Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
10.bölüm sezon arası 11. bölüm ocakta olacak :) 20.bölüm sezon finali gibi
Çok hızlı geçmedi? Sanki sezon daha yeni başlamıştı. Eski karakterler de gelince bölümler güzelleşti. :D Sezon finali derken? .ss Gerçi dizi sıfırlandı gibi bir şey, 2 sezonluk konu çıkar. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
8. sezonda bitecek gibi :F
Bu diziyi ayrı bi seviyorum izlemeye alıştım bitsin istemiyorum ama bu sezon son olacak diyorlardı gerçi sen 8. sezon onayı aldı demiştin ama ben bir yabancı sitede bu sezon final olacak diye gördüm. :D

Hali hazırda asıl A'mız yaşıyorken bence 10. sezonda bitirsinler. :anguished:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,449
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,449
Puanı
1,061
7x10 dehşetül vahşet bir sezon arasıyla son 10 bölüme girdik artık neyse bölümün en iyi yanı @Çiğdem- @Yiğitt @vadikızı koalisyonunun oğluşları noel kahn ın hazin sonu oldu artık hanna mı öldürmüş oldu emily mi bilemem ama iyi ettiler:A
upload_2016-8-31_23-55-27.jpeg

neyse toby ile yvonne ı da kaybettik galiba .ss
hqdefault.jpg

nicole yaşıyormuş totosu yere yakın aria şok oldu bakalım ezrayı kaptıracak mı :D
paige in döndüğünü gören alison hemen emily i yatağa attı @destere nin görmesi gereken şeyler yaşandı :A
jenna yı kaçırdı A.D. bakalım kim çıkacak kızlar evde tuzağa düşmüştü ezra ülke dışında monayla caleb da jennanın peşindeydi jaso-lucas-paige falan kalıyor geriye :D melissa ve ex i de gözükmüyor uzun zamandır:D

neyse son sahnede jenna spencerı vurdu han alçak totoş .ss spoş un anası mary drake çıktı yani spoşla alison kuzenler ay ne entrikalar ne entrikalar @Forumdash :A
images

@MelankoliK @cookies @mrt-06

ay en önemli şeyi unuttum @destere nin favori hannoşla @Çiğdem- in favorisi caleb işi pişirid yine :F
upload_2016-9-1_0-2-7.jpeg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7x10 dehşetül vahşet bir sezon arasıyla son 10 bölüme girdik artık neyse bölümün en iyi yanı @Çiğdem- @Yiğitt @vadikızı koalisyonunun oğluşları noel kahn ın hazin sonu oldu artık hanna mı öldürmüş oldu emily mi bilemem ama iyi ettiler:A
Ekli dosyayı görüntüle 51729

neyse toby ile yvonne ı da kaybettik galiba .ss
hqdefault.jpg

nicole yaşıyormuş totosu yere yakın aria şok oldu bakalım ezrayı kaptıracak mı :D
paige in döndüğünü gören alison hemen emily i yatağa attı @destere nin görmesi gereken şeyler yaşandı :A
jenna yı kaçırdı A.D. bakalım kim çıkacak kızlar evde tuzağa düşmüştü ezra ülke dışında monayla caleb da jennanın peşindeydi jaso-lucas-paige falan kalıyor geriye :D melissa ve ex i de gözükmüyor uzun zamandır:D

neyse son sahnede jenna spencerı vurdu han alçak totoş .ss spoş un anası mary drake çıktı yani spoşla alison kuzenler ay ne entrikalar ne entrikalar @Forumdash :A
images

@MelankoliK @cookies @mrt-06

ay en önemli şeyi unuttum @destere nin favori hannoşla @Çiğdem- in favorisi caleb işi pişirid yine :F
Ekli dosyayı görüntüle 51730
hhahah aa bu caleb çıkmıştı hani diziden tekrar gelmiş demek :F