Survivor 2016 - 110. Bölüm (Final) Yorumları

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Yok kusur olmaz o önemli değil ama demek istediğim şu sen ve çoğu kişi Acun komplo yapacak diye ısrarla konuştunuz bu konuyu çünkü o yarışmacıyı baştan beri Acun savunuyor dediniz o açıdan söyledim.yoksa kafa şişirme durumu yok:)
2-3 yildir acundan cok cektim o yüzden acuna giydirmek icin buldugum firsatlari kacirmiyorum ama bu sefer yanildim :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Damlanın da torpilli olduğu alakasız bir durum.bir bayan yarışmacı diye buraya kadar gelmiş olması bence sizin açınızdan torpili bakılıyor ama işin açıkcası damla hak etti buraya kadar gelmeyi:) çünkü yarışmalardaki başarıları ortada:)
Olayı bayan erkek konusuna getirdiğin iyi oldu:X

@beyazsoy Sedanin elenmesi için sen demiyormuydun? "Damlaya Nagihandan sonra tek rakip Sedaydı" diye? :F Kızı elediler Damla var diye:F

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Ben sana Damalnın sinsiliğini demiyorum zamanı anlayamamişsin ki başka şeyler yazmışsın. Zamanı hatırlatmak için söyledim.

Semihin dizi acıdıgında doktora saydırıyordun. Kaldı ki damla için çeyrek final yarı final yarişlarında topu deliğe sokamadiği için deliği genişttiler. Nagihan ona gülüyordu:F bu da mı doktor tarafındandı?

Semihin dizi olayında doktor yanılmış işte saydiracak ne var dediğim buydu. O olayda kuzin belli esnedi görüntüler ortada doktor da sakatlık olmasın diye kaldırttı işte acu belki yoktu orada))

Çeyrek final yada yarı finalde ne ara delik vardı ya ödül oyunu bile nereye getirdin)))

Kimseye torpil yoktu çok hata yapıldı burada da yazdım hataları. Yapılan hatalardan komplo kuruyorsunuz işte))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Yok kusur olmaz o önemli değil ama demek istediğim şu sen ve çoğu kişi Acun komplo yapacak diye ısrarla konuştunuz bu konuyu çünkü o yarışmacıyı baştan beri Acun savunuyor dediniz o açıdan söyledim.yoksa kafa şişirme durumu yok:)
Komplolar gerçek olsaydı komplolara karşı cıkanlar ne dicekti sorusunu da ben sana sorayım:F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@Bully bu arada senide tebrik ederim aga sanirim uzun bir aradan sonra destekledigin bir yarismaci kazandi benim destekledigim biri yoktu ama sampiyonluguna en cok yakistirdigim isim atakandi ve haketti de sevindim bende kazanmasina :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Semihin dizi olayında doktor yanılmış işte saydiracak ne var dediğim buydu. O olayda kuzin belli esnedi görüntüler ortada doktor da sakatlık olmasın diye kaldırttı işte acu belki yoktu orada))

Çeyrek final yada yarı finalde ne ara delik vardı ya ödül oyunu bile nereye getirdin)))

Kimseye torpil yoktu çok hata yapıldı burada da yazdım hataları. Yapılan hatalardan komplo kuruyorsunuz işte))
Elle top atma yokmuydu? Nagihan güldü Damlaya topu atamadiği için. Bunu hatırlamamazlıktan gelme. Ödül oyunuysa ödül oyunudur onu tutmuyorum aklımda. Yakın zaman diye ceyrek yarı final dedim.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully bu arada senide tebrik ederim aga sanirim uzun bir aradan sonra destekledigin bir yarismaci kazandi benim destekledigim biri yoktu ama sampiyonluguna en cok yakistirdigim isim atakandi ve haketti de sevindim bende kazanmasina :D
Eyvallah aga gerçekten de hak eden kazandı herkes hemfikir bunda. :D

2 sezondur Turabi'den baya çektiydik sonunda Allah yüzümüze güldü. :D

Senin Serkay da finale çıktı ama nefesi yetmedi sağlık olsun. :A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Elle top atma yokmuydu? Nagihan güldü Damlaya topu atamadiği için. Bunu hatırlamamazlıktan gelme. Ödül oyunuysa ödül oyunudur onu tutmuyorum aklımda. Yakın zaman diye ceyrek yarı final dedim.
O ödük oyununu izlemedim sanki delik büyünce sadece damlaya büyüdü))

Çeyrek finalde kutuları devirme vardı sen bayağı karsitirdin komplo kurmaktan))

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Hani o gönüllülerin oyları çokmusta herkes oy atmışta ondan Semih'i geçmiştir diyenler.Demek ki oyunuzun toplamı bile Semih'i geçmiyor.Yazık oldu çocuğa adamın bu seneye damga vuran sözlerini bile kestiler.

