya kadar gelmeyi:) çünkü yarışmalardaki başarıları ortada:)