Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,422
Puanı
1,061
Çok büyük bir hata yapıyorsun. :A
Son 10 bölüm şerefine @Çiğdem- @vadikızı şer ittifakini 10 bin kez çatlatacak pozlar veriyorlar :A @Forumdash @DarkLeqenD @cookies @MelankoliK
FB_IMG_1473210276336.jpg
FB_IMG_1473126004926.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
PLL'yi izliyor musun? İzliyorsan az yorum yapsana. :T:
İlk 2 bölümünü izledim. Revenge ile aynı anda izlemeye başlamıştım hatta Revenge'den iyiydi fakat bilgisayarımda hali hazırda inmiş Revenge olunca ona devam ettim ama en kısa zamanda geri dönüş yapacağım diziye :lol:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
İlk 2 bölümünü izledim. Revenge ile aynı anda izlemeye başlamıştım hatta Revenge'den iyiydi fakat bilgisayarımda hali hazırda inmiş Revenge olunca ona devam ettim ama en kısa zamanda geri dönüş yapacağım diziye :lol:
OoO geriye kalan 148 bölümü tamamlamak bayağı zaman alacak gibi. .ss

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
@xemrexxx ne düşünüyorsun? PLL sayfasında paylaşılan bir teori.

MONA A.D TEORİSİ!!

1- Bana göre Mona'nın A olduğu zamanlarla aynı strateji izleniyor. Bazı karakterler A için çalışıyordu ama kim olduklarını bilmiyordu. A.D içinde geçerli bi durum.

2-Mona'nın Radley'e Ali Dee isimli bir giriş kartı var.

3-Bir kaç sezon önce ittifak olan Mona ve Jenna'nın aralarında bir şey geçmemesine rağmen Mona'nın , Jenna'ya karşı nefretçil hareketleri bana sahte geldi.

4-Marlene'nin dediği gibi dizi bir çember. Mona'dan başladı, Mona'dan bitecek..

5- Noel'in yaralı haliyle o halatlarla baş edebileceğini sanmıyorum. Bana göre Hanna , gittikten sonra Mona onu çözdü.

6- Bence A.D'nin açılımı Alison Dilaurentis. Dollhouse bölümlerinde Charlotte'un , Mona'dan Alison gibi davranmasını istemesini hatırlayın.Bence Charlotte ve Mona ittifaktı ve Mona'nın sahte ölümünü birlikte ayarlamışlardı. Çünkü o video kayıtlarında Mona'nın baya hırpalanmış olması gerekirken Dollhouse'ta yüzünde tek bir çizik yoktu. Amaçları aynı işkenceyi Mona'nın üzerinde de uygulanıyor gibi gösterip kızların içine sokmaktı. 6x10'da kızların A'yı öğrenceği bölüm Mona'nın uğraşmadan sistemi çözüp Cece'nin canlı video kaydını açması.. A.D ıslarla Charlotte'ın katilini araması bu yüzden bence.

7-İlk sezonları hatırlayın. Mona çok iyi bir oyuncu.

@xemrexxx bu da final ipuçları cidden bitiyormuş bu sezon. :(

7x20 (Final Bölümü) Hakkında Bildiklerimiz ;

1- Bölüm 120 dakika olacak.
2-Bölümü Marlene King yönetecek.
3-Bölümün adı 'Ölüm Bizi Ayırana Dek'
4-Açıklanmayan küçük bir detay bile olmayacak.
5-Elbetteki klasik Pll bölümlerinde olduğu gibi iki büyük trajedik ölüm sahnesi var.
6-Bölümün ocakta çekilmesi planlanıyor.

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,422
Puanı
1,061
@xemrexxx ne düşünüyorsun? PLL sayfasında paylaşılan bir teori.

MONA A.D TEORİSİ!!

1- Bana göre Mona'nın A olduğu zamanlarla aynı strateji izleniyor. Bazı karakterler A için çalışıyordu ama kim olduklarını bilmiyordu. A.D içinde geçerli bi durum.

2-Mona'nın Radley'e Ali Dee isimli bir giriş kartı var.

3-Bir kaç sezon önce ittifak olan Mona ve Jenna'nın aralarında bir şey geçmemesine rağmen Mona'nın , Jenna'ya karşı nefretçil hareketleri bana sahte geldi.

4-Marlene'nin dediği gibi dizi bir çember. Mona'dan başladı, Mona'dan bitecek..

5- Noel'in yaralı haliyle o halatlarla baş edebileceğini sanmıyorum. Bana göre Hanna , gittikten sonra Mona onu çözdü.

6- Bence A.D'nin açılımı Alison Dilaurentis. Dollhouse bölümlerinde Charlotte'un , Mona'dan Alison gibi davranmasını istemesini hatırlayın.Bence Charlotte ve Mona ittifaktı ve Mona'nın sahte ölümünü birlikte ayarlamışlardı. Çünkü o video kayıtlarında Mona'nın baya hırpalanmış olması gerekirken Dollhouse'ta yüzünde tek bir çizik yoktu. Amaçları aynı işkenceyi Mona'nın üzerinde de uygulanıyor gibi gösterip kızların içine sokmaktı. 6x10'da kızların A'yı öğrenceği bölüm Mona'nın uğraşmadan sistemi çözüp Cece'nin canlı video kaydını açması.. A.D ıslarla Charlotte'ın katilini araması bu yüzden bence.

7-İlk sezonları hatırlayın. Mona çok iyi bir oyuncu.

@xemrexxx bu da final ipuçları cidden bitiyormuş bu sezon. :(

7x20 (Final Bölümü) Hakkında Bildiklerimiz ;

1- Bölüm 120 dakika olacak.
2-Bölümü Marlene King yönetecek.
3-Bölümün adı 'Ölüm Bizi Ayırana Dek'
4-Açıklanmayan küçük bir detay bile olmayacak.
5-Elbetteki klasik Pll bölümlerinde olduğu gibi iki büyük trajedik ölüm sahnesi var.
6-Bölümün ocakta çekilmesi planlanıyor.
10 bölümde nasıl açıklayacaklar bilemiyorum :D final bölümünün adı çok totoş :F

mona bence engellemeye çalışan biri çıakbilir kızlardan biri çıksın ter köşe olsun :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
10 bölümde nasıl açıklayacaklar bilemiyorum :D final bölümünün adı çok totoş :F

mona bence engellemeye çalışan biri çıakbilir kızlardan biri çıksın ter köşe olsun :F
İsim Mahsun dizileri gibi cidden. .ss

Kızlardan biri çıkarsa saçma olur kendi kendilerine mi kötülük yapacak. :D

Ama ben AD'nin kim olduğunu öğrendim Wren, bu bilgiyi senle paylaşıyorum çünkü sen de zamanında bana A'yı söylemiştin dizinin içine şey yaptın. AD Wren, buyur bu da kanıtı. :)

14364881_1229487093759672_1353297749294928969_n.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,422
Puanı
1,061
İsim Mahsun dizileri gibi cidden. .ss

Kızlardan biri çıkarsa saçma olur kendi kendilerine mi kötülük yapacak. :D

Ama ben AD'nin kim olduğunu öğrendim Wren, bu bilgiyi senle paylaşıyorum çünkü sen de zamanında bana A'yı söylemiştin dizinin içine şey yaptın. AD Wren, buyur bu da kanıtı. :)

14364881_1229487093759672_1353297749294928969_n.jpg
ay o ne tip :F