Showtime Shameless 4. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B4 izledim
Dizi gittikçe sapıklaşti :T: ilk 2 sezonun tadını alamıyorum. 3.sezonda alarm vermişti zaten:(
Fiona iyice sex düşkünü oldu. Lip'in okul maceralarida iyice sıktı. Her b***k senin başinamı gelir arkadaş? Debbie'nin ergenlik halleride subyancılık resmen :mad::mad: Frank ve yeni kızının olayı ise ensetliğin resmen alası oldu çıktı. Dizi bu sezon bu son 2 bölümde iyice rezilleşti. Ian oğlumuzda gelirse sapıklık 4/3'lük olan dizi 4/4'le olmakla tamamnacak :)

Diziyi götüren bir tek Carl oldu. ilk 2-3 sezona göre dizide kendini göstermeye başladı.Helal olsun kerataya:X

Bu rezil bölüme göre 4/10 veriyorum.

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
4.sezon hayalkırıklığı, ilk sezon en iyi sezondu ondan sonra bir düşüş olsada dizi gayet iyi gidiyordu ama bu 4.sezon hiç tad alamıyorum :bağır:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4.sezon hayalkırıklığı, ilk sezon en iyi sezondu ondan sonra bir düşüş olsada dizi gayet iyi gidiyordu ama bu 4.sezon hiç tad alamıyorum :bağır:

üçüncü sezona kadar sorun yaşamadım 4. sezonuda daha izlemediğim için pek fikrim yok ama ilk bölümlerdeki hayretler içinde kalma dugusu köreliyor sadece

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B05 izledim
Sonunda dizide eski tadı aldım :oley: Dün akşam 5.bölümü izledim 4.bölüm kötü oldugundan bi hafta geç izledim. İyi arayı fazla uzatmamişim, dizi sonunda fabrika ayarlarına döndü. Diziyi güzel yapmak için Fiona'yı ağlatmak başini belayasokmak gerekmiş:X
Dizinin bu sezonki gidişatı bana Homeland'i hatırlatti. Clare nasıl 3x4-5.bölümde olayı patlatti Shameless'de aynısını yaptı gibi. Yeni bölümü bu akşam izleyecem yine :oley: @destere @OzaN

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B06 izledim
Yine 5.bölümün son anlari gibi güzel sıcak bir aile dizisi tadındaydı.Spoilik birşey yok ama bölümün tadı damağindsa kalıyor :love1:

Haftaya başlarım belki yeni sezona. :):)
İzle izle sap gibi kaldık burda kendin çal kendin oyna modundayım:T:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x1

Nihayet sezona başlayabildim. Ama muhtemelen yavaş yavaş gideceğim ve ikinci bölümü uzun zaman izlemeyeceğim. :)

Baya değişimler olmuş dizide.

Debbie'deki değişimi hiç sevmedim. Bizim sevdiğimiz Debbie bu değil. :(

Carl başrollüğe terfi etmiş herhalde ilk bölüm itibariyle. :D

Frank'in durumu üzücü ama adamda akıllanma diye bir şey yok. :(

Kev'in karısının hamile kalması komik bir duruma yol açtı. :D

Bence Ian (L değil büyük ı ile :D) da Lip de döner geri. Ama Lip'e orada ayrı hikaye yapıp oradan yürüseler uzun süre çok daha iyi olur...

7/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
4x1

Nihayet sezona başlayabildim. Ama muhtemelen yavaş yavaş gideceğim ve ikinci bölümü uzun zaman izlemeyeceğim. :)

Baya değişimler olmuş dizide.

Debbie'deki değişimi hiç sevmedim. Bizim sevdiğimiz Debbie bu değil. :(

Carl başrollüğe terfi etmiş herhalde ilk bölüm itibariyle. :D

Frank'in durumu üzücü ama adamda akıllanma diye bir şey yok. :(

Kev'in karısının hamile kalması komik bir duruma yol açtı. :D

Bence Ian (L değil büyük ı ile :D) da Lip de döner geri. Ama Lip'e orada ayrı hikaye yapıp oradan yürüseler uzun süre çok daha iyi olur...

7/10
Carl'daki değişimi gördüysen şöyle diyeyim:X (istersen bak)
Bu sezonun reyizi olacak:X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x2

Uzun süre izlemeyebilirim dedim ama hemen izledim bölümü. :D

İlk bölüme göre daha iyiydi yeni olaylar rayına oturmaya başladı.

