ATV Sen Anlat Karadeniz - Dizi Yorumları

Ooo tek başıma zor oluyordu bu diziyi kötülemek @Forumdash @eskici @xemrexxx savunmaya geçiyorlardı sen de bana güç olursun cnm :A :A :A

Noyan geldi bir tarihi fark yesinlerde görsünler , Aaa Ertuğruluda sevmiyordun ama düşmanımın düşmanı dostumdur de :A :A :A
@mrt-06 in geçmişi kötü :A Mahsun dizisi kendi kanalına geçince övdü :F:F O yuzden bu posttan başka post kasmasın bu konuda :F

Ooo tek başıma zor oluyordu bu diziyi kötülemek @Forumdash @eskici @xemrexxx savunmaya geçiyorlardı sen de bana güç olursun cnm :A :A :A

Noyan geldi bir tarihi fark yesinlerde görsünler , Aaa Ertuğruluda sevmiyordun ama düşmanımın düşmanı dostumdur de :A :A :A
Kendini tekrar ediyor dizi daha kaç bölüm oldu izleyici hep aynı olaylar oluyor diye yorumlar yapıyor yeni sezonda hızla düşer bu iş. :A

İlk sezondan düştü zaten cnm :A Ab 10 civarına indi , 20 gören Totel de 10 a doğru gerilemeye başladı :A Seneye erken final eder :A :A :A @Forumdash
20 gören dizi oldu mu hiç acaba:A Hep 20de kalacak hali yoktu. Dizinin ortalamasını çıkarın 15 reyting filan çıkar:A Düştü demek için ortalamasından en az 5 reyting düşük olmalı gelen sonuçlar:A @mrt-06

İlk sezondan düştü zaten cnm :A Ab 10 civarına indi , 20 gören Totel de 10 a doğru gerilemeye başladı :A Seneye erken final eder :A :A :A @Forumdash
Kesinlikle. Konu yok zaten bir manyak herif var kıza işkence ediyor. :F

Senid sdd bozuk oldugu için ne kadar güvenilir bilemem:A

Kaçıncı bölümde bıraktınız?
Bölüm olarak hatırlamıyorum ama küçük çocuğu kaçırmışlardı ormanda aradılar ondan sonra bir bölüm daha baktık sonra bir daha izlemedik. :D

Kesinlikle. Konu yok zaten bir manyak herif var kıza işkence ediyor. :F

Bölüm olarak hatırlamıyorum ama küçük çocuğu kaçırmışlardı ormanda aradılar ondan sonra bir bölüm daha baktık sonra bir daha izlemedik. :D
Ben genelde severim piskopat kötü adamları ama bu dizinin kötü adamı içi boş :A

Duygu yok sırf kabakuvvetle olmuyor son yılların en başarısız kötü karakteri olabilir , Berk Hakman la birlikte oda Star da bocaladı :A :A :A @Forumdash

Ben genelde severim piskopat kötü adamları ama bu dizinin kötü adamı içi boş :A

Duygu yok sırf kabakuvvetle olmuyor son yılların en başarısız kötü karakteri olabilir , Berk Hakman la birlikte oda Star da bocaladı :A :A :A @Forumdash
Ben zaten RTÜK'e şikayet ettim bu diziyi Çukur da öpüşme var diye kaç kez ceza kestiler bu dizide ne işkenceler yapıldı ceza yok neden? Kanaldan dolayı herhalde.:A

Ben zaten RTÜK'e şikayet ettim bu diziyi Çukur da öpüşme var diye kaç kez ceza kestiler bu dizide ne işkenceler yapıldı ceza yok neden? Kanaldan dolayı herhalde.:A
Aaa gerçekten mi eline sağlık :A @Forumdash

Karadenizli olarak bu dizinin ismi beni rahatsız ediyor bir an önce bitirmeliyiz el birliğiyle :A

Forum İstatistikleri

Konular
171,733
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94