Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
ABC Family'nin büyük ilgi gören gençlik dizisi Pretty Little Liars altıncı sezonuna başladı.

Şu sıralar ülkemizde de yeni başlayacak uyarlama dizisi gündemde olan Pretty Little Liars ile ilgili 6. sezon yorumlarını sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

pretty-little-liars-season-6-spoilers-as-true-identity-more-ezra-and-a-liar-to-get-married.jpeg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
resmi @Çiğdem- seçti galiba:F
neyse 6x1 i izledim
charles iyi direndi ama 3 haftada çözüldü olaylar
kızlar 3 hafta kafayı yemeden aklı başında kalabildi
charles jasonın ikizi bence çocukken akıl hastanesine gönderilen çocuk :D
yeni bir kız geldi sara :D alison ın kaybolduğu gün öldürülmüştü bulundu o da :D

@MelankoliK @cookies @Forumdash
potterheadi de etiketleyin biriniz ben engelledim kendisini .D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
resmi @Çiğdem- seçti galiba:F
neyse 6x1 i izledim
charles iyi direndi ama 3 haftada çözüldü olaylar
kızlar 3 hafta kafayı yemeden aklı başında kalabildi
charles jasonın ikizi bence çocukken akıl hastanesine gönderilen çocuk :D
yeni bir kız geldi sara :D alison ın kaybolduğu gün öldürülmüştü bulundu o da :D

@MelankoliK @cookies @Forumdash
potterheadi de etiketleyin biriniz ben engelledim kendisini .D
hhahaha tatlı küçük yalacıların çirkin kızları orjinal kızlarıda etkilemişler belliki bunlarada bir çirkinlik gelmiş :F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.sezon 1.bölüm izledim @Ahmad sende izlediğinde yorumuma bakar yorum yaparsın :A @MelankoliK @xemrexxx @adımutlulukk

1.bölüm ayy öncelikle küçük tatlı yalancılar la nerdeyse alakası yok sadece dizinin türkçe versionu okadar türk versindokı karakterlerin huyları hep değişik ayrıca orjinalda tam gençlik dizisi havası var gerginlikle hiç alakası yok türk versionda boş yere gergin bilim kurgu yaratılmıs şu orjinal gibi gençlik tadında daha iç açıcı verseydiler tutardı
spoi yorumum
hanna ymış asıl hırsızlık yapan ebru denen kızın alakası yok moyayıda gördüm hannanın en yakın arkadaşı gibi bencede türk versinda olmalıydı @xemrexxx ayrıca ebryu canlandıran kızında lezbiyen kız sevgilisi var herhalde ama oda türk versionda halıyle yok:F aslıyla öğretmeni çok farklı tanışmıs öyle hırsızlık olayları yokmuş ayrıca a alison kesinlikle kızlara hepimizin sırları var dedi ve onların sırllarını sadece alison bliyor tek tek onlara mesajlarda bildiriyor ebru olan kızada benden başka öptüğün birisinimi buldun dedi ordanda analsılıyor alison olduğu ama orjinalda hala a kim olduğu ortaya çıkmadı değilmi @xemrexxx :F
kısa saçlı kızın aşık olduğu adam bıyıksız be ve yakısıklı ayrıca kızıda şıkıstırmıyor araları iyi neden türk versionda çirkin herif koymuşlar ve kızı taciz ediyor orjinalde herşey daha iyi :F

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
4.sezona kadar işlemişler bizim yerlisinde :D

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
1. Sezon - 1. Bölüm

Şimdi izledim ilk bölümü. @Çiğdem- sen türk versionla alakası yok demişsin ama ben pek katılmıyoum. Evet türk versionda baya değişiklikler yapmışlar ama senaryo gidişatı olarak ilk bölümler baya benziyordu. Tabii türk version süre olarak 2 katı fazla olduğu için biraz uzatmalar yapmışlar anladığım kadarıyla.
Türk versionun yabancıdan en büyük farkı ise türk versionda daha çok gerilim havası olması idi bence.

İlk kaybolma sahnesi bence türk versionda daha korkutucu idi. Orjinal'de ise o sahneler çok çabuk geçti.
Emily karakteri şimdi Alison ile mi sevgili olmuş eskiden orasını anlamadım? @Çiğdem- (b)
Emily çok çabuk o komşudaki kızla kaynaştı ama o kız pek iyi birisine benzemiyor. Bakalım neler olacak ikisi arasında.
Türk versionda Emily hırsız idi ama orjinalinde Hanna hırsızlık yapıyor. Bu kısıma şaşırdım ben de.
Ezra ile Aria daha ilk tanışmdan öpüşdüler. Kızlar arasında en az beğendiğim Aria oldu şimdilik.
Spencer pek türk versiondaki kız gibi değil. Ablasının sevgilisine kendisi baya yakınlık veriyor. :D

Puanım - 7.5/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1. Sezon - 1. Bölüm

Şimdi izledim ilk bölümü. @Çiğdem- sen türk versionla alakası yok demişsin ama ben pek katılmıyoum. Evet türk versionda baya değişiklikler yapmışlar ama senaryo gidişatı olarak ilk bölümler baya benziyordu. Tabii türk version süre olarak 2 katı fazla olduğu için biraz uzatmalar yapmışlar anladığım kadarıyla.
Türk versionun yabancıdan en büyük farkı ise türk versionda daha çok gerilim havası olması idi bence.

