Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
O değil de yayına iki gün kaldı hala 5. bölüm fragmanı verilmedi? :T:
Bu hafta yeni bölüm verilmeyecek galiba, hala fragman verilmedi :A
Ayrıca dizinin YouTube kanalında ne son bölüm var, ne de son bölümden sahneler. Hayır bir de yeni dizi, bu ne özensizlik anlamadım.
10 reytinge güveniyorlar. :D
5. BÖLÜM 1. FRAGMANI

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Bu hafta yeni bölüm verilmeyecek galiba, hala fragman verilmedi :A
Ayrıca dizinin YouTube kanalında ne son bölüm var, ne de son bölümden sahneler. Hayır bir de yeni dizi, bu ne özensizlik anlamadım.

İyide sen diyorsun son bölümden sahneler yok diye sadece son bölüm yok diye özensizmi oluyorlar :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Bu aptal kanald kırk yılda yüksek reytingler alan bir dizi tutturdu pazartesi günü 1.fragman yeni geliyor ben aptal kanald nin yerinde olsam bölüm bittiği gibi hemen fragmanı basarım 2. Fragmanı da cuma cumartesi akşamı basarım
Arkadaşlar fragmanlar bu kadar önemli değil emin olun. Sadakatsiz başlamadan 1 fragmanla tanıtım yaptı hep son haftada çıktı bölüm fragmanı ve 7 reyting ile açılış yaptı. Şeref Sözü 7-8 fragman verdi başlamadan sonucu biliyorsunuz. Kırmızı Oda geç fragman verdiği haftada 11 reyting aldı. Bu kadar takılmayın bu işe.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Arkadaşlar fragmanlar bu kadar önemli değil emin olun. Sadakatsiz başlamadan 1 fragmanla tanıtım yaptı hep son haftada çıktı bölüm fragmanı ve 7 reyting ile açılış yaptı. Şeref Sözü 7-8 fragman verdi başlamadan sonucu biliyorsunuz. Kırmızı Oda geç fragman verdiği haftada 11 reyting aldı. Bu kadar takılmayın bu işe.
Aslında haklısın ya

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İzlemeni tavsiye ederim pişman olmazsın zeynep :A
Yok ben gidişatı biliyorum zaten. Arada kısa kısa videolarla idare ederim :A zamanımı başka şeylere harcarım.
Ben yarı yolda bırakmadım sadece 2.sezona bir türlü başlayasım yok herkes tüm hikaye ilk sezonda bitti diyor. :A
Yani orası öyle ama ama 2. sezon kısmını bize biraz acitasyon yolu ile uyarlarlar :A

5. Bölüm Fragmanına baktım, biraz karışık gidiyorlar :A (komşusu ile buluşma :A)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Yok ben gidişatı biliyorum zaten. Arada kısa kısa videolarla idare ederim :A zamanımı başka şeylere harcarım.

Yani orası öyle ama ama 2. sezon kısmını bize biraz acitasyon yolu ile uyarlarlar :A

5. Bölüm Fragmanına baktım, biraz karışık gidiyorlar :A (komşusu ile buluşma :A)

Sen bilirsin :A orjinalinde dediğin sahne vardı ya zeynep o olacak gibi bu bölümde :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

İzlenir mi 2.sezon onu söyle bana. :A

Meşhur yemek sahnesi 5. bölümde olmamış ama fragmana koydukları sahne de güzel aslında. Bence senin dediğin gibi 10.bölüme kadar yolu var o sahnenin. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İzlenir mi 2.sezon onu söyle bana. :A

Meşhur yemek sahnesi 5. bölümde olmamış ama fragmana koydukları sahne de güzel aslında. Bence senin dediğin gibi 10.bölüme kadar yolu var o sahnenin. :A
İzlenir izlenir, 5. Bölümden çok daha iyi bir sahne var intikam olayı olarak yani daha iyi bir sahne var.
5. Bölüm yemek sahnesi efsane ama sonrasında koca hamile sevgilisi ile mutlu mesut oldu sonuçta ve ben tatmin olmamıştım
ve final kısmının sonuda ilginçti.
İkinci sezon ilk sezonun altında ama izlenmeye değer sahneler var :D

• Harika
Reactions: Özgür