Sosyal Tanışma Uygulamaları Kullanıyor Musunuz?

Kullanıyor Musunuz?

• Evet

Oy: 6 24.0%
  • Hayır

Oy: 21 84.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1591538666164.png
,

Artık devir değişti, tabii bu değişim yeni olmadı özellikle akıllı telefonların ve internetin yaygınlaşmasıyla birçok alışkanlığımız da değişti, örneğin arkadaş bulma gibi sosyal bir olay sanala taşındı. Türkiye'de ve dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Tinder, Connected 2 gibi arkadaşlık tanışma uygulamaları popülerliliğini sürdürüyor.. Peki siz de bu ve benzeri uygulamalar kullandınız mı? Kullanıyor musunuz?​

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Never ever.

Tinder'ı geçen forumdan duymuştum, diğer uygulamayı da şu konuda ilk kez duydum.

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ne bileyim o tarz sitelerin amacı bariz sonuçta :A Birileriyle tanışmak ben böyle şeylerin spontane bir şekilde gelişmesi gerektiğini düşünüyorum :D
Dediğin durum da oldukça zor yani spontaneden kastın arkadaşın değil... Sokakta karşılaştığın veya iş yerinde/okulda birisi mi? :D

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dediğin durum da oldukça zor yani spontaneden kastın arkadaşın değil... Sokakta karşılaştığın veya iş yerinde/okulda birisi mi? :D
Okul, iş yeri ve belli ortak alanlar çok daha sağlıklı olur. :A Çünkü bu sitelere girdiğin an %80 biriyle sevgili olmak için giriyorsun bu da bana ters geliyor. Sevgil yapmalıyım diye sevgili yapılmamalı bence :D

• Beğendim

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Okul, iş yeri ve belli ortak alanlar çok daha sağlıklı olur. :A Çünkü bu sitelere girdiğin an %80 biriyle sevgili olmak için giriyorsun bu da bana ters geliyor. Sevgil yapmalıyım diye sevgili yapılmamalı bence :D
Zaten asıl sorum buydu, arkadaşlık diye kibarlaştırdım. Asıl amaç zaten sevgili olmak, normale göre amaç buysa buralarda ihtimal daha yüksek. :A

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Zaten asıl sorum buydu, arkadaşlık diye kibarlaştırdım. Asıl amaç zaten sevgili olmak, normale göre amaç buysa buralarda ihtimal daha yüksek. :A
Ya tabii ki ihtimal daha yüksek :A Burada belki de ruh eşini de bulabilirsin ama buralarda edindiğin ilişkinin sağlıklı olma olasılığı bana göre çok düşük. Çünkü şartlandırıyorsun kendini aşk böyle bir şey değil :A

• Güldürdün