ATV Sen Anlat Karadeniz - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Ooo tek başıma zor oluyordu bu diziyi kötülemek @Forumdash @eskici @xemrexxx savunmaya geçiyorlardı sen de bana güç olursun cnm :A :A :A

Noyan geldi bir tarihi fark yesinlerde görsünler , Aaa Ertuğruluda sevmiyordun ama düşmanımın düşmanı dostumdur de :A :A :A
@mrt-06 in geçmişi kötü :A Mahsun dizisi kendi kanalına geçince övdü :F:F O yuzden bu posttan başka post kasmasın bu konuda :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Ooo tek başıma zor oluyordu bu diziyi kötülemek @Forumdash @eskici @xemrexxx savunmaya geçiyorlardı sen de bana güç olursun cnm :A :A :A

Noyan geldi bir tarihi fark yesinlerde görsünler , Aaa Ertuğruluda sevmiyordun ama düşmanımın düşmanı dostumdur de :A :A :A
Kendini tekrar ediyor dizi daha kaç bölüm oldu izleyici hep aynı olaylar oluyor diye yorumlar yapıyor yeni sezonda hızla düşer bu iş. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
İlk sezondan düştü zaten cnm :A Ab 10 civarına indi , 20 gören Totel de 10 a doğru gerilemeye başladı :A Seneye erken final eder :A :A :A @Forumdash
20 gören dizi oldu mu hiç acaba:A Hep 20de kalacak hali yoktu. Dizinin ortalamasını çıkarın 15 reyting filan çıkar:A Düştü demek için ortalamasından en az 5 reyting düşük olmalı gelen sonuçlar:A @mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
İlk sezondan düştü zaten cnm :A Ab 10 civarına indi , 20 gören Totel de 10 a doğru gerilemeye başladı :A Seneye erken final eder :A :A :A @Forumdash
Kesinlikle. Konu yok zaten bir manyak herif var kıza işkence ediyor. :F

Senid sdd bozuk oldugu için ne kadar güvenilir bilemem:A

Kaçıncı bölümde bıraktınız?
Bölüm olarak hatırlamıyorum ama küçük çocuğu kaçırmışlardı ormanda aradılar ondan sonra bir bölüm daha baktık sonra bir daha izlemedik. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kesinlikle. Konu yok zaten bir manyak herif var kıza işkence ediyor. :F

Bölüm olarak hatırlamıyorum ama küçük çocuğu kaçırmışlardı ormanda aradılar ondan sonra bir bölüm daha baktık sonra bir daha izlemedik. :D
Ben genelde severim piskopat kötü adamları ama bu dizinin kötü adamı içi boş :A

Duygu yok sırf kabakuvvetle olmuyor son yılların en başarısız kötü karakteri olabilir , Berk Hakman la birlikte oda Star da bocaladı :A :A :A @Forumdash

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Ben genelde severim piskopat kötü adamları ama bu dizinin kötü adamı içi boş :A

Duygu yok sırf kabakuvvetle olmuyor son yılların en başarısız kötü karakteri olabilir , Berk Hakman la birlikte oda Star da bocaladı :A :A :A @Forumdash
Ben zaten RTÜK'e şikayet ettim bu diziyi Çukur da öpüşme var diye kaç kez ceza kestiler bu dizide ne işkenceler yapıldı ceza yok neden? Kanaldan dolayı herhalde.:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben zaten RTÜK'e şikayet ettim bu diziyi Çukur da öpüşme var diye kaç kez ceza kestiler bu dizide ne işkenceler yapıldı ceza yok neden? Kanaldan dolayı herhalde.:A
Aaa gerçekten mi eline sağlık :A @Forumdash

Karadenizli olarak bu dizinin ismi beni rahatsız ediyor bir an önce bitirmeliyiz el birliğiyle :A