İlk kaybolma sahnesi bence türk versionda daha korkutucu idi. Orjinal'de ise o sahneler çok çabuk geçti.
Emily karakteri şimdi Alison ile mi sevgili olmuş eskiden orasını anlamadım? @Çiğdem- (b)
Emily çok çabuk o komşudaki kızla kaynaştı ama o kız pek iyi birisine benzemiyor. Bakalım neler olacak ikisi arasında.
Türk versionda Emily hırsız idi ama orjinalinde Hanna hırsızlık yapıyor. Bu kısıma şaşırdım ben de.
Ezra ile Aria daha ilk tanışmdan öpüşdüler. Kızlar arasında en az beğendiğim Aria oldu şimdilik.
Spencer pek türk versiondaki kız gibi değil. Ablasının sevgilisine kendisi baya yakınlık veriyor. :D

Puanım - 7.5/10
şu bakımdan diyorum cnm handeymiş hırsız olan sonra aslıyla hocasının tanısma hikayesi tamamen değişik anlatılmıs işte spencer adamla baya ilgileniyor hannanın diğer kızlarla pek arası yok
işte aria orjinalde sınıf değiştiriyor hocadan uzakalsmak için türk versiona ise asistanı olarak daha yakın duruyorlar işte arianın babası meğer annesini aldatmıs ve kızıyla arası bozuk iyi ilişkileri yok tabi bu detaylar çokta önemli değil:F

bir üye forumda şöyle birşey demişti biraz gençlik dizisi havasında olsaydı bukadar gelirim karısık senaryoyu türkler sevmez diye zaten orjinalda böyle gerilim bilim kurgu yok tamamen gençlik dizisi havasında basit kolays enaryoyla gidiyor türk versionda bu şekilde uyarlansaydı bence daha çok izleyici çekerdi:-)

soruna gelirsek emilyin alisona aşık olduğunu 1.bölümü izlemeden biliyordum sanırım sevgiliymişler ama diğer kızların haberi yok:F

Son düzenleme:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
şu bakımdan diyorum cnm handeymiş hırsız olan sonra aslıyla hocasının tanısma hikayesi tamamen değişik anlatılmıs işte spencer adamla baya ilgileniyor hannanın diğer kızlarla pek arası yok
işte aria orjinalde sınıf değiştiriyor hocadan uzakalsmak için türk versiona ise asistanı olarak daha yakın duruyorlar işte arianın babası meğer annesini aldatmıs ve kızıyla arası bozuk iyi ilişkileri yok tabi bu detaylar çokta önemli değil:F

bir üye forumda şöyle birşey demişti biraz gençlik dizisi havasında olsaydı bukadar gelirim karısık senaryoyu türkler sevmez diye zaten orjinalda böyle gerilim bilim kurgu yok tamamen gençlik dizisi havasında basit kolays enaryoyla gidiyor türk versionda bu şekilde uyarlansaydı bence daha çok izleyici çekerdi:-)

soruna gelirsek emilyin alisona aşık olduğunu 1.bölümü izlemeden biliyordum sanırım sevgiliymişler ama diğer kızların haberi yok:F
Baya spoi vermişsin mesajında. :A

Evet haklısın karakterlerde baya büyük farklar var iki dizi arasında. Ben senaryo için pek fark yok demiştim, karakterler için evet haklısın sen.

Emily bir ara Aria'ya dedi sadece Alison biliyor diye, demek lezbiyen olması imiş.
Aşık olmayı geç hatta öpüşmüşler. Çünkü A'dan mesajda başka dudaklar mı buldun diye mesaj gelmişti, komşu ile tanışınca. :D
:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Baya spoi vermişsin mesajında. :A

Evet haklısın karakterlerde baya büyük farklar var iki dizi arasında. Ben senaryo için pek fark yok demiştim, karakterler için evet haklısın sen.

Emily bir ara Aria'ya dedi sadece Alison biliyor diye, demek lezbiyen olması imiş.
Aşık olmayı geç hatta öpüşmüşler. Çünkü A'dan mesajda başka dudaklar mı buldun diye mesaj gelmişti, komşu ile tanışınca. :D
spoiye aldım yorumumu şimdi :A:A:A
cnm ben senaryoyu demiyorum ben oyuncuların hayatları için söyledim tüm oyuncular değişik aktarılmış 2 kız oyuncuda türk versinda yok ben alakası yok derken karakterlerin birbiriyle alakası yok ben orjineli izlemeden önce sadece fizik olarak benzerlik yok diyordum ama bölümü izleyince karakterlerinde ilgisi olamdını gördüm tabi daha 1.bölüm izledik ama orjinalından takip etmemiz bence daha sağlıklı olucak gibi :A:A:A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
spoiye aldım yorumumu şimdi :A:A:A
cnm ben senaryoyu demiyorum ben oyuncuların hayatları için söyledim tüm oyuncular değişik aktarılmış 2 kız oyuncuda türk versinda yok ben alakası yok derken karakterlerin birbiriyle alakası yok ben orjineli izlemeden önce sadece fizik olarak benzerlik yok diyordum ama bölümü izleyince karakterlerinde ilgisi olamdını gördüm tabi daha 1.bölüm izledik ama orjinalından takip etmemiz bence daha sağlıklı olucak gibi :A:A:A
Evet anladım. :D

Emily türk versionda daha iyi ya, keşke burda da öyle olsaydı. :D
Şu Hanna'nın kankisi varya o Emre dediği kız mı Mona mı ne? (b)

Her sezon 20 bölüm falan galiba? Karşımızda ortalama 120 bölüm var demek. :D