Survivor 2016 - 110. Bölüm (Final) Yorumları

@eskici nin teorisi bu yıl tutmadı ama finalist olarak tutturdu. :A
Bir tek onun değil birkaç kişi daha ısrarla Acun torpil yapıp Serkayı birinci yapar dedi.şimdi Serkay şampiyon olsaydı şüphesiz burada ben demiştim bunu diyenler olacaktı sonuçta serkayda kazanabilirdi ama böyle bir durumda şu anda söyleyecek konuşmaları tahmin etmek çok zor değil aslında:)

Bir tek onun değil birkaç kişi daha ısrarla Acun torpil yapıp Serkayı birinci yapar dedi.şimdi Serkay şampiyon olsaydı şüphesiz burada ben demiştim bunu diyenler olacaktı sonuçta serkayda kazanabilirdi ama böyle bir durumda şu anda söyleyecek konuşmaları tahmin etmek çok zor değil aslında:)
Forum olarak güzel bir sezon geçirdik, boşverin şimdi olayları. :A

Finali izlemedim ama serkayin performansı pek iyi değildi sadece güldü boş boş konuştu atakanin performansı daha başarılıydı adam finallere alışık tabi bunu avantaja çevirdi

Serkay kazanmadı ya çok şükür:F Nagihan kazansın isterdim ama iststistik olarak Atakan da hak ediyordu.

Kafa dinlicem ekime kadar:F "Gözaltı" morlukları yarişmasında buluşuruz inş :F
O zamanlar ben yokum, bol bol an beni. :Z :A
Ütopya gibi bir program olacakmış, @Harunnn60 ile izler yorumlaşırsınız. :A

Benim profil resmim zaten atakan :D
Atakan orada sanki ergen gibi çıkmış, şöyle güzel fotolarından koysana? :D

Ben serkaya degil damlaya torpilli diyordum nitekim dedigim dogruydu. Damla torpille yari finalist oldu. Atakan acunun oyunlarini bozdu.
Serkay hakederek geldi. Gönullulerin en iyisiydi

Sen nereye bee:bağır: oturup izlicez 7/24 evde okulda iş yerinde :F twitter hesabı acarız, kusamadiğimiz nefreti orda kusarız:F cok zevkli oluyor gerçekten terapi:bhr:

İyi de bizim suçumuz ne 6 aydır başımızı şişirdin))
Dememis gibi davranmiyorum dediklerimi kabul ediyorum bunu belirteyim zaten sende farketmissindir su anda yanlis anlasilma olmasin yani :A
Sizin basinizi sisirmek icin söylemedim acuna sinir oldugum icin ona giydirmekti bütün amacim yine de basinizi sisirdiysem kusura bakmayin :D
Ben zaten bu konuda kimseyle ciddi bir sekilde tartismam isin espirisindeyim hep senle tartismak da baya eglenceli oldu benim icin seneye de artik hayirlisiysa devam ederiz :D
@Yiğitt aynen teorim tutmadi ama ben bunu söyledigim zamanlarda herkes atakan semih finali olur diyordu kimse serkay finale kalir demiyordu en azindan finalist olarak tutturdum bende :A

O ergenligi ilgimi cekti. telden bilmiyorum nasil oldugunu. Survivor bitti atakan fanligimda bitti. yarin panoramada izlerim ama. Turkiyeden dönunce eski cicek avatarima dönerim :)

Ben serkaya degil damlaya torpilli diyordum nitekim dedigim dogruydu. Damla torpille yari finalist oldu. Atakan acunun oyunlarini bozdu.
Senin için demiyorum bunu biliyorum sen damla için bunu söylüyorsun gerçi damlada bence buraya kadar hakkıyla geldi o ayrı konu.serkay kazanmış olsaydı konuşmalar farklı olurdu.bunu senin için açından söylemiyorum.

Dememis gibi davranmiyorum dediklerimi kabul ediyorum bunu belirteyim zaten sende farketmissindir su anda yanlis anlasilma olmasin yani :A
Sizin basinizi sisirmek icin söylemedim acuna sinir oldugum icin ona giydirmekti bütün amacim yine de basinizi sisirdiysem kusura bakmayin :D
Ben zaten bu konuda kimseyle ciddi bir sekilde tartismam isin espirisindeyim hep senle tartismak da baya eglenceli oldu benim icin seneye de artik hayirlisiysa devam ederiz :D
@Yiğitt aynen teorim tutmadi ama ben bunu söyledigim zamanlarda herkes atakan semih finali olur diyordu kimse serkay finale kalir demiyordu en azindan finalist olarak tutturdum bende :A
Her seye acun komploları bozuyor aman her sene yine birileri komplo kurmaya devam ediyor geçen senede başkaların komploların yanlış olduğunu ispatlamakla uğraştım ben alindiğim kafa şişirilmeye seneye de başkaları çikar))

Sen nereye bee:bağır: oturup izlicez 7/24 evde okulda iş yerinde :F twitter hesabı acarız, kusamadiğimiz nefreti orda kusarız:F cok zevkli oluyor gerçekten terapi:bhr:
Ben yokum bebeğim o zamanlar ayrılacağım. :A
Survivor bitimine yetişirim size. :Z

O ergenligi ilgimi cekti. telden bilmiyorum nasil oldugunu. Survivor bitti atakan fanligimda bitti. yarin panoramada izlerim ama. Turkiyeden dönunce eski cicek avatarima dönerim :)
Çiçek yerine Kanal D logosu yok, kalite gelsin. :bhr: :Z

Aslan kardeşim benim, bunu bilmen de bir şeydir. Canın sağolsun. :A

Şimdi serkayında adı olabilirdi sonuçta final adayı.ama çok iyi biliyorum Acun serkayın adını söylemiş olsaydı burada nasıl konuşmalar olurdu tahmin etmek çokta zor olmuyor aslında:)

@turkuazz 'ın deeiğini ben de üstüme alınıyorum. Benim torpilli dediğim isim yarışmanın ilk sembol oyunundan beridir Damla'ydı. @beyazsoy bilir. Zaten acunun yarişmalarda gösterdiği (oyun parkuru esnetme gibi) torpillerle kanıtladı. En son beli acıdı diye parkur değişti twitter galeyana geldi. O bölüm yayınlanmasaydı keşke :X