HBO Silicon Valley 1. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Nasıl yorum yapmayı unutuyorsun ya izleyen olduğu halde kendi kendime yorumluyorum gibi oluyor. :( @sürgünüm de yok zaten kaç haftadır :(

Bu kadar olumsuz başlayacağını pek düşünmüyorum. :):)
Ertesi gün yorum yazarım diye foruma girmiyorum sonra forumda hayllere dalıyoruz unutuyoruz :F Top 15'de gördüğümde aklıma geliyor ancak ama ben düzenli takip ediyorum:X Bu hafta yokmuş baya boşlukta hissettim kendimi kara kara gece ne izlesem diye düşünüyorum:X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ertesi gün yorum yazarım diye foruma girmiyorum sonra forumda hayllere dalıyoruz unutuyoruz :F Top 15'de gördüğümde aklıma geliyor ancak ama ben düzenli takip ediyorum:X Bu hafta yokmuş baya boşlukta hissettim kendimi kara kara gece ne izlesem diye düşünüyorum:X
Film etkinliğinden film izle biraz sen de benim gibi. :D

Unutmasan iyiydi, hatırlamaya çalış. :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Nasıl yorum yapmayı unutuyorsun ya izleyen olduğu halde kendi kendime yorumluyorum gibi oluyor. :( @sürgünüm de yok zaten kaç haftadır :(

Bu kadar olumsuz başlayacağını pek düşünmüyorum. :):)

Diziyi izlemeden önce olumsuzdum zaten, izledikten sonra da bişey değişmedi :D

@Forumdash 2.bölümde de beğenmezsem bırakırım. Beğenmek için zorlaya zorlaya izleyemem, sıkılırsam bırakırım :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Git sen Entourage'ı 5. defa izle sana dizi önerende kabahat. :D
Dizinin ilk bölümü kötüydü daha niye devam edeyim ki :D Doğru dürüst karakterlerin adı bile geçmedi, hemen uygulamayı yaptı, 10 milyona sattı :D

Entourage bin basar bu diziye, 5. defada izlerim, 100. defada :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x8 (Sezon Finali)

Çok iyi bir sezon finali oldu. Final de olsa olurmuş zaten final olabilir mantığıyla çekilmiştir muhtemelen. :)

Güldürme olarak bakılmaması gereken, senaryosuyla izlettiren bölümlerdendi. :)

Richard reyise helal olsun son dakikada durumu iyi kurtardı. :)

Son anda aksilik çıkıp gibi gözüküp sonra çıkmaması falan biraz klişe bir durumdu ama mühim değil. Komedi dizisi sonuçta. :D

Bölümün güldüren karakteri ise tabii ki Jared idi. :D

IMDb'de 9.1 ile dizinin en yüksek puanını almış. Bölüm sonrası dizinin genel puanı da 8.4'ten tekrar 8.5'e çıkmış. Benim de puanım:

9/10

Sezona genel yorum çok yakında. :):)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
[HASHTAG]#SiliconValley[/HASHTAG] S01B08 (s.finali)

Off ne tez s.finali geldi yahu:confused:
Muhteşem bir bölümdü kesinle.Richard'a helal olsun diyorum. Sex gerçekten zihin açarmiş:F:F

Adamlarlar oturdular masturmasyon hesapları yaptılar:F Baya güldürdüler.Richard da sunumda o hareketleri yapması da :F

Erlich dizinin komedi unsuru resmen:F Gavin'in tv'deki roportajına mudahele edip ve dayak sebebinin onun arkasında olmasınaima ettirmesi :F Güldüğüm başka sahneydi:X

Ve Peter için Allah rahmet etsin:) Jenerik sonu andılar:)

Bölüme puanım 10/10 :X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x5

Nihayet uzun bir aradan sonra dönebildim diziye. Bölüm ortalamanın altındaydı. Bilmiyorum belkide uzun bir aranın ardından ben belkide fazla sevememiş olabilirim. :)

Garaj kapısındaki grafiti sex objesi içerdiği için şikayet üzerine polis geldi ''bakın, evinizin içindeki yaptığınız sizi ilgilendirir'' sözüyle yaptığı gay göndermesi ve Erlich'in tablonun satılmasına gösterdiği tepki eğlenceli sannelerdi. :)
7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x6

Bir önceki bölüme göre oldukça iyiydi hatta ortalamanın üstündeydi. :)

Jared'in başına gelenlere sesli güldüm, derdini anlatacak kimse bulamadı. :)

Dizide en güldüğüm kişi tartışmasız Erlich, Tara'yı tavlamak için yaptığı hareketler harikaydı. :)

Rachard'ın çocuklardan dayak yemesi üzerine Erlich'i çağırması ve Erlich'in çocuklardan birine tokatı basması da müthişti. :)
9/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x7

Her bölümünde daha da komik özellikle 6. ve 7. bölümde yardırdı. :)

Elrich diyorum, başka da bir şey demiyorum. süpersin, muhteşemsin. Son sahneye yarım saattir kahkaha atıyorum. :) (Adam jüri üyesinin kaşla göz arasında ikinci karısıyla da yatmış. :))
9/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x8 (Sezon Finali)

Son 2-3 bölümle bambaşka birşeye dönüştü harika bir sezon finaliydi. :)

800 adama 31 çektirme algoritması üzerinde çalıştıkları sahne sandalyeden düşürmüştür. :)

Richard sunum yaparken herşeyi eline yüzüne bulaştıracak diye korkmadım değil neyseki başarılı oldu ve 50 bin dolarlık ödülünde sahibi oldular. :)

Jared de ne bahtsız adam her bölüm başına bişey geliyor. :)

Richard ile Monica arasındaki yakınlaşmada 2.sezona kaldı artık. :)
9/10

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
1x1

Zaten tahmin edildiği üzere beğenmeme şansım yoktu. :D

Bu bölümden önce izlediğim başka bir dizide acayip şekilde kod yazasım geldi, ciddi anlamda kodlar sonrası beynim yanmış ve pes etmiş durumdaydım şu 2 haftadır.

Diziye gelirsek o 10 milyonu alır giderdim. :A

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
1x2

Adamlar bize bildiğin piyasayı öğretiyor yarım saatte. :D Kod çalmalar mı dersin, yanında ki ni satmak mı dersin ne dersen de. :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1x1

Çok iyi bir başlangıç oldu, bu kadarını beklemiyordum. :)

İlk 4-5 dakika acaba hayal kırıklığı mı diye düşündüm ama sonrasında kendine bağladı kolayca.

Özellikle benim meslekle doğrudan ilgili olması tabii ki benim sevmemi çok kolaylaştırdı. Başroldeki eleman idolüm olmaya aday. :D

Meslekten olmayan kişiler de benim kadar sever mi bilmiyorum ama haftalık olarak izleyeceğim kesinleşti diziyi. :):)

İlk bölüm komedi yönü çok yoktu ama zaten bu beklendik bir durumdu. :)

9/10

@Forumdash

@cevaa belki senin de ilgini çeker. İlk bölüm itibariyle kızlarla ilgili pek bir durum olmasa da. :D

IMDb 8.5 şu an itibariyle ama biraz düşecek gibi. Yine de 8 üstü kalması garanti gibi. :)
2 sene geçmiş bu mesajın üstünden daha yeni başladım :D Komedi dizisi kalmayınca mecbur başladım ama iyiydi ilk bölüm devam edicem :D