Sosyal Tanışma Uygulamaları Kullanıyor Musunuz?

Kullanıyor Musunuz?

• Evet

Oy: 6 24.0%
  • Hayır

Oy: 21 84.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
O lafla ilgili benim de meşhur bir karşı dönüş lafım vardır, “ne yani katile tepki gösteren gizli katil midir” diye ama duralım burada ortalığı kan götürmesin @Ahmed i üzerimize çekmeyelim. :A

Şaka bir yana esprisine söyledim (her şakanın altında bir gerçek yatmaz :A ), zira geçen de söyledim forum ortamında akraba çevre ortamına göre daha özgür düşünceli özgür oluyoruz, bende öyle bir şeyin zerresi olsa asla inkar etmezdim. Ama dibine kadar hateroyum. :A
Meşhur karşı dönüş lafın bu mu gerçekten? :(

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
O lafla ilgili benim de meşhur bir karşı dönüş lafım vardır, “ne yani katile tepki gösteren gizli katil midir” diye ama duralım burada ortalığı kan götürmesin @Ahmed i üzerimize çekmeyelim. :A

Şaka bir yana esprisine söyledim (her şakanın altında bir gerçek yatmaz :A ), zira geçen de söyledim forum ortamında akraba çevre ortamına göre daha özgür düşünceli özgür oluyoruz, bende öyle bir şeyin zerresi olsa asla inkar etmezdim. Ama dibine kadar hateroyum. :A
Geçmiş olsun canım. :A En yakın hastaneye gidip düzenli şekilde tedavi olursan bu hastalıktan kurtulursun, üzülme. :A
Tolsto yapmaz öyle şeyler :A
Düşünemiyorum akraba ortamında Tolsto, "ben erkeklerden hoşlanıyorum enişte" diyor. :F Sonrası kan gölü.. Senin akrabalar birde dindardı. :A

Neyse akraba deyince bile içim çekiliyor.. Kan yoluyla bulaşan hastalıklar, çoğu..

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Düşünemiyorum akraba ortamında Tolsto, "ben erkeklerden hoşlanıyorum enişte" diyor. :F Sonrası kan gölü.. Senin akrabalar birde dindardı. :A

Neyse akraba deyince bile içim çekiliyor.. Kan yoluyla bulaşan hastalıklar, çoğu..
Pekii eniştenin hızlıca göz kırpıp, dudak kenarlarının hafifçe yukarıya doğru kıvrılması... Kapat forumu kapat ahahahah.

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mrt-06

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

(düşünemedi ) :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Evet güzel bir sohbet oldu ama şimdi hayır diyen 8 kişiden gerçekleri alalım. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Millet yanlış anlıyacak. :A
Ama güzel birşey, her konuda düşüncelerimizi anlayaniliyoruz birbirimizin. Bu sinerji ile finala bile kaldık beraber. :A
Yok ya bizi bilen biliyor neyini yanlış anlasınlar. :A Umarım sen kazanırsın, sen kazanırsan daha mutlu olurum. :bhr: @sokak sanati

Kullanıyor musunuz değil mi ayol. :F
Şimdiki zaman anlamında algıladım? Hiç kullandınız mı olmalıydı. :F
Sen de haklısın ama keşke evet deseydin böyle azınlıkta kaldı. :F

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Yok ya bizi bilen biliyor neyini yanlış anlasınlar. :A Umarım sen kazanırsın, sen kazanırsan daha mutlu olurum. :bhr: @sokak sanati

Sen de haklısın ama keşke evet deseydin böyle azınlıkta kaldı. :F
Şu hayır diyenlerin samimiyyetine inanmıyorum ya, birkaç kişi dışında çoğu kendini ele vermek istemiyor. Yani kimse fotojentes yapmıyor, her anlamda duyguları var. Reelde de ha deyince kimseyle tanışamıyorsun. :A