CmOr4zvWIAAjx5q.jpg

Olmadı be Reis.Sıkma canını sen zaten 2016 yılına damga vurdun her sözünle hareketinle.Ne kendi arkadaşını rakibin yanında küçümseyerek dalga geçen Atakan ne de küfürbaz Serkay.

Halkın Gönlünün Şampiyonu Semihtir.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Yok demedim yahu kız olum tekkesi alt atti elemeyip ne yapacaklardı))
Bu laf denildi damlaya rakip seçme konusunda. Sen dedin diye hatırlıyorum.

O ödük oyununu izlemedim sanki delik büyünce sadece damlaya büyüdü))

Çeyrek finalde kutuları devirme vardı sen bayağı karsitirdin komplo kurmaktan))
Evet damlaya büyüdü zaten son 2 sayımıydı 1 sayımıydı neydi. Sen izlemedin ama ödül oyununoldugundan eminsin:F daha az önce oyununbile anlamamiştin:F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Eyvallah aga gerçekten de hak eden kazandı herkes hemfikir bunda. :D

2 sezondur Turabi'den baya çektiydik sonunda Allah yüzümüze güldü. :D

Senin Serkay da finale çıktı ama nefesi yetmedi sağlık olsun. :A
Aynen aga turabi faciasindan iyi oldu :D
Serkayi tuttugumda yoktu zaten acun yüzünden bir ara serkayci gibi takildim ama serkayda iyi yarismaciydi tebrik ederim kendisini finali haketmisti ama en cok hakeden sampiyon oldu :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Bu laf denildi damlaya rakip seçme konusunda. Sen dedin diye hatırlıyorum.
Dediğim rakip konunda seda da vardı sedanın elenmesi damlanın onun açmıştır demişimdir çünkü survivor dizi mantığı üzerine kurulu rakip ve kötü adam varsa program yada dizi izlenir iki erkek bir kadın iki erkek bir kadın için rekabet eder.. Bu mantıkla nagihan kötü damla Iyi rekabet olacağı için ikisini finale götürdü Semih de aynı şekilde finale geldi rekabetten dolayı yoksa çoktan elenirdi

Ama sedayi damla için elediler demedim zaten seda nagihanin takımında nagihana takip olamazdi zaten hiç de konuşmuyordu elenecekti doğal haliyle

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Dediğim rakip konunda seda da vardı sedanın elenmesi damlanın onun açmıştır demişimdir çünkü survivor dizi mantığı üzerine kurulu rakip ve kötü adam varsa program yada dizi izlenir iki erkek bir kadın iki erkek bir kadın için rekabet eder.. Bu mantıkla nagihan kötü damla Iyi rekabet olacağı için ikisini finale götürdü Semih de aynı şekilde finale geldi rekabetten dolayı yoksa çoktan elenirdi

Ama sedayi damla için elediler demedim zaten seda nagihanin takımında nagihana takip olamazdi zaten hiç de konuşmuyordu elenecekti doğal haliyle
Nagihandan sonra en dişli rakip dedin(performans anlamında). Hiç iyi-kötü olayına girme. Seda daha iyi bi kız öyle bi potaya sokarsan.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Nagihandan sonra en dişli rakip dedin(performans anlamında). Hiç iyi-kötü olayına girme. Seda daha iyi bi kız öyle bi potaya sokarsan.
Damla mı iyi kız :A

fft16_mf7076958.Jpeg

Şaka gibi yahu.Hayali oylarla Semihi geçtiler ve bugün hezimete uğradılar.Ulan Acun .ss

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Tamam aynısı işte rakip seda ama damlanın karşındaydi.. Sedanın elenmesi dalanin onun Acti yoksa 3 kız durumuna düşecekti damla ama aynı zamanda damlanın onu kapadı çünkü rekabet edemedi onda 3olu damala nagihana rekabet evdeydi bu güzelikle birinci olurdu

Mesela Semih performansı iyi olaydı rekabet yeteneğini ile birinci. En azında ikinci olurdu.

Rekabet kuralı rakip olacan ama güçlü rakip

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Hayaller
Ekli dosyayı görüntüle 50972

Kapanışı Semih Reisle yapalım :A Efsane Şampiyon Semih Öztürk :A :Z

@Forumdash @EFE UYSAL @beyazsoy
Hayatlar