Showtime Shameless 4. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
72f650cc0f9201c43bbf9e975d6cff99.jpg

Ekranların en utanmaz ailesi geri döndü...

İngiltere'deki yayınlanan Shameless'tan uyarlanan ve Showtime'da yayınlanan, başrollerini Emmy Rossum ve William H. Macy'nin paylaştığı Amerikan Shameless'ının 4. sezonla ilgili bölüm yorumlarını, paylaşımlarını bu başlıktan yapabilirsiniz...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İlk bölümü şimdiden yayınlamış yine Showtime dayanamayıp. :):)
Bakmamiştim torente bugun dayanamayıp indirmem inş:A Neden böyle yapıyorlar ki Sanki çok matah bi reyting alıyor :confused: Dizinin en az 3m'lik izleyicisi olması lazım:(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bakmamiştim torente bugun dayanamayıp indirmem inş:A Neden böyle yapıyorlar ki Sanki çok matah bi reyting alıyor :confused: Dizinin en az 3m'lik izleyicisi olması lazım:(
İlk bölümünün muhabbeti yayılsın o sırada belki Showtime abonesi olmak isteyen çıkar diye mi düşünüyorlar acaba? :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İlk bölümünün muhabbeti yayılsın o sırada belki Showtime abonesi olmak isteyen çıkar diye mi düşünüyorlar acaba? :D
Haftaya altın küre mi ne varmiş birde HBO dizisi filan başlıyor :F İlk bölüm güme gitmesin diye de olabilir :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ekli dosyayı görüntüle 28009

Ekranların en utanmaz ailesi geri döndü...

İngiltere'deki yayınlanan Shameless'tan uyarlanan ve Showtime'da yayınlanan, başrollerini Emmy Rossum ve William H. Macy'nin paylaştığı Amerikan Shameless'ının 4. sezonla ilgili bölüm yorumlarını, paylaşımlarını bu başlıktan yapabilirsiniz...

izlediğim tek komedi yabancılar ve yerliler arasında (gerçi dramdan sayılıyormuş her ne hikmetse onu anlamadım)
bekliyoruz izleyeceğim yalnız şu dizimag sıkıntısını yine çekeceğiz demektir ?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
izlediğim tek komedi yabancılar ve yerliler arasında (gerçi dramdan sayılıyormuş her ne hikmetse onu anlamadım)
bekliyoruz izleyeceğim yalnız şu dizimag sıkıntısını yine çekeceğiz demektir ?
Bu dizi TR'de populer sıkıntı çekmezsin bence:X Bazı dram sahneleri üst düzey oldugundan komedi yönünü bastiriyor 2 kere dramdan say onlari:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu dizi TR'de populer sıkıntı çekmezsin bence:X Bazı dram sahneleri üst düzey oldugundan komedi yönünü bastiriyor 2 kere dramdan say onlari:X

frank ın büyük kızı başka filmde veya dizide oynadımı bilemiyorum? çok süper oyuncu ben frankla birlikte büyük kıza hayranım :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Fiona? Herkes ona hayran:) Böyle bi ablan olsa ne anaya ihtiyaç olur ne babaya:)

fiona ismini bir shrekte sevmiştim birde bu dizide:))

ailenin herşeyi ama işini yaparkende çok doğalmış gibi hiç sıkılmadan heryere koşturuyor normal sıradan işlermiş gibi her işin altında kalkıyor tapılası kadın :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
fiona ismini bir shrekte sevmiştim birde bu dizide:))

ailenin herşeyi ama işini yaparkende çok doğalmış gibi hiç sıkılmadan heryere koşturuyor normal sıradan işlermiş gibi her işin altında kalkıyor tapılası kadın :))
Bence de. Fioan'ın doğalliği diziyi izlettiren en büyük etken. İngiltere yapımı uyarlama bu dizi ordaki Fiona ile karşilaştirmak isterdim:X (yada bi ara bakayım)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bence de. Fioan'ın doğalliği diziyi izlettiren en büyük etken. İngiltere yapımı uyarlama bu dizi ordaki Fiona ile karşilaştirmak isterdim:X (yada bi ara bakayım)

bence ingiliz versiyonu asla amerika tarzına yaklaşamaz ingilizler çok tutucu bazı konularda bizim shamelesste en sevdiğimiz yerler zorlukların içindeki serbestlik özgür yaşam fiona hem işini yaparken aynı zamanda aşkınıda yaşıyor nefretinide kusuyor sevgisinide gösteriyor fırtınalı bir hayat tarzı var ingilizler daha katı kuralcı ve geleneklere bağlı insanlar eminim ingiliz versiyonunda aynı tadı asla alamayacağız?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04 B01;

Dayanamadım düşen bölümü izledim. İyi ki de izlemişim.Özlemişim Fiona'mı :love1: @OzaN @destere

Dizi kadro eksik başladı ama bi o kadar da büyümüşler:F Ergen sorunlar ne kadar baş gösterir bilmem ama Debbie'den bişeyler(kaza kurşunları) bekliyorum :A

Dedim ya dizi eksik kadro başladı diye Ian'ı hiç göstermediler ve Steve'i. Steve umarım çıkmıştır sevemediğim karakter, Fiona'm yenisiyle daha mutlu daha zengin:F

Frank'i komşu polis buldu eve getirdi acayip çökmüş bitap olmuş:( Sevmesem de üzüldüm. Bu arada Gallagher'lardan öğreneck çok şeyimiz varmiş:F "Ağzınla iç başka tarafınla değil" sözünü hayata geçiren isim Frank Gallagher:X Tarihe not düşün:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
S04 B01;

Dayanamadım düşen bölümü izledim. İyi ki de izlemişim.Özlemişim Fiona'mı :love1: @OzaN @destere

Dizi kadro eksik başladı ama bi o kadar da büyümüşler:F Ergen sorunlar ne kadar baş gösterir bilmem ama Debbie'den bişeyler(kaza kurşunları) bekliyorum :A

Dedim ya dizi eksik kadro başladı diye Ian'ı hiç göstermediler ve Steve'i. Steve umarım çıkmıştır sevemediğim karakter, Fiona'm yenisiyle daha mutlu daha zengin:F

Frank'i komşu polis buldu eve getirdi acayip çökmüş bitap olmuş:( Sevmesem de üzüldüm. Bu arada Gallagher'lardan öğreneck çok şeyimiz varmiş:F "Ağzınla iç başka tarafınla değil" sözünü hayata geçiren isim Frank Gallagher:X Tarihe not düşün:X

katlettin diziyi spoi u okuduk niyeyse:))

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3. sezondaki son iki bölümü de izledim. Özellikle son bölüm iyiydi ve her karakterle ilgili kritik değişimler oldu. Merak ettim nasıl toparlayacaklarını.

Yakında izlemeye başlarım 4. sezon bölümlerini de ama muhtemelen günü gününe izlemeyip 2-3 haftada bir 2-3 bölüm şeklinde izleyeceğim. :):)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
3. sezondaki son iki bölümü de izledim. Özellikle son bölüm iyiydi ve her karakterle ilgili kritik değişimler oldu. Merak ettim nasıl toparlayacaklarını.

Yakında izlemeye başlarım 4. sezon bölümlerini de ama muhtemelen günü gününe izlemeyip 2-3 haftada bir 2-3 bölüm şeklinde izleyeceğim. :):)

Community'i izle hadi, bunları izlerken onu unuttun :D