Klasik Seinfeld - Dizi Yorumları

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Abartıyorum çünkü anlaşılmak istiyorum... ARCANE öyle bir başyapıt... 20 30 yılda bir gelecek klasik yapımlardan... O kadar mükemmel ve kusursuz...
O kadar abarttın ki, haftaya başlarım muhtemelen. :A Tabii senin gibi yükseleceğimi sanmıyorum ama, yine de izleyeceğim. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yani kesin öyledir de ben acikcasi pek gülemedim. :D
Emin ol, dizinin forumdaki en büyük hayranı olan @xdragxx de sonradan alışmıştır, başta o da gülmemiştir. :A The Office'e ele alalım, o da ilk sezonunda güldürmedi pek. Başlarda bu tarz sitcom dizileri alışmadığın için güldürmez ama sonraki sezonlarda alıştıkça, bir de karakterler oturdukça zaman içerisinde güldürmeye başlar. :A The Office'te mesela Michael Scott karakterine alışmak zor oluyor, zamanla alışıyorsun. Bu arada sitcom dizileri sakin ola ki dublajlı izleme, gram güldürmez. Sitcom dizileri dublajlı asla ama asla izlenmez. :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
O kadar abarttın ki, haftaya başlarım muhtemelen. :A Tabii senin gibi yükseleceğimi sanmıyorum ama, yine de izleyeceğim. :A
Sen zaten odunsun yükselmezsin tabi böyle trajik epik hikayelere... Ama kalitesinin hakkını verirsin heralde... 6 yılda (tabi pandemi etkisi de var) bu son haline ulaşmış bir prodüksiyondan bahsediyoruz... :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sen zaten odunsun yükselmezsin tabi böyle trajik epik hikayelere... Ama kalitesinin hakkını verirsin heralde... 6 yılda (tabi pandemi etkisi de var) bu son haline ulaşmış bir prodüksiyondan bahsediyoruz... :A
Sen kütüksün, bu yüzden suyun üstünde rahatlıkla yükselebiliyorsun, o hesap. @Maskeli Fedai için "kütük" deniyor ama esas kütüğümüz sensin. :A İzlemeden de yükselemem ki, önce bir izlemem lazım. İçeriği de önemli, görsellik muazzamdır tabii, yoksa ilgi görmezdi. :A IMDb'de inanılmaz ilgi de görüyormuş. Puanları çok yüksek, hele de sezon finali. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sen kütüksün, bu yüzden suyun üstünde rahatlıkla yükselebiliyorsun, o hesap. @Maskeli Fedai için "kütük" deniyor ama esas kütüğümüz sensin. :A İzlemeden de yükselemem ki, önce bir izlemem lazım. İçeriği de önemli, görsellik muazzamdır tabii, yoksa ilgi görmezdi. :A IMDb'de inanılmaz ilgi de görüyormuş. Puanları çok yüksek, hele de sezon finali. :A
Ben kütük falan değilim her eseri böyle sevmem... :A İzlemeden ben de yükselmemiştim zaten izledikten sonra yükseldim ve tüm çevreme zühur ettim bu eseri... Herkese izleyin diye baskı yaptım, mevzu tam olarak bu. :A İçerik de mükemmel sen merak etme... CGI veya görsellik odaklı değil sadece... Hikaye de müthiş işlenmiş... Aldığı puanları sonuna kadar hak ediyor...

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben kütük falan değilim her eseri böyle sevmem... :A İzlemeden ben de yükselmemiştim zaten izledikten sonra yükseldim ve tüm çevreme zühur ettim bu eseri... Herkese izleyin diye baskı yaptım, mevzu tam olarak bu. :A İçerik de mükemmel sen merak etme... CGI veya görsellik odaklı değil sadece... Hikaye de müthiş işlenmiş... Aldığı puanları sonuna kadar hak ediyor...
Övdüğün eserleri de genelde 10/10 yapıyorsun, 10'dan aşağı olmuyor. Yani bu şekilde birçok sevdiğin film ya da dizin olabilir. :A O açıdan "kütük" dedim, yoksa tabii her şeyi beğendiğini söylemedim. :A Tabii bana göre çok daha fazla beğeniyorsun birçok şeyi, yere göğe de sığdıramıyorsun. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Övdüğün eserleri de genelde 10/10 yapıyorsun, 10'dan aşağı olmuyor. Yani bu şekilde birçok sevdiğin film ya da dizin olabilir. :A O açıdan "kütük" dedim, yoksa tabii her şeyi beğendiğini söylemedim. :A Tabii bana göre çok daha fazla beğeniyorsun birçok şeyi, yere göğe de sığdıramıyorsun. :A
Birçok şey değil sadece belli şeyler... :A 10/10 verdiğim eser sayısını saydım az önce, diziler filmler dahil 63 falan. 800 900 arası eser izlemiş biri için 63 tane 10 puan vermek öyle dediğin gibi birçok tanımını kapsamıyor... Veya çok daha fazla beğenip yere göğe sığdırmama tanımını da kapsamıyor... :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Breaking Bad'in ünlü oyuncusu Bryant Cranston, Seinfeld'te birlikte oynadıkları Julia Louis-Dreyfus ile Emmy ödül töreninde karşılaşır. Veep'ten ödül kazanan Julia Louis-Dreyfus'un Bryan Cranston'la sürpriz sonlu o görüntüleri:

