ATV Sen Anlat Karadeniz - Dizi Yorumları

Ahaha hangisiydi ki o kaçırmışım. :F

Bir şey olmaz atv'de. :A

Dirilişini geçiyor işte lekelendiğine sevin :A

Bugun bir haber acayım bari hasetinden catla:A

Aaa bu saatden sonra uğraşamam yarın :A :A :A
neyse bu haftalık da bu ka :X şimdi @Harunnn60 , @destere yi gebertip denize atmıştır diye düşünüyorum ama olur da harun safozu becerememişse o işi şu videonun 1. dk sindeki gibi hazır olun canlarım @destere gelirse uzun zamandır ortalıkta olmadığı için @Çiğdem- le forumun ortasında sevişmeye falan kalkarlar zaten hogatha eline kırbacı almış destoşuna şaplatmak için bekliyormuş :A @kerem @MasacRE- @Aserat @Ahmed

neyse bu haftalık da bu ka :X şimdi @Harunnn60 , @destere yi gebertip denize atmıştır diye düşünüyorum ama olur da harun safozu becerememişse o işi şu videonun 1. dk sindeki gibi hazır olun canlarım @destere gelirse uzun zamandır ortalıkta olmadığı için @Çiğdem- le forumun ortasında sevişmeye falan kalkarlar zaten hogatha eline kırbacı almış destoşuna şaplatmak için bekliyormuş :A @kerem @MasacRE- @Aserat @Ahmed
Ohh gidiş saatin geldimi hadi selametlen,see you tatlım :A

Ohh gidiş saatin geldimi hadi selametlen,see you tatlım :A
Aaa şimdi gördüm @serhatt :A :A :A

İyi bari ben gidince gitmiş şimdi rahatça dolaşalım forumda :Z:Z:Z

Deniz Yıldızı ve Unutma Beni'deki çocuk gelmiş diziye sevindim bir ismi daha yolladık Ankara dışına. :A:A

Dizi aşırı saçma olmaya başladı ya. Artık ilk bölümlerdeki havayı alamıyorum. Güç bela izliyorum diziyi. Diziye bir değişiklik şart yoksa seneye çökmeleri beni hiç şaşırtmaz. Hele bir de TRT reytingden çıkınca bunların oranlarının artması beni aşırı korkutuyor.