Sosyal Tanışma Uygulamaları Kullanıyor Musunuz?

Kullanıyor Musunuz?

• Evet

Oy: 6 24.0%
  • Hayır

Oy: 21 84.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Eskiden meraktan bakınmıştım nedir ne iştir diye. Ama sorunun cevabı hayır çünkü başka kadınlar ilgimi çekmiyor artık.
Senin de başın bağlandı o zaman...

Allah'ım beddua aldım ya... Yalnız öleceğim. :T

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Şimdi bana tam açıkla @mrt-06 sosyal medya hesaplarından normal arkadaşlıktan mı söz ediyoruz yoksa sadece bu iki siteyimi oylayacağız?

Lise dönemimde 3 tane arkadaşım oldu (iki tanesi Türkiyeli) bizim buranın Facebook tarzı bir sitesinde. Hatta biri babamın eski iş arkadaşının kızı çıktı. 3ü ile reelde buluştuk ve uzun seneler devam etti arkadaşlığımız. Bu durumda neyi işaretlemeliyim?
O bahsi geçen sayfaları kullanmadım. Son senelerde Twitter face instagram harici sosyal medya kullanmadım ki buralarda da tanıdığım kişiler ile iletişimim var.
Olayı tam anlatın, ona göre işaretlerim :A
Eskiden devir iyiydi sakınca görmemiştim buluşmaya ki ailemin onayı vardı ama artık kimseyle reelde buluşmam diye düşünüyorum :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,736
Puanı
710
images

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şimdi bana tam açıkla @mrt-06 sosyal medya hesaplarından normal arkadaşlıktan mı söz ediyoruz yoksa sadece bu iki siteyimi oylayacağız?

Lise dönemimde 3 tane arkadaşım oldu (iki tanesi Türkiyeli) bizim buranın Facebook tarzı bir sitesinde. Hatta biri babamın eski iş arkadaşının kızı çıktı. 3ü ile reelde buluştuk ve uzun seneler devam etti arkadaşlığımız. Bu durumda neyi işaretlemeliyim?
O bahsi geçen sayfaları kullanmadım. Son senelerde Twitter face instagram harici sosyal medya kullanmadım ki buralarda da tanıdığım kişiler ile iletişimim var.
Soruyu tam anlatayım, ona göre işaretlerim :A
Eskiden devir iyiydi sakınca görmemiştim buluşmaya ki ailemin onayı vardı ama artık kimseyle reelde buluşmam diye düşünüyorum :A
Öyle değil direkt arkadaş edinme uygulaması bu, konudakileri kastediyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Boşverelim ama başın bağlı olmasıyla gönlün bağlı olması aynı şeyler değil malum.. :A

Bir de sosyal insanlar değiliz, sosyal uygulamalar neyimize. :eek: :A
Yani anladığım kadarıyla birinden etkilendin, ondan başkasını düşünemiyorsun.. :A Kelime oyunlarını çok iyi okurum. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yani anladığım kadarıyla birinden etkilendin, ondan başkasını düşünemiyorsun.. :A Kelime oyunlarını çok iyi okurum. :A
Başka kadınlar ilgimi çekmiyor derken belki de erkekleri kast... :A.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Ahmed'in meşhur bir lafı vardır nerde çok tepki gösteren varsa bu duruma o gizlidir diye. :A
Tolsto yapmaz öyle şeyler :A

O lafla ilgili benim de meşhur bir karşı dönüş lafım vardır, “ne yani katile tepki gösteren gizli katil midir” diye ama duralım burada ortalığı kan götürmesin @Ahmed i üzerimize çekmeyelim. :A

Şaka bir yana esprisine söyledim (her şakanın altında bir gerçek yatmaz :A ), zira geçen de söyledim forum ortamında akraba çevre ortamına göre daha özgür düşünceli özgür oluyoruz, bende öyle bir şeyin zerresi olsa asla inkar etmezdim. Ama dibine kadar hateroyum. :A