Carl'ın başrol olduğu teorim tutuyor gibi. :D

Sonu epey şaşırttı ilk kez bir sonraki bölümü izleme isteği doğurdu. Bakalım neler çıkacak işin içinden. :)

Kevin bölümün kazananı gibi olacakken bölümün kaybedeni oldu. :D Hem bar üstüne kaldı hem de üçüzler geliyor. Üçüzleri öğrendikten sonra "I have a magic penis" diye herkese seslenmesi güldürdü. :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x3

Dizide gaza bastım geliyorum ama fren yakındır. :D

Dizi birbirinden kopuk hikayeler haline gelmeye başladı iyice. Bu hikayelerden bazılarını sevdim ama bazılarını sevmedim.

Carl => Normalde hiç sevmezdim ama bu sezonun en iyi karakteri gibi. Hikayeleri ilgi çekici. Köpek olayı iyiydi ama sonu kötü oldu. :D

Frank => Bir adam anca bu kadar üçkağıtçı olabilir. Sınırlarını zorlamaya devam ediyor. :D İlgiyle izliyoruz ama biraz uslansın en azından bu kadar hasta durumdayken. :(

Fiona => İlgi çekici değil bu sezonki hikayesi ama bu bölümün sonlarında işler karışır gibi oldu.

Lip => Konusunu en ilgiyle izlediğim. Zaten en sevdiğim karakterlerden Frank ile birlikte ama konusunu oturtamadılar henüz. Gelecek bölümlerde gelişme bekliyoruz.

Kevin & Veronica => Dizinin rengi, iyi gidiyor sahneleri. :D

Deb => Sahneleri çıktığında kapatasım geliyor oysa en sevdiğim karakterlerdendi ne hale getirdiler. :(

Shelia => İyice gereksizleşti gibi bu sezon. Tek işlevi Liam'ı bakmak herhalde. Ne kadar az sahnesi o kadar iyi. Son bölümde biraz fazla ve gereksizdi.

7/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
4x3

Dizide gaza bastım geliyorum ama fren yakındır. :D

Dizi birbirinden kopuk hikayeler haline gelmeye başladı iyice. Bu hikayelerden bazılarını sevdim ama bazılarını sevmedim.

Carl => Normalde hiç sevmezdim ama bu sezonun en iyi karakteri gibi. Hikayeleri ilgi çekici. Köpek olayı iyiydi ama sonu kötü oldu. :D

Frank => Bir adam anca bu kadar üçkağıtçı olabilir. Sınırlarını zorlamaya devam ediyor. :D İlgiyle izliyoruz ama biraz uslansın en azından bu kadar hasta durumdayken. :(

Fiona => İlgi çekici değil bu sezonki hikayesi ama bu bölümün sonlarında işler karışır gibi oldu.

Lip => Konusunu en ilgiyle izlediğim. Zaten en sevdiğim karakterlerden Frank ile birlikte ama konusunu oturtamadılar henüz. Gelecek bölümlerde gelişme bekliyoruz.

Kevin & Veronica => Dizinin rengi, iyi gidiyor sahneleri. :D

Deb => Sahneleri çıktığında kapatasım geliyor oysa en sevdiğim karakterlerdendi ne hale getirdiler. :(

Shelia => İyice gereksizleşti gibi bu sezon. Tek işlevi Liam'ı bakmak herhalde. Ne kadar az sahnesi o kadar iyi. Son bölümde biraz fazla ve gereksizdi.

7/10
Haftaya yetişirsin muhtemelen:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04 B08 izledim
Bölüm yine güzeldi. 4.bölümden sonra (yoksa 5 miydi) toparlandı dizi.Eski Shameless tadını veriyor ama bu bölüm bi tık zayıftı:(
Vic'in anası doğurdu. Çocugu vermedi. İyi de oldu gerçi:A
Carl sezonun reyizi bence :oley:
Deb ise sezonun ergeni resmen:(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x4

Pek iyi bir bölüm değildi. Spoiler içinde yazalım devamını. :)

Fiona zengin kocayı da buldu daha ne istiyor. :bağır:

Deb'in olaylarından nefret ediyordum umarım bölüm sonundaki gelişme bu işin biraz azalacağına işarettir.

Okulu bırakmaya kalkan Lip'e sinir oldum ama neyse ki geri döndü. :)

Frank ve yeni kızı arasındaki ilişkinin devamını merak ettim. Ensestlik bir şey yoktu bence hakkını yemeyelim Frank o kadar sapık çıkmadı. :D

Carl yine iyiydi. En sevmediğim karakterken sevdiklerim arasına girmeyi başardı. :D

7/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
4x4

Pek iyi bir bölüm değildi. Spoiler içinde yazalım devamını. :)

Fiona zengin kocayı da buldu daha ne istiyor. :bağır:

Deb'in olaylarından nefret ediyordum umarım bölüm sonundaki gelişme bu işin biraz azalacağına işarettir.

