Sosyal Tanışma Uygulamaları Kullanıyor Musunuz?

Kullanıyor Musunuz?

• Evet

Oy: 6 24.0%
  • Hayır

Oy: 21 84.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şu hayır diyenlerin samimiyyetine inanmıyorum ya, birkaç kişi dışında çoğu kendini ele vermek istemiyor. Yani kimse fotojentes yapmıyor, her anlamda duyguları var. Reelde de ha deyince kimseyle tanışamıyorsun. :A
Kesinlikle öyle imzamı atarım yorumuna.. @xdragxx beyefendi sokakta yürürken biriyle çarpışıp kitapları yere düşecekmiş, o kişiyle göz göze gelip elektriklenme olup sonra tanışıp sevgili olacakmış illa.. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kesinlikle öyle imzamı atarım yorumuna.. @xdragxx beyefendi sokakta yürürken biriyle çarpışıp kitapları yere düşecekmiş, o kişiyle göz göze gelip elektriklenme olup sonra tanışıp sevgili olacakmış illa.. :A
Yok ya klişe olacak demiyorum ki :A Bu sitelerin amacı belli ve aşk bana göre spontane olmalı şu siteye girem de sevgili yapam diye bir şeyi ben yapmam yani :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mrt-06

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ahaha. :A Heralde hepsi çok cesaretli direkt reelde teklif ediyorlar. :A
Aşkı geçtim, diğer konular var birde. :F

Cnm sen hangi siteye giriyorsun. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yok ya klişe olacak demiyorum ki :A Bu sitelerin amacı belli ve aşk bana göre spontane olmalı şu siteye girem de sevgili yapam diye bir şeyi ben yapmam yani :A
Peki peki biraz işe mizah katayım demiştim.. :A

Ahaha. :A Heralde hepsi çok cesaretli direkt reelde teklif ediyorlar. :A
Aşkı geçtim, diğer konular var birde. :F

Cnm sen hangi siteye giriyorsun. :A
Ben bunları cidden hiç kullanmadım ama demin Tınder'ı indirdim. Onu kullancam. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Ana amacı olmasada hepimiz aslında kullanıyoruz ...

Facebook; İnstagram; Twitter hatta bu forum bile Arkadaş edinme;arkadaşlarını bulma,çevre yapma hatta belkide sevgili;eş yapmada birer köprü olabilir. Şimdi diyecek ki çoğunuz sen sosyal ağları bu düşünce ile mi kullanıyorsun ; ben bu düşünce ile kullanmıyorum ama bu ağlar aslında bu Tinder yada benzerlerinden daha çok işlevseldir..DM den yürüme diye bir terim var dünyada :D

Ankete o nedenle Evet dedim.. Ama konuya bahsi geçen hiçbir uygulamayı kullanmadım.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696