Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
tipi bir gıcıktı zaten türk versiyonu için @denizz19 un hazal kayasını düşündüm :A anla yani ne ka soğuk bir karakter:F
Soğuk olan biri varsa o da Spencer 160 bölüm bir kız hiç mi gülmez. :A Hep bir şeyler araştırma peşinde. .ss En azından Aria bazı bölümler kaçamak yapıp birilerini öpüyordu, senaryoya heyecan geliyordu. :A

Hanna dediğin kız da yokluktan Aria'nın kardeşi ile yatan bir kız hatırlatırım. :A Yine en iyisi Mona be.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,377
Puanı
1,061
Soğuk olan biri varsa o da Spencer 160 bölüm bir kız hiç mi gülmez. :A Hep bir şeyler araştırma peşinde. .ss En azından Aria bazı bölümler kaçamak yapıp birilerini öpüyordu, senaryoya heyecan geliyordu. :A

Hanna dediğin kız da yokluktan Aria'nın kardeşi ile yatan bir kız hatırlatırım. :A Yine en iyisi Mona be.
aria nın kardeşiyle yatan monaydı be nasıl izledin sen :F

spoşumun asaleti yeter öyle ya da böyle içlerindeki en iyi oyuncu troian (spencer) :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
aria nın kardeşiyle yatan monaydı be nasıl izledin sen :F

spoşumun asaleti yeter öyle ya da böyle içlerindeki en iyi oyuncu troian (spencer) :bhr:
Emin misin benim aklımda Hanna olarak kalmış. :A Ama sevgili olmuşlardı sanki. .ss Monam yattıysa bir bildiği vardır. :A

Sana göre öyle olabilir.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,377
Puanı
1,061
Emin misin benim aklımda Hanna olarak kalmış. :A Ama sevgili olmuşlardı sanki. .ss Monam yattıysa bir bildiği vardır. :A

Sana göre öyle olabilir.
ayol diğerleri daha ağlayamıyor bile:F

hanna alisonon kardeşi jasonla ilişkisi olmuş o da teee 6.sezonda zaman atlaması sırasında:D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
ayol diğerleri daha ağlayamıyor bile:F

hanna alisonon kardeşi jasonla ilişkisi olmuş o da teee 6.sezonda zaman atlaması sırasında:D
Niye ağlasınlar canım o kadar şey benim başıma gelse ben de artık ağlamazdım. :A

Cidden onu unutmuşum dizi bitsin de 1. bölümden alırım. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
:( Dediğim çıktı. :( @xemrexxx @destere @Çiğdem-

14520455_334510126901138_5086148758620123518_n.jpg
hannayla spencera bişi olmasın da gerisi mühim değil :A
:Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
7x1. Bölüm

uzun zaman sonra bizimkilere kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorum :)
bayağı heyecanlı bir bölümdü , aradaki şarkılarda harikaydı..
rüyasında spoş hannoşa ninni söylüyordu en güzel sahnelerden biriydi :) iki favorimi kucak kucağa görmek bayağı heyecanlandırdı beni:)
hannoşun ormanda kaçtığı sahne çok hoştu onu görüpte durmayan araba şöförleri kesin doptur :)
alisona hastanede şırıngalı tedavi uyguluyor kocası sanırım kız gidici gibi keşkede gitse :)
spoş la hanan arasında kalan caleb denyosu hannoş kaybolunca çok telaşlandı kesin hannoşa dönüş yapacak :)
aria ise bu sezon çok sempatik ilk beş sezon nefret etsemde kızdan son ikis ezon bayağı bir kanım ısındı :)

ayy anlamadan dinemeden hemen dis tuşuyla geliyorsunuz :F @xemrexxx yeni sezonda hanna yok kaçırıldımı öldümü ne diyordu keşke ortaya çıkmasaymış :A
kaçırıldı ama bulmaları pek zaman almayacaktır hannoş olmadan pll olmaz :)

7x10 dehşetül vahşet bir sezon arasıyla son 10 bölüme girdik artık neyse bölümün en iyi yanı @Çiğdem- @Yiğitt @vadikızı koalisyonunun oğluşları noel kahn ın hazin sonu oldu artık hanna mı öldürmüş oldu emily mi bilemem ama iyi ettiler:A
Ekli dosyayı görüntüle 51729

neyse toby ile yvonne ı da kaybettik galiba .ss
hqdefault.jpg

nicole yaşıyormuş totosu yere yakın aria şok oldu bakalım ezrayı kaptıracak mı :D
paige in döndüğünü gören alison hemen emily i yatağa attı @destere nin görmesi gereken şeyler yaşandı :A
jenna yı kaçırdı A.D. bakalım kim çıkacak kızlar evde tuzağa düşmüştü ezra ülke dışında monayla caleb da jennanın peşindeydi jaso-lucas-paige falan kalıyor geriye :D melissa ve ex i de gözükmüyor uzun zamandır:D

neyse son sahnede jenna spencerı vurdu han alçak totoş .ss spoş un anası mary drake çıktı yani spoşla alison kuzenler ay ne entrikalar ne entrikalar @Forumdash :A
images

