Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

Aria cw dizisine başrol olacakmiş seneye:A
@mrt-06 birde emilyde gelse diyor karınca ordusu gibi cw kanalımızamı sarıcaklar :(

aa flashta senin müzikaldakı çocuk geldi emre flash ve süpergirl müzikal şarkı söylediler :A
Ben Emily istiyordum evet, tam süper kahraman imajı var çünkü. Keşke SuperGirl'ün bacısı olarak gelse. :F

How I Met Your Mother'ı izliyorum 7. sezon finali galiba anneyi görecem. :A

Ben Emily istiyordum evet, tam süper kahraman imajı var çünkü. Keşke SuperGirl'ün bacısı olarak gelse. :F

How I Met Your Mother'ı izliyorum 7. sezon finali galiba anneyi görecem. :A
fantastik dizi değilmiş galiba komediymiş aria kanalımızı batırıcak ayoll bir sen @xemrexxx izler aa @destere de çekeriz belki cw e aria var diye :A

Efsane dizimizin son sezonun 2. yarısı yani 11. bölümü 18 Nisan'da yayınlanacakmış. :Z @xemrexxx @destere @Çiğdem- @cookies
sabırsızlıkla bekliyoruz finalde alison ölür umarım :)

fantastik dizi değilmiş galiba komediymiş aria kanalımızı batırıcak ayoll bir sen @xemrexxx izler aa @destere de çekeriz belki cw e aria var diye :A
senin için üzgünüm cnm ama @xemrexxx ve @destere de izlediğini düşününce seviniyorum desterenin kızları bitiyor sonunda diye :A :A :A
hannoştada süper kahraman özellikleri var onuda bekliyoruz fantastik dizilere ayrıca spoşun neyi eksik o da gelsin mona ile alison gelmesin diğerleri gelebilir :)

hannoştada süper kahraman özellikleri var onuda bekliyoruz fantastik dizilere ayrıca spoşun neyi eksik o da gelsin mona ile alison gelmesin diğerleri gelebilir :)
Komedi olmaz cidden yakışmaz. :(

Yine anneyi göremedim ya 8 sezon oldu ayıptır. :F
spencerdan mesaj var @Çiğdem- i gebertin diyor güzel kızı kırmak olmaz :A

ne diyo tam anlamadım ama şu pencerede gördüğünüz binalarda ne biçim halvet yapılır tarzı bişeyler söylüyor :)
palayfest diyi bir şey varmış aria ile spencer katılmıyormuş işleri varmış aria da video göndermiş böyle :)) o yüzden fanlardan özür diliyor gelemediği için

aria geliyormuş cw e komedi dizisiymiş cw e transfer ediyoruz seni ayoll :A

aria geliyormuş cw e komedi dizisiymiş cw e transfer ediyoruz seni ayoll :A
dua et hannoşta gelsin onun sayesinde caleb parlağınada kavuşursun :)
palayfest diyi bir şey varmış aria ile spencer katılmıyormuş işleri varmış aria da video göndermiş böyle :)) o yüzden fanlardan özür diliyor gelemediği için
paleyfest in twitter daki konusuna baktımda her taraf pll ile dolu ama doloresle ilgili tek haber yok son anda westworld etkinlikten çıkarılmışmıydı acaba ? :)

paleyfest in twitter daki konusuna baktımda her taraf pll ile dolu ama doloresle ilgili tek haber yok son anda westworld etkinlikten çıkarılmışmıydı acaba ? :)
sosyal medyaya bakarsan tabi göremezsin :A

sosyal medyaya bakarsan tabi göremezsin :A

Komedi olmaz cidden yakışmaz. :(

Yine anneyi göremedim ya 8 sezon oldu ayıptır. :F
aaa asıl caleb gelse cw e onun için pll yan dizisi izlemiştim fantastik diziyede alışkın cw e bekliyoruz ayoll :Z:Z:Z

Şimdi How I Met Your Mother'ı izlerken gördüm, bizim Hanna konuk geldi. Yine muhteşem. :love1: @xemrexxx @destere @Çiğdem-

37pZ6r.png