@bazinga, @Tolstoyevski, @Dosi, @HeisenBerg, @Sherlock, @MasacRE, @MEnes, @xdragxx.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Güldürdün

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Breaking Bad'in ünlü oyuncusu Bryant Cranston, Seinfeld'te birlikte oynadıkları Julia Louis-Dreyfus ile Emmy ödül töreninde karşılaşır. Veep'ten ödül kazanan Julia Louis-Dreyfus'un Bryan Cranston'la sürpriz sonlu o görüntüleri:

@bazinga, @Tolstoyevski, @Dosi, @HeisenBerg, @Sherlock, @MasacRE, @MEnes, @xdragxx.
Gençlik yıllarımda canlı izlemiştim bu töreni, iyiydi. :A

Bu arada Bryan Cranston tarihte en çok drama erkek oyuncu Emmy'si kazanan iki kişiden biri, Julia Louis-Dreyfus ise tarihte en çok komedi kadın oyuncu Emmy'si kazanan kişi. Tarihi bir buluşma yani. :A

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Gençlik yıllarımda canlı izlemiştim bu töreni, iyiydi. :A

Bu arada Bryan Cranston tarihte en çok drama erkek oyuncu Emmy'si kazanan iki kişiden biri, Julia Louis-Dreyfus ise tarihte en çok komedi kadın oyuncu Emmy'si kazanan kişi. Tarihi bir buluşma yani. :A
2014 yılında Emmy olmuş, yani sen o sıra 20'li yaşların başlarındaydın. :A Bryan Cranston'un 2014'te bıyık bıraktığını düşünürsek, o sıra Trumbo çekiliyormuş. :A Breaking Bad bitiyor, ödül üstüne ödül alıyor, sonra Veep'teki başrol kadın oyuncuya ödül veriyor ve o sıra Trumbo'da oynadığı için bıyıklı. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2014 yılında Emmy olmuş, yani sen o sıra 20'li yaşların başlarındaydın. :A Bryan Cranston'un 2014'te bıyık bıraktığını düşünürsek, o sıra Trumbo çekiliyormuş. :A Breaking Bad bitiyor, ödül üstüne ödül alıyor, sonra Veep'teki başrol kadın oyuncusuna ödül veriyor ve o sıra Trumbo'da oynadığı için bıyıklı. :A
Şu törenin üzerinden 7 küsür yıl geçtiğine inanamıyorum, zaman acımasız bir hızda ilerliyor. :A

Evet Trumbo hazırlığında gibi gözüküyor. :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şu törenin üzerinden 7 küsür yıl geçtiğine inanamıyorum, zaman acımasız bir hızda ilerliyor. :A

Evet Trumbo hazırlığında gibi gözüküyor. :A
Bryan Cranston tam şov adamı; hem çıkar aslanlar gibi rolünü yapar, hem de şov yapıp renkli kişiliğini ortaya çıkarır. Yaşı 60 bile değildi bu sıra, 58 yaşındaydı. Yaşından genç davranıyor hep. :A Bu arada Türkiye'de bunu yapmaya kalksa, anında linç ederlerdi. İnsan bu detayı da düşünmeden edemiyor. :A

• Güldürdün

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bryan Cranston tam şov adamı; hem çıkar aslanlar gibi rolünü yapar, hem de şov yapıp renkli kişiliğini ortaya çıkarır. Yaşı 60 bile değildi bu sıra, 58 yaşındaydı. Yaşından genç davranıyor hep. :A Bu arada Türkiye'de bunu yapmaya kalksa, anında linç ederlerdi. İnsan bu detayı da düşünmeden edemiyor. :A
Şahane bir adam gerçekten, en sevdiğim oyunculardan. Hem komedide hem dramada aşırı başarılı. Oyunculuk dışında günlük hayatında da aşırı renkli, eğlenceli biri. :A

Türkiye ile arada uçurum var bu gibi şeylerde. :A

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şahane bir adam gerçekten, en sevdiğim oyunculardan. Hem komedide hem dramada aşırı başarılı. Oyunculuk dışında günlük hayatında da aşırı renkli, eğlenceli biri. :A

Türkiye ile arada uçurum var bu gibi şeylerde. :A
HIMYM'da Ted'in patronu olmuştu, işin ilginci Bob Odenkirk de olmuştu. :A Komedi oynuyor, bu adamın nasıl dram yaptığına şaşırıyorsun ya da tersi. :A

Bu olaydan sonra sahne hayatı bitmişti muhtemelen Türkiye'de olsa, eşi de boşamıştı direkt. 1989 yılından bu yana evli, şimdi boşanmışlardı o sahneden sonra. :A Hollywood'un şovu bile şov olduğu anlaşılıyor, orası çok iyi. :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
  • Güldürdün