Okulu bırakmaya kalkan Lip'e sinir oldum ama neyse ki geri döndü. :)

Frank ve yeni kızı arasındaki ilişkinin devamını merak ettim. Ensestlik bir şey yoktu bence hakkını yemeyelim Frank o kadar sapık çıkmadı. :D

Carl yine iyiydi. En sevmediğim karakterken sevdiklerim arasına girmeyi başardı. :D

7/10
Frank isteyince ensestlik olmamiş mı oluyor:X O sahne bile izlerken ıyyyy dedirtmişti bana:(
Haydi haydi gaza bas:X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x5

Bence diğer bölümler ayarındaydı niye 9.3 puan aldığını anlamadım. Sonundaki sahne mi duygulandırdı milleti acaba? (b)

Deb'in normal hayata dönmesine sevindim. :D

Ian'ın hali neydi öyle. :(

Lip, Deb'i nasıl ortamlara sürüklüyorsun nasıl abisin sen. :(

Frank kendine yeni bir aile kurdu gibi. :D Yalnız Carl ile araları açılırsa kötü olur. :(

7/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
4x5 Bence diğer bölümler ayarındaydı niye 9.3 puan aldığını anlamadım. Sonundaki sahne mi duygulandırdı milleti acaba? (b)
Deb'in normal hayata dönmesine sevindim. :D Ian'ın hali neydi öyle. :( Lip, Deb'i nasıl ortamlara sürüklüyorsun nasıl abisin sen. :( Frank kendine yeni bir aile kurdu gibi. :D Yalnız Carl ile araları açılırsa kötü olur. :(
7/10
4x5 Bence diğer bölümler ayarındaydı niye 9.3 puan aldığını anlamadım. Sonundaki sahne mi duygulandırdı milleti acaba? (b)
Deb'in normal hayata dönmesine sevindim. :D Ian'ın hali neydi öyle. :( Lip, Deb'i nasıl ortamlara sürüklüyorsun nasıl abisin sen. :( Frank kendine yeni bir aile kurdu gibi. :D Yalnız Carl ile araları açılırsa kötü olur. :(
7/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04 B10-11 izledim
2 bölüm yazsam da üzerinde pek yorum yapılacak bölümler değildi.
Carl iyice azıttı carl habire öpüşüyor o yaşta :X
Neyse 11.bölümün sonu iyi bitti.Frank'i ilkkez tam anlamıyla "baba" olarak gördük. Fiona hapse düştü Orange dizisi gibi :X Ama onun hapishanesi daha farklı :confused:
Lip evin reyizi oldu, yeni sevgilisiyle aileyi çok güzel kazıkladılar ama numara çektiği çok belliydi:X
Ian da anasını satayım zorla oğlanı ifşa etirdi. Ama esaslı çocukmuş yavuklusunu baba dayağindan kurtardi:F:F

Haftaya bitiyor dizi yetişemedin @OzaN

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04 B12 (sezon finali) İzledim

Öncelikle sitemle başlamak isitiyorum:T: @OzaN sen raf ömrü geçmiş dizileri izlerken dizi bitti yaa:bağır: Bi denkleştiremedik aynı bölümü izlemeyi:T:

Bölümü sezona göre oldukça toparladılar.Ortalama bir bölümdü ama yönetmen kimse ellerinden öperim. Sanırım farklı farklı yönetmenle çalişma olayı bu dizi için de geçerli(b) O yuzden bu bölümdeki çekimler resmen konuşuyordu.Muhteşem çekimler vardi hatta manzaralar çok güzel yakalanmişti. Keşke 5.sezonu hep o kişi çekse:X

Yine son sahneden başlayayım. Frank'in iyileşip tekrar içkiye başlaması ve onlara göre "Tanrı"sına s*** çekmesi bir kere daha Frank'ten nefret etmeme yetti ama manzara ve şarkı muhteşem olmuştu:X

Lip şu okuldaki kızdan hiç ayrılmasın yakişmasalar bile kız onu bi'yerlere getirecektir:X
Ian'ın annesinin hastalağina yakalanması kötü oldu ama dizi boyunca ne gizem yaptılar :T: Gereksizdi.

Deb ve Carl sezonun ergenikleriydi ama Carl bu sezon gözüme girdi.Garibim şimdi aşk acısı çekiyor :F

Sheila'yı bu sezon kullanamadılar.Hiç sempatikte değildi:T:
Veronica ve Kevin bu sezonda iyiydiler:X

Vee bombayı patlattilar Steve geri döndü.Hem de başka bir kimlikle:X Tam da aklımdan geçmişti izlerken, onsuz da dizi olmuyormuş :A Bunu mu göstermeye çaliştilar ne?

Sezon ortalaması olara 7 ama bölüm olrak 8.5'dan 9 manzaranın keyfiyle ve gönül rahatlığıyla verebilirim:X