Showtime Shameless 4. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
S04 B02 izledim

Her zaman ki gibi güzel bölüm olsa da Frank'in son halleri gittikçe mide bulandırmaya başladı:( Adam içki içmenin her türlü yollarini gösterdi :F:F
İlk bölüm g***ten içti 2. bölüm gözden :X Göze içki damlatmak nedir? :F
Dizi en iğrenç bi sahne de
Barın sahibinin yakılıp kül edildiği sahnede tozlarin havada uçuşması. Buna benzer bi sahneyi Two and Half Men'de Charlie Sheen için yapmişlardi. Birisinin elinden külün bulundugu toz düşmüştü leş gibi her yer kül olmuştu ağzına kül filan kaçmişti:( Shameless'te izlerken yine o sahneleri yaşiyor gibi bende elimi ağzima toz kaçmasın diye tutarken buldum:F

Bu arada dizilerde sevişme sahnelerinde gerçekten yastık koyuyorlarmı sorusunun cevabını öğrendik:F:F

İyi kötü bölüm 7.5 alır benden:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Sanırım diziyi bir ben izliyorum:confused: Konu kapansada olur zaar @OzaN :) @destere de izlemiyor heralde:confused:

Son bölüm yorum olarak sonunda Fionanın gerçek yüzü ortaya çıktı :A Daha da bişey demeye gerek yok:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Sanırım diziyi bir ben izliyorum:confused: Konu kapansada olur zaar @OzaN :) @destere de izlemiyor heralde:confused:

Son bölüm yorum olarak sonunda Fionanın gerçek yüzü ortaya çıktı :A Daha da bişey demeye gerek yok:)

niye kapansınki kapanmasın konu asla :))

ben izliyorum ama daha geriden geliyorum aynı pll gibi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Ben sizi güncel gidiyorsunuz sanmiştim sevinmiştim:T: Peki kaçtasın ya?

üçüncüsezondayım ara verdim araya çok şey girince birebir takip edemedim

şu anda the walking dead ve revenge dede gerideyim ? son hızla geliyorum ama bu saydıklarım pll gibi çerez dizi olmadığı için sindirerek gideceğim hızla gidemem :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
üçüncüsezondayım ara verdim araya çok şey girince birebir takip edemedim

şu anda the walking dead ve revenge dede gerideyim ? son hızla geliyorum ama bu saydıklarım pll gibi çerez dizi olmadığı için sindirerek gideceğim hızla gidemem :)
Tamam bekliyoruz:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

habire erteliyoruz :)

bugün başıma bir bela aldım american hustle ı izleyeyim dedim keşke demez olaydım o ne işkencedir insan sevmediği işe başlamamalıymış işkence gibi geldi iki saat iki yıl oldu ben böyle zulüm görmedim umarım izlemediysen önlemini alırsın yanına bir büyük tekirdağ rakısı indir anca öyle gider:))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
habire erteliyoruz :)

bugün başıma bir bela aldım american hustle ı izleyeyim dedim keşke demez olaydım o ne işkencedir insan sevmediği işe başlamamalıymış işkence gibi geldi iki saat iki yıl oldu ben böyle zulüm görmedim umarım izlemediysen önlemini alırsın yanına bir büyük tekirdağ rakısı indir anca öyle gider:))
Hadiya merakla bekliyordum ben o filmi:( Bi başka sitede daha böyle hayal kırıklıgı yorum okumuştum:( İzlemesem mi ne:confused:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Hadiya merakla bekliyordum ben o filmi:( Bi başka sitede daha böyle hayal kırıklıgı yorum okumuştum:( İzlemesem mi ne:confused:

mutlaka izle herkesin farklıdır bakış açısı belki sen çok beğeneceksin ben sanırım günümde değildim birde başlarken isteksiz başladım o yüzden olabilir çünkü konu sarmamıştı :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
mutlaka izle herkesin farklıdır bakış açısı belki sen çok beğeneceksin ben sanırım günümde değildim birde başlarken isteksiz başladım o yüzden olabilir çünkü konu sarmamıştı :)
Dizim bitti tekrar yabancı bir diziye başlamayı düşünüyorum varmı tavsiyen
Konuşacak iki çift lafımız olsun üzerine..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Dizim bitti tekrar yabancı bir diziye başlamayı düşünüyorum varmı tavsiyen
Konuşacak iki çift lafımız olsun üzerine..

hangi türlerden hoşlandığını bilemiyorum

kalite istiyorsan breaking bad dizisi derim

korku gerilim zombi diyorsan the walking dead derim

komedi diyorsan shameless derim tabi bu diziye sadece ben komedi diyorum sanırım dram olarak geçiyormuş

evde tek başına izleyeceğin bir dizidir shameless komik olduğu kadar açık sahneleri çoktur ama bazı yerlerde gülmekten yerlere yattığım olmuştur süperdir..

onun haricinde geçmişte devam edip biten ozz veya the wire önereceğim diziler

game of thrones u biliyorsun zaten tek başına izleme ortamın varsa hala devam eden bu diziyi izle bence hem masalımsı hem görüntü olarak mükemmeldir ?:)

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
hangi türlerden hoşlandığını bilemiyorum

kalite istiyorsan breaking bad dizisi derim

korku gerilim zombi diyorsan the walking dead derim

komedi diyorsan shameless derim tabi bu diziye sadece ben komedi diyorum sanırım dram olarak geçiyormuş

evde tek başına izleyeceğin bir dizidir shameless komik olduğu kadar açık sahneleri çoktur ama bazı yerlerde gülmekten yerlere yattığım olmuştur süperdir..

onun haricinde geçmişte devam edip biten ozz veya the wire önereceğim diziler

game of thrones u biliyorsun zaten tek başına izleme ortamın varsa hala devam eden bu diziyi izle bence hem masalımsı hem görüntü olarak mükemmeldir ?:)
Ben bu dizileri izledim-izliyorum..İzlemediğim dizilerden yokmu senin çok sevdiğin??

Yalnız şöyle bir durum var digitürk'ü iptal ettirdim dizimag'da kapandı.Pc'den link'de paylaşmalısın.:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Ben bu dizileri izledim-izliyorum..İzlemediğim dizilerden yokmu senin çok sevdiğin??

Yalnız şöyle bir durum var digitürk'ü iptal ettirdim dizimag'da kapandı.Pc'den link'de paylaşmalısın.:)

dizimag kapandıktan sonra yabancıdizizle sitesinde bulabilirsin çoğunu ..

indirip izlemek daha iyi oluyor görüntü kalitesi açısından o şekildede izleyebilirsin

şu anda tavsiye edebileceğim yeni başlayan true detective var daha 3. bölüm yayınlandı imdb puanı 9,5 gibi çok yüksek ve kaliteli bir dizi başlamadıysan mutlaka başla derim hem güncel birlikte değerlendiririz diziyi?

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
dizimag kapandıktan sonra yabancıdizizle sitesinde bulabilirsin çoğunu ..

indirip izlemek daha iyi oluyor görüntü kalitesi açısından o şekildede izleyebilirsin

şu anda tavsiye edebileceğim yeni başlayan true detective var daha 3. bölüm yayınlandı imdb puanı 9,5 gibi çok yüksek ve kaliteli bir dizi başlamadıysan mutlaka başla derim hem güncel birlikte değerlendiririz diziyi?
Bu hafta başlayacağım çok sağol,sen beğendiysen bende beğenirim.:)