Survivor 2016 - 110. Bölüm (Final) Yorumları

Daha yarışmacı sayıları 8 filandı Atakan alır diyordum aldı tebrikler Atakan.hak etti:)

Büyük bir komplo daha çöker serkay birinci olacak deyip kafamızın etini yediler.. Gönülleri destekleyen semihi eleyince pilleri bitti Semih anticikigi kalmayınca atakan aldı.. Semih ve gönüller biribirini yedi atakan götürdü mali))

Büyük bir komplo daha çöker serkay birinci olacak deyip kafamızın etini yediler.. Gönülleri destekleyen semihi eleyince pilleri bitti Semih anticikigi kalmayınca atakan aldı.. Semih ve gönüller biribirini yedi atakan götürdü mali))
Kesinlikle katılıyorum baştan sona daima Acun Serkayı birinci yapar deyip komplolar yapanlar oldu:)

Sezonun son karesi
f3af5ea3fa420c837b24b2be5323bbaa.jpg

Hayat devam ediyor kardesim elbet yapacak bir sey buluruz biz bize yeteriz :D
Biz bize olalım da yeni seneler de Allah ömür verirse yine burada oluruz. Zaman çabuk geçiyor, daha o gün ilk bölümleri izliyorduk. :(

Güzel değildi sezon, Acun bu sefer başarısız kaldı. Yine de az da olsa eğlendik, emeklerine sağlık onların da. :D

Bu yarışmada kimseyi tutmadığım için ne sevindim ne üzüldum ama atakanin kazanma si survivor ruhuna uyuyor