@MelankoliK @cookies @mrt-06

ay en önemli şeyi unuttum @destere nin favori hannoşla @Çiğdem- in favorisi caleb işi pişirid yine :F
Ekli dosyayı görüntüle 51730
daha yedinci sezona yeni başladım sakın spoiler vereyim demeyin :)

@destere bak güzel kadınlar güzel kadınlara benzetilir mesela @Çiğdem- i monaya benzetmişler mona hakaret davası açmış :))) @Harunnn60 Ekli dosyayı görüntüle 50201
alison tipsizin önde gideni meryoş ondan bin kez daha güzel :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
7x2. Bölüm

hannoşum mükememeldi yine
hannah gitikçe daha bir seksileşiyor bir ara jordan salağıyla halvete çalıştığını düşünsemde son anda vazgeçt sanırım
alison un tımarhanede eliot un elinde çilesi devam ediyor, kafayı tümden yiyecek gibi
mary drake alisona düşmanmı dostmu eliotla ne kadar işbirliği içinde oraları meçhul
spoşla calep deyyusu arasında bir gerginlik var gerginliğin sebebi sanırım calep kazmasının hem hannoşa hem spoşa yaltaklanması :) tek kişide karar kılamıyor yuvarlak :)
aria ile ezra liam arasındada bişeyler oluyorda pek dikkate değer şeyler değil :)
emilyde bir alison aşkı başlamış tek derdi alisona nasıl yardım ederimin formülünü bulmak? oysa bırak kendi haline ölürse ölsün onun yüzünden emily i de kaybedeceğiz :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
7x3. Bölüm
güzel bir bölümdü bölüm sonundaki sahne harikaydı

spoş un hannoş kıskançlığı devam ediyor
hannoşumun sırtındaki yara izleri beni tahriş ediyor çok üzüldüm :)
emily sabrinayla oynaşmaya başladı:)
bölüm sonunda arabayla çarparak eliot ı arabanın ön camına soktukları sahne ise muhteşemdi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
7x4. Bölüm

eliot un gerçek ismi archer mış jenna ile çiftleşiyormuş zamanında velet :)
hannoşumun ezdiği eliot u gömüverdiler tabi tosbağa mona bunları takip ediyormuş bişeydende eksik kalsa olmazdı :)
spoş caleb e sinirlenince asansörde marco ile çiftleşip stres atmaya kalktı neyseki son andada olsa halvet gerçekleşmeden kendini toparlamasını bildi :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
7x4. Bölüm

eliot un gerçek ismi archer mış jenna ile çiftleşiyormuş zamanında velet :)
hannoşumun ezdiği eliot u gömüverdiler tabi tosbağa mona bunları takip ediyormuş bişeydende eksik kalsa olmazdı :)
spoş caleb e sinirlenince asansörde marco ile çiftleşip stres atmaya kalktı neyseki son andada olsa halvet gerçekleşmeden kendini toparlamasını bildi :)
Güzel bölümler, biz hala yeni bölüm bekliyoruz. :T:

PLL'ye de başladığına göre forumdan gidiş vaktin yaklaşıyor çünkü sen her PLL'ye başladıktan bir süre sonra forumdan ayrılırsın. :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Güzel bölümler, biz hala yeni bölüm bekliyoruz. :T:

PLL'ye de başladığına göre forumdan gidiş vaktin yaklaşıyor çünkü sen her PLL'ye başladıktan bir süre sonra forumdan ayrılırsın. :F
hannoşun sezonu tüketmeden bir yere kaçmam kolay kolay :) ben bilerek bekliyorumki tüm bölümlere toplu tacizde bulunayım diye :) her hafta bekle bekle tek bölüm bizi kesmiyor :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
hannoşun sezonu tüketmeden bir yere kaçmam kolay kolay :) ben bilerek bekliyorumki tüm bölümlere toplu tacizde bulunayım diye :) her hafta bekle bekle tek bölüm bizi kesmiyor :)
Süper -A hakkında bir tahminin var mı? :)

Sen gidince gerçekten özlüyorum, dilerim kolay kolay kaçmazsın. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Süper -A hakkında bir tahminin var mı? :)

Sen gidince gerçekten özlüyorum, dilerim kolay kolay kaçmazsın. :)
tahminim yok neden yok dersen bu dizide senarşst yıllar önce kafasındaki A yı şekillendirmemiş izleyici tahminlerini ters köşe yapmak için o da eminim tüm tahminleri takip ediyordur sonunda öyle birini bulacaktırki kimsenin aklına gelmeyeni hemde :) hannoş çıksa bile şaşırmam :) (bu araad hannoş bu sezon çok mu daha güzel yoksa banamı aşırı güzelleşmiş geldi :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
tahminim yok neden yok dersen bu dizide senarşst yıllar önce kafasındaki A yı şekillendirmemiş izleyici tahminlerini ters köşe yapmak için o da eminim tüm tahminleri takip ediyordur sonunda öyle birini bulacaktırki kimsenin aklına gelmeyeni hemde :) hannoş çıksa bile şaşırmam :) (bu araad hannoş bu sezon çok mu daha güzel yoksa banamı aşırı güzelleşmiş geldi :)
Senin dediklerinin aksine senarist bir açıklamasında dizinin 1. bölümünden beri bir düzen var ve ona göre ilerledik her bölüm birbirini tamamlıyor gibi bir şey demişti, bana sorarsan süper -A Wrenn çıkacak, belki hatırlarsın İngiliz parlağı? Birinci bölümden beri sürekli şüpheler ona çıkıyordu. :) Hannoş evet bana da güzel gözüküyor ama ben bu sezon nedense Spencer'ı beğeniyorum izledin mi bilmiyorum ama evde donla gezdiği bir bölüm vardı, @xemrexxx kendinden geçmişti o bölüm. :F

@xemrexxx

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Senin dediklerinin aksine senarist bir açıklamasında dizinin 1. bölümünden beri bir düzen var ve ona göre ilerledik her bölüm birbirini tamamlıyor gibi bir şey demişti, bana sorarsan süper -A Wrenn çıkacak, belki hatırlarsın İngiliz parlağı? Birinci bölümden beri sürekli şüpheler ona çıkıyordu. :) Hannoş evet bana da güzel gözüküyor ama ben bu sezon nedense Spencer'ı beğeniyorum izledin mi bilmiyorum ama evde donla gezdiği bir bölüm vardı, @xemrexxx kendinden geçmişti o bölüm. :F

@xemrexxx

6. sezonun 20. bölümünü diyorsun donla gezdiği sahne o sahneydi sanırım o bölüme bende vurulmuştum :) ama ona bakarsan hangi kız donsuz gezse ona vurulma ihtimalim zaten yüksek :)
wrenn tahminin doğru olabilir ama fiyasko olur biz sürpriz bir isim bekliyoruz wrenn de bir sürpriz yok :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
6. sezonun 20. bölümünü diyorsun donla gezdiği sahne o sahneydi sanırım o bölüme bende vurulmuştum :) ama ona bakarsan hangi kız donsuz gezse ona vurulma ihtimalim zaten yüksek :)
wrenn tahminin doğru olabilir ama fiyasko olur biz sürpriz bir isim bekliyoruz wrenn de bir sürpriz yok :)
Haklısın. :) Kim çıkarsa sürpriz olur ki? (b) Bu saatten sonra kızlardan biri çıkarsa anca şaşırırım, ona da imkan yok. .ss Mesela kişilik bölünmesi yaşayan Aria süper -A olabilir vs. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Haklısın. :) Kim çıkarsa sürpriz olur ki? (b) Bu saatten sonra kızlardan biri çıkarsa anca şaşırırım, ona da imkan yok. .ss Mesela kişilik bölünmesi yaşayan Aria süper -A olabilir vs. :A
mesela başka bir dizi veya film olsa orda hannoşun çıkma ihtimalide var derdik mesela eliot u öldürürken biletrekmi öldürdü yoksa kazamıydı diye düşünebiliriz :) belkide delilleri ortadan kaldırmak için öldürdü :)
en berbat son alison çıkma ihtimali olacaktır :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
mesela başka bir dizi veya film olsa orda hannoşun çıkma ihtimalide var derdik mesela eliot u öldürürken biletrekmi öldürdü yoksa kazamıydı diye düşünebiliriz :) belkide delilleri ortadan kaldırmak için öldürdü :)
en berbat son alison çıkma ihtimali olacaktır :)
Bu saatten sonra Alison olmaz bence, kıza o kadar eziyet yaptı -A, süper A olsa neden kendine eziyet yaptırsın. .ss Kızlar arasında en çok Alison çekti